Polecane posty

MCKYLO    1

Obecnie masz rewelacyjny kurs euro. Aktualna cena jaką uzyskałem telefonicznie od dealera to 53.480,-euro netto czyli przy kursie 3,8 daje 203.224,-zł netto to wydaje mi się że cena ok jak za taki ciągnik.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14
Obecnie masz rewelacyjny kurs euro. Aktualna cena jaką uzyskałem telefonicznie od dealera to 53.480,-euro netto czyli przy kursie 3,8 daje 203.224,-zł netto to wydaje mi się że cena ok jak za taki ciągnik.

Pozdrawiam

 

TO nieźle jak za ciągnik z ramą ciekawe czy bym dostał duży upust gdybym brał tez od niego pług 4 skibowy i agregat upr-siewny 3m. Z losowaniem SPO mi nie wyszło to może na PROW mi sie uda tylko zanim mi sprawdzą i podpisze umowę to też cena może się zmienić :P

A ze światłami to nie problem bo z takim sprzętem na 30 ha to po nocach bym nie musiał robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14
to od tego pronar lepszy :P lepiej wygląda więcej do zaofetowania i tańszy a do tego mniej chla :D

 

oczywiście mówie o seri P5 np. Pronar 5135

 

Nie no Pronar to mnie raczej nie interesuje. Jak na razie to byłby DF Agrotron K110-120 albo McCormick MC120 lub MTX120. Dzisiaj byłem u kolesia który posiada Agrotrona 150.7 Super maszyna! Wszystko okaże się jak pojadę do dilerów tych ciągników i jakie oferty mi przedstawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14
DF trzeba przyznać to porządne maszyny u nas jest k130 i robi wrażenie

 

nie ma K130 jest tylko 130 bez K na razie byłby K110 za ok 190 tys netto cena będzie jeszcze negocjowana po podpisani umowy z Agencja.

Od nowego roku ciągniki mają zdrożeć o ok 10 tys zł bo wchodzą nowe normy spalania i każdy ciągnik będzie musiał mieć common rail. Dzisiaj ma jeszcze do mnie wpaść przedstawiciel McCormick i mi złożyć ofertę ale raczej pozostanę przy DF K110 bo i kredyt pomostowy mają 3% tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marecki    1

znalazłem MC 120 za 233 brutto jak będziesz znał swoja cene daj znać. Sprzedaje to mój znajomy to mogę Ci pomuc w kontakcie i nie tylko. pozdrawiam


<blockquote>
</blockquote>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14
znalazłem MC 120 za 233 brutto jak będziesz znał swoja cene daj znać. Sprzedaje to mój znajomy to mogę Ci pomuc w kontakcie i nie tylko. pozdrawiam

 

Przedstawiciel McCormick z Kalchemu za Brodnicą ma do mnie wpaść jutro bo dzisiaj się nie wyrobił nie wiem jaką mi ofertę złoży ale ja raczej jestem przekonany do DF K110. MC mało jeździ w moich okolicach sam przedstawiciel twierdził że w mojej okolicy ma ma żadnego MC120 ani MTX120 tylko bliżej dilera jeździ ale 135 znaczy że mało tych ciągników im schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MCKYLO    1

Witam!

Przemo85 no bo nie jest to tak rozpowszechniona marka jak DF i nie taka masowa produkcja jak DF. Mało to nie znaczy że źle ale każdy ma swój wybór. Dla mnie K110 jest za lekki i za krótki. MC 120 waży prawie tonę więcej od K110 a w polu przekłada się to na dużo lepszą sprawność uciągu. No i w zwrotności MC 120 bije na głowę DF ale trzeba samemu się przejechać aby porównać. Ale nie będę Cię przekonywał jak dokonasz wyboru to daj znać.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14
Witam!

Przemo85 no bo nie jest to tak rozpowszechniona marka jak DF i nie taka masowa produkcja jak DF. Mało to nie znaczy że źle ale każdy ma swój wybór. Dla mnie K110 jest za lekki i za krótki. MC 120 waży prawie tonę więcej od K110 a w polu przekłada się to na dużo lepszą sprawność uciągu. No i w zwrotności MC 120 bije na głowę DF ale trzeba samemu się przejechać aby porównać. Ale nie będę Cię przekonywał jak dokonasz wyboru to daj znać.

Pozdrawiam

 

DF K110 bym brał z przednimi obciążnikami w sumie ponad 700kg także jeśli chodzi o masę do dużo mu nie będzie brakowało a poza tym wybór będzie zależał od tego co mi zaproponuje ten przedstawiciel bo w sumie do MC bym miał dużo bliżej niż do DF a to też ma jakieś znaczenie. K110 już jeździłem i prowadzi się całkiem przyjemnie a MC nawet diler nie ma na placu także jakbym brał to dopiero bym się mu przyjrzał u mnie na podwórzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MCKYLO    1

Witam!

Ok spoko mi osobiście nie podoba się w DF że obciążniki są tak wysunięte do przodu ale to kwestia gustu. Ja mam swoją teorię na ten temat. Przy obecnym kursie EURO MC 120 wychodzi coś około 187.000,-tys netto z tego co wiem od Romanowskiego dzwoniłem do nich się zapytać o cenę. A jaka jest skrzynia w DF K110? W MC 4 zakresy po 4 półbiegi.

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14
Witam!

Ok spoko mi osobiście nie podoba się w DF że obciążniki są tak wysunięte do przodu ale to kwestia gustu. Ja mam swoją teorię na ten temat. Przy obecnym kursie EURO MC 120 wychodzi coś około 187.000,-tys netto z tego co wiem od Romanowskiego dzwoniłem do nich się zapytać o cenę. A jaka jest skrzynia w DF K110? W MC 4 zakresy po 4 półbiegi.

Pzdr

 

Jak dzwoniłem do dilera to za MC120 chcieli 195 tys netto ale myślę że tez zejdą do 190 tys tym bardziej że mam zamiar też brać pług 4 obrotowy i agregat upr-siewny 3m tylko ciekawe czy będą mieli to co będę chciał bo ostatnio mieli chyba tylko overum na hydraulicznych zabezpieczeniach a tych w DF mi nie polecali bo parę reklamacji już mieli po kilku dniach. Skrzynie ma z 4 zakresami i 3 półbiegi a i nie ma półbiegów do tyłu ale chyba półbiegi do tyłu nie mają znaczenia podczas pracy w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5
nie ma K130 jest tylko 130 bez K na razie byłby K110 za ok 190 tys netto cena będzie jeszcze negocjowana po podpisani umowy z Agencja.

Od nowego roku ciągniki mają zdrożeć o ok 10 tys zł bo wchodzą nowe normy spalania i każdy ciągnik będzie musiał mieć common rail. Dzisiaj ma jeszcze do mnie wpaść przedstawiciel McCormick i mi złożyć ofertę ale raczej pozostanę przy DF K110 bo i kredyt pomostowy mają 3% tylko

Uważaj na ten kredyt 3%-jeżeli jest to kredyt fabryczny to cię tanio nie wyniesie!(ok8%)+AC ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14
Uważaj na ten kredyt 3%-jeżeli jest to kredyt fabryczny to cię tanio nie wyniesie!(ok8%)+AC ciągnika.

 

Z tym kredytem pomostowym to jest tak że to realizuje bank, który jest współudziałowcem DF i on dopłaca do tego kredytu że z tych 8% zostaje niby 3%. Dzisiaj byłem w ARiMR w Toruniu i okazuje się że już od niedzieli zawiązał się komitet kolejkowy. Ja jestem na 558 pozycji mam nadzieję żę tym razem nie zbraknie dla mnie pieniędzy

 

Był u mnie przedstawiciel McCormick i za MC120 wołają 190 tys netto oczywiście cena do negocjacji po podpisaniu umowy z Agencją. W sumie jakby porównywać parametry to MC120 wydaje się lepszy od DF K110 bo ma parę koni więcej i większą masę o prawie tonę z tym że w DF dorzucali 700kg obciążników ale i MC120 jest też większy i ma to samo wyposażenie co K110. Sam nie wiem co wybrać w piątek mam jechać do kolesia który ma MC135 niby to samo co 120 tylko moc zwiększona zobaczę jak to w ogóle wygląda w środku i popytam jak mu się sprawuje. Jedno wiem na pewno do MC mam prawie 40 km bliżej niż do DF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2

Sory że tak nie w temacie a co to za kolejka przed ARiMR w toruńu mogę się dowiedzeć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafael    0

cze na twoim miejscu rozważył bym kupno MF w tej mocy bo są to porządnie wykonane trwałe maszyny w adekwatnej cenie pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14
Sory że tak nie w temacie a co to za kolejka przed ARiMR w toruńu mogę się dowiedzeć ??

 

Od poniedziałku działa komitet kolejkowy który ustala kolejność składania wniosków 9 listopada na "Modernizację gosp rolnych" ja się wczoraj dowiedziałem i dzisiaj zapisałem się na 558 pozycji teraz już jest pewnie z 650 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14
cze na twoim miejscu rozważył bym kupno MF w tej mocy bo są to porządnie wykonane trwałe maszyny w adekwatnej cenie pozdrawiam :D

 

Nie Korbankom podziękowałem na samym początku. MF to są dobre ciągniki ale ich diler z tego co słyszałem to kawał Skur...... nie wiem czy to prawda ale jak zajechali do sąsiada to podobno sie za głowę złapał jak usłyszał ile za przegląd. Dlatego nie chcę ryzykować żebym musiał bulić później za serwis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

to ile za przegląd MF ???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14
to ile za przegląd MF ???

 

Sąsiad ma Fendta 716 vario ale to ten sam diler jest. MF to są dobre ciągniki ale nie chcę się później zdziwić jak dostanę rachunek za ewentualna naprawę czy za serwis. Wiadomo że jak kogoś stać na taki ciągnik to musi go też stać na jego eksploatacje ale to nie znaczy że muszą go zaraz zdzierać za każdym razem jak coś się stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

za axiona na 50 mth policzyli 3300 :D , tylko ze z 1000 to za olej ktory dodatkowo zostawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14
za axiona na 50 mth policzyli 3300 :D , tylko ze z 1000 to za olej ktory dodatkowo zostawili

 

W McCormicku mały przegląd kosztuje 700 zł a duży coś ponad 1000zł ale to przy 1000 mth czyli wszystkie oleje wymieniają. Tak przynajmniej powiedział przedstawiciel a w Deutz-Fahr to nie wiem ale niby mają najtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14
polecam deutz-fahra silniki te same co ma fendt ale jest tańszy o ok 25-35 tyś :D

 

Oj chyba więcej na Agroshow za Fendta serii 400 vario chcieli 330 tys i już nawet nie pamiętam czy to było netto czy brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

w DF przeglady beda w podobnych cenach co w MC jak sie zdecydujesz na jakis ciagnik to daj znac a swoja droga to jaki w becnej hwili bardziej ci sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj