Polecane posty

Gość xsc.csx   
Gość xsc.csx

ile jest gwaracji na ciagniki valtry a dokladnie na A95??

sorry ze troche nie na temat :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

uuuuuuuuuuu a co ja dzisiaj widzialem... Nowa Valtra stała w serwisie i co gorsza nie u autoryzowanego tylko u goscia od elektroniki i elektryki co robi samochody... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

A może bezpieczniki się przepaliły i nie mogli ich znaleźć :( . Każdej marce zdarza się popsuć

W mojej okolicy JD kiedyś stał tydzień czasu na polu bo nie mogli go zrobić :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@kat czegoś nie rozumie... <_< za kilka tyg ma być nowa Valtra na pod domem a Ty jakiegoś NH masz na zdjęciu??? B) B) B)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

To tylko tak na razie na szybkiego wrzuciłem i faktycznie zapomniałem zmienić <_< . Teraz powinno być lepiej B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

no to co kat już niedługo będze stała jeszcze tylko 9 dni :rolleyes:

p.s. przyjade do Ciebie ją obejrzeć jak się zgodzisz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

moze głupie pytanie ale ila ta Valtra ma koni ??:rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

No to juz niedlugo testy pierwsze :( ja tez juz sie nie moge doczekac zobaczyczenia fot tak niepsoykanego ciągnika na naszych polach jakim jest Valtra :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Tomek zapraszam. Mógłbyś przyjeczać w ten sam dzień co pioter. Bo mówił że też przyjedzie zobaczyć.

KM ma tyle co w temacie jest.

O terminie wycieczki jeszcze nie rozmawialiśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Jeszcze nie mam. Ale dam znac zaraz jak będzie :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Jeszcze będę musiał poczekać na swoją. Bo mieli mały problem z silnikami Eco Power do twj valtry. Ale lada dzień przyjedzie zastępczy więc nie mam się co martwić :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Ja polecam John Deere 6620se. Komfortowa kabina (klimatyzacja w standardzie), a poza tym to sprawdzona marka, wiem bo mój znajomy ma JD6620 i go chwali. :( :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

Ech...Lukasz16 tu nie ma co polecać bo temat juz jest dawno zamkniety,Kat juz dawno wybrał Valtre(tez napewno ma klimatyzacje w standardzie) i lada dzien bedzie stała u niego na podwórku takze juz klamka zapadla :rolleyes:


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur21    0
Jeszcze będę musiał poczekać na swoją. Bo mieli mały problem z silnikami Eco Power do twj valtry. Ale lada dzień przyjedzie zastępczy więc nie mam się co martwić :rolleyes:

 

Kat ile wyszła cię ta valtra i jaki model z serii wybrałeś?? Ja myślę nad n91 i chciałbym znać cenę twojego wyboru żeby wiedzieć czy nie wydoją mnie za dobrze??

 

tutaj w wątku czytam ze netto za N101 w standardzie wołają 170 tys???

 

chłopaki może ktoś z wasz zna cennik????

pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4

no nic nie mówię JD jest dobry ale jeśli chodzi o komfort to 6620SE do valtry hi-tech dużo brakuje :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

wstępne wypozsażenie:

Valtra N141 HiTech

*kolor:niebieski metalic

*wom 540e/100

*oświetlenie 4+4+2

*obciążniki 4x80tył i 650przód

zaczep górny automatyczny dolny hitch

*hydraulika:3 pary wyjść z tyłu i 1 przód

*regulacja na 1 zaworze

*ogumienie: michelin Multibib przód-480/65R28 tył-60065R38

*i kilka innych bajerów których nie chce wymieniać

*czyli prawie jak kat'a n-ka tylko trochę większe opony i więcej km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Gratulacje tomek :rolleyes: . A na kiedy masz mieć? Nie mówili nic o moim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

o Twoim mówił, że dzwonił do p.bogdana Rachwała(dyrektora Valtra Polska) i mówił że sprawa załatwiona dostaniesz jakiś z serii A lub C lecz to tylko nieoficjalnie.(ale na pewno więcej niż 100 km)Termin wpłacenia zaliczki mam do 30.09.2007r. pod warunkiem że mój wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony(a jak nie zaliczkę zwracają) Będę ją miał po ok 10 tyg od potwierdzenia telefonicznego czyli może 01.06.2008r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4

tylko ciekawe kiedy zaczną przyjmować owe wnioski bo rozumiem że chodzi ci o PROW 07-13???

 

mam nadzieję że szybko bo też nie mogę się doczekać!!!

 

jakiś sprzęt też będziesz do niej kupował czy już masz????


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0
tylko ciekawe kiedy zaczną przyjmować owe wnioski bo rozumiem że chodzi ci o PROW 07-13???

 

mam nadzieję że szybko bo też nie mogę się doczekać!!!

 

jakiś sprzęt też będziesz do niej kupował czy już masz????

tak chodzi mi o prow

ja też mam taką nadzieje że szybko się zacznie :(

a co do sprzętu to agregat uprawowy mam pług znajomy z niemiec sprowadza to coś może uda się wychaczyć za gotówkę. a do zestawu to będze jakiś opryskiwacz tylko nie wiem jaki :rolleyes: i moę jakiś wał na przedni tuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj