Polecane posty

lukotek    4

a od kiedy mogą być datowane faktury do nowego PROW???


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

no no proszę to jest ciągnik i jeszcze to wyposarzenia ;) Gratulacje wam obydwu w sumie ;) ciekawe tylko dlaczego tak wczesnie umowe podpisaliscie czyzby strach przed popytem na ciagniki jak prow ruszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur21    0

Chłopaki a brał ktoś z wasz sprzęgło hydrokinetyczne( opcja w valtrze N) takie sprzęgło jak w fendach. Czy to wydłuża żywotność przekładni i silnika???

 

Tylko jak ktoś ma ciężkie i podmokle tereny, to traktor może ustać jak ma te sprzęgło.

 

ja nie mam ciężkich ziem, co wy myślicie warto takie coś brać jak coś.

 

jakie ma sprzęgło hydrokinetyczne korzyści???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

diler który u mnie był mówił że jeździł na oby dwóch i lepiej na zwykłym a nie na tym drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

Sorrki ze odkopie stary temat ale Kat jak tam z Nowa Valtrą? :P Wypożyczoną jeszcze masz czy już ją zdałes? :wacko:

Pozdrawiam :P


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Ja osobiscie polecał bym Fendta drogie ale za to dobre i pewne na drugim mjescu bym postawił DF a Same a dalej Hew hollanda.

 

Pozdrawiam Balzak


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

a JD pewnie za MF :wacko: :P :P


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

to jest moje zdanie i moja opinia a wy mozecie miec inna ale kamil41 powinien wiedzić laczego tak sklasyfikował

 

Pozdrawiam Balzak


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Dzwoniliśmy. Dowiedziałem się że nasza N-ka już jest w porcie :wacko: . Teraz to już kwestia kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

To pewnie się cholernie cieszysz i już nie możesz się doczekać. W życiu rolnika(szczególnie Polskiego rolnika)to wielka chwila :wacko: Także dojedz jeszcze tą Valtre wypożyczoną(oczywiście żartuje) bo niedługo będziesz ją pewnie musiał oddać, no chyba ze w ramach zadośćuczynienia ze tak długo musiałeś czekać zostawią Ci ja jako ciągnik pomocniczy :P


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

heh w tamtym roku jak bylem na repecie to pracowalem przez chwile w stoczni i codziennie jezdzilem obok placu (wiaty bez scian :wacko: ) na ktorym stoja valtry przyplywajace z polnocy, robi wrazenie tyle nowych ciagnikow w metalicznych lakierach w jednym miejscu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Już przyjechała :wacko: :P :P . Kilka fotek jest w galerii. Temat uważam za zamknięty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

Jeszcze raz gratuluje :wacko: Nie ma co zamykać tematu bo jeszcze wielu użytkowników AF będzie pewnie miało ten sam problem co Ty więc się podepną pod ten temacik :P

Pozdrawiam :P


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Ale mi nie chodziło żeby go całkiem zamknąć. Tylko żeby już nikt nie pisał bież JD czy jakiś inny ciągnik. Bo co ktoś poruszył ten temat to zawsze paru mądrych tak pisało. A jak by przeczytali to by wiedzieli że już kupiony :wacko:

Edytowano przez Pixel
Ort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

a jak myslicie takie 4 garowe silniki w ciągnikach które osiągają moc rzedu 120Km będą żywotne? (Fendt 412, JD 6420S, Valtra N121)? a sa jeszcze mocniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastian    0
a jak myslicie takie 4 garowe silniki w ciągnikach które osiągają moc rzedu 120Km będą żywotne? (Fendt 412, JD 6420S, Valtra N121)? a sa jeszcze mocniejsze

myślę że jeśli ciągnik będzie używany z "głowa" to dlaczego nie zawsze jest to oszczędniejszy od 6 cylindrów a jeśli ktoś potrzebuje cięższej maszyny to zawsze można dociążyć. z resztą sami widzicie że są ciągniki o większej mocy rzędu 151km (Valtra N141) i jeśli są dopuszczone do produkcji to muszą coś wytrzymać? Jeśli się mylę to mnie poprawcie :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

Kat to ile wreście wyniosła cię ta Valtra ? Nie chce mi się szukać :lol:


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

Ale radocha, też to kiedyś przeżywałem :lol: Gratuluję zakupu i życzę dobrego, długiego użytkowania ;)

 

kat, wziąłeś na kredyt preferencyjny czy komercyjny? Nie czekasz na PROW?

 

Coś nowego wiadomo na temat PROW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Wzieliśmy kredyt preferencyjny. Bo tak liczyliśmy i liczyliśmy, w naszym przypadku PROW i kredyt na 3% wyszło by nas to samo. A na prow to jeszcze bym czekał i może na następny rok bym się doczekał :lol:

 

 

 

 

Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

Na preferenycjny wzięliśmy bez VATu w 2004 roku PRONARa 1221A, którego teraz chcemy sprzedać.

 

Z pomocą PROW myślimy o kombajnie i/lub ciągniku, ze stajni JD. Przyszłość pokaże. Czy wiadomo już od kiedy składać można wnioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

@JarekWLKP proponuje zajrzeć do działu Przepisy i finanse :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj