Polecane posty

przemekuliski    126

do 70 tys 6160 jak najbardziej i silnik 6 cyl mniej pali od 4 nh gdyż znajomy miał jeden i zmienił na drugi to narzeka właśnie że pali dużo więcej
ewentualnie renault ares lub Fendt ale on jedzie rocznikowi starszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarpo16x    3

Powiedzcie mi proszę, jakie opinie krążą o john deere serii 5090R , 5090MC, 5090MR. Chciałbym zakupić ciągnik do ładowacza jako pomocniczy w okolicach 200-230 tys netto. 4 cylindry stykną. Ciągnik pracowałby z tytanem 10 i agregatem uprawowo siewnym ciąganym.

Kolega kupił MC i mówi, że wszyscy odradzali mu serię 5090R. Czy to prawda, że coś z nią nie tak?

Ile kosztuje 5090MR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel372    1

renault, mc, valtra,df, same, fendt nie wchodza w gre jeszcze mysle nad jd ale ojciec nie zgodzi sie ;D

rewers powiem tak chcialbym miec elektrohydrauliczny ale jak sie popsuje to szkoda mi kasy ;/

zwykly mechaniczny zsynchronizowany taniej zrobie napewno (zobaczymy co sie trafi)

z 4 cylindrowymi perkinsami to troche lipa slabe sa tak jak df duszace a 6 to inna sprawa juz

narazie takie modele wchodza w gre

zetor 10540, case mx 100 mx 110 mx 120. i md np 6160

PS az taka roznica jest w zywotnosci pomiedzy seria masseya 60xx a 30xx???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemekuliski    126

to już może lepiej kupić coś do 50 i 20 zostawić na coś w razie wu jak by trzeba zrobić coś w. skrzyni moście czy coś
bo im nowszy tym bardziej zaawansowane skrzynie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel372    1

zaraz to zmienie w profilu :D sekunda

Case 1056 to napewno nie jak to wyglada

nie ukrywam takiej opcji zeby dolozyc jeszcze troche hajsu i lyknac forterre uzywana

od 80 tysi zaczynaja sie ceny forter czasem 77tys ale szczerze mowiac troche mi szkoda pieniedzy heh

rozbudowa obory czysci mnie i nie chcialbym za duzo wydac

musze jeszcze to przemyslec

Edit

z marek ktorych chcialbym kupic ciagnik to

Zetor, MF, Case, Nh

Edit

co powiecie o zetorze 11441 cena cos kolo 85 najbardziej on mnie przekonuje a mocy mu nie brak widzialem w akcji

ciaga nim grubera 3m na glinie

lemkena obrotowke 4x50

talerzowke ciagana  w pip duza a z prasa nh pasowka dowala  ostro

farmtrackiem 110 km jezdzi  duzo duzo wolniej  a frotka idzie jak przecinak

aby nie pasuje mi to za na 5 polowek nie ma wsteka...

Edytowano przez pawel372

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Dobry ciągnik minusem jest tylko to że pali dużo nawet bardzo dużo niestety... Tak to bardzo trwałe ciągniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceston    35

Mam belarusa 820 i naprawdę wole jeździć mf 1014. Większą wygoda nie trzęsienie na polnych tak i ma lepszy uciag. Juz nic nie mowie o fantastycznie rozwiazanym zalaczaniu przedniego napędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel372    1

pan wyzej jaki to nerwowy

chcialem nowy temat to zalozylem

Decyzja juz raczej podjete frotka 11441 lub  tanszy 10540

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefir    75

A jeszcze może co będziesz transportować ? bo to też ma znaczenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam. Mam trudna decyzje do podjecia. Mam do wyboru john deera 6110M albo steyr profi 4115. Jakie macie opinie o tych coagnikach. Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris31    5

Adamqq3 wybrałeś jakiś ciągnik, bo ja też sie zastanawiam nad tymi dwoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefir    75

kris steyr jest w okolicy i właściciel nie najlepiej sobie chwali skarży się na skrzynie oraz wysokie spalanie Ja na twoim miejscu zdecydował bym się na jelonkiem tyle że rocznik ponieżej 2016 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris31    5

poniżej 2016 to pewnie bez mocznika, a co z tą skrzynią nie tak

Edytowano przez kris31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 2.12.2017 o 18:20, Zefir napisał:

kris steyr jest w okolicy i właściciel nie najlepiej sobie chwali skarży się na skrzynie oraz wysokie spalanie Ja na twoim miejscu zdecydował bym się na jelonkiem tyle że rocznik ponieżej 2016 

To jestem ciekawy co to za steyr?? John Deere juz nie jest tym samym ciągnikiem co byl kiedys, zostala po nich tylko nazwa. A wiesz w ogole ile Johny pali ?? W orce 19 litrów ( wiem bo byl u mnie na testach w polu)a steyr 15/16 litrów. A kabina w Jd to dopiero porazka. 

 

Dnia 2.12.2017 o 16:42, kris31 napisał:

Adamqq3 wybrałeś jakiś ciągnik, bo ja też sie zastanawiam nad tymi dwoma.

 Wybralem Steyr 4115 profi classic przestrony, zwinny ciagnik. Nie sluchaj brednij o wadliwych skrzyniach. Naprawde polecam ten sprzecik

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sslawek456    0

Witam jestem tu nowy :) Stoję przed zakupem głównego ciągnika lecz nie wiem jaki wybrać,w gre wchądza:New holland t5 115 ec,Zetor fortera cl 110,case farmal 115 ewentualnie deutz fahr 5110g.Ceny są bardzo podobne,a jeżeli chodzi o jakość to zwracam się do was co sądzicie o nich ? i jak się sprawują w gospodarstwach ? :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sslawek456    0

Witam jestem tu nowy :) Stoję przed zakupem głównego ciągnika lecz nie wiem jaki wybrać,w gre wchądza:New holland t5 115 ec,Zetor fortera cl 110,case farmal 115 ewentualnie deutz fahr 5110g.Ceny są bardzo podobne,a jezeli chodzi ojakośc to zwracam się do was co sądzicie o nich ? i jak się sprawują w gospodarstwach ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj