Polecane posty

kat    113

Właśnie tomb co ci się w nim kopie.

Ile kosztują Irony?

Tomek a znasz kogoś kto ma valtrę? Jak u nich z awaryjnością i spalaniem. Bo tak szczeże to jeszcze nigdy na oczy valtry nie widziałem :-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

Iron 120 Hi-Line 206099zl cena netto, cenika z dnia  1.02.2006


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0
Tomek a znasz kogoś kto ma valtrę? Jak u nich z awaryjnością i spalaniem. Bo tak szczeże to jeszcze nigdy na oczy valtry nie widziałem :-

ja widziałem ;D co prawda na targach w minikowie i bednarach ale jest ;)

niestety nie znam nikogo kto ma valtrę ale możesz się pana  ''B" zapytać co mieszka na szubińskiej w kcyni(wiesz o kogo chodzi)w końcu valtra i mf należą do tej samej grupu (AGCO)

a gdybym kiedyś jechał do paczkowa to napewno poproszę o adresy użytkowników ;)

Może lukas120 opowie coś o swojej Valtrze? Lub ktoś inny co ją posiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

pan "B" co jeździ bordowym golfem III kombi???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

On nie mieszka na szubińskiej, bo to jeszcze Malice są. Takie jakieś Volvo stare ma ;D . Ale pierwszy raz na oczy takie widziałem, pełen wypas.

Tomek jak już to będziesz kupował z paczkowa?

A ile kosztuje valtra ale bez pełnego wypasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

malice ale jednak kcynia ;) a czy on nie ma fiata punto ::)

a ta valtra tylko 150 km to nawet od 195 tys :o :o tanio co?

a taka trochę mniejsza to w 200 tys się zmieści z vatem  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1

Jak bedziesz mial kase na valtre to ja bym bral bez zastanowienia, a jesli mialbym kupic same czy lambiaka, to juz bardziej przychililbym sie do Forrtery moze nie jest oszczedniutka choc mi sie zdaje ze jest, bo niektorym to wydaje sie ze powinien palilc tyle co c360 to mimo to serwis dostepny, cos i sam zrobisz, mocny, niezle wykonczony i w sumie godzien zaufania. ;) ;) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

W zetorze to najbardziej przeraża mnie właśnie to spalanie :o. Znajomy kupił takiego 62KM to mówi że chleje jak krowa :-.

@tomek

On na 100% ma Volvasa. A jego rodzice to nie wiem.

A więc te 260 tyś co pisałeś wcześniej to taki z przednim podnośnikem, przednim wom, komplet obciążników i takie tam?

Bo jak poszesz że za 200tyś też dostanę to teraz tylko wypersfadować rodzicą inne marki i będzie luz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

@kat a jaki byś chciał model tej valtry? Z serii N wszystki mają 4 gary. Czy taki ciągnik by Ci odpowiadał?(bo mi tak ;D)

Jest tam 6 modeli.Od 101-do152km Ten najmocniejszy (152km) kosztuje wg RPT 195netto czyli wszystkie poniżej siłą żeczy muszą być tańsze ;)

A co do pana ''B'' to nie chodziło mi o jego dwóch synów tylko o niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

Valtry to jedne z cięższych ciagników mozna wybrac sobie od najdrobniejszego szczegóły do ogólów jakimi jest kolor maski... sieda sie tylko przed komputerem w serwisie i wybiera-osobiscie znajomy pracuje w pobliskim serwisie valtry i porównywaije z JD z 4 vegel&not'a to jd z turem brykał a tego nawet prze szarpnieciu nie stawialo-zadnych awari niebyło do tej pory i o zywotnosci tych ciagników mało mozna powiedziec ale chyba warto je kupic solidnie wygladaja a i jeszcze niepolecałbym ci common rail jesli niewierzysz w jakosc paliwa jakie lejesz do ciagników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

Ja bym w te ceny w RPT za mocno nie wierzył. Valtra N121 HiTech ok.200000 zł netto a Valtra N141 Advence w wersii Full Wypas będzie kosztowała pewnie ok.250 tyś netto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ja mam w ostatnim Profi cały test tej Valtry i w tym wyposażeniu kosztowała ona -uwaga  81500 euro-oczywiście netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

kazdy gto czyta TopAgrar ma... ;) a jaro w twojej okolicy Valtry nie jeżdzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

mi tez nie chce sie wierzyć w tanie valtry...kumpel brał 95 km z serii mezo czyli najstarsze modele.dał za nią 180 brutto.chociaż seria N też jest w pełni mechaniczna.ktoś musi załatwić cennik ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

czyli ktos musi udawać bogacza i wiarygodnego klijenta i przejsc sie do dealera Valtry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
kazdy gto czyta TopAgrar ma... ;) a jaro w twojej okolicy Valtry nie jeżdzą?

Tak Pavel-ale ja piszę o niemieckim wydaniu Profi-i tam ten test jest zdecydowanie dłuższy-6 stron łącznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

@zonk mozesz zrobic zdjęc pare bo żadkośc valtra w Polsce ;)

 

@jaro: aha  ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

JD to 5820 z turem i łycha z przodu a Valtra <100KM(napewno 4 gary) a w twoje okolice szczuczyn grajewo prowadzał juz chyba z 4 zestawy Valtra+Faro nie widziałes moze w okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No to nic dziwnego że podrzucało ,5820 waży tyle co mój 5720 (w miarę lekki)-to jest taki bardziej ciągnik uniwersalny niż typowo "polowy"-można go porównać np. do Valtry A 85 a nie do jakiejś cięższej-u mnie w okolicy nikt nie ma Valtry (u mnie miała być pierwsza  ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Co do ilości garków to wolał bym 6. Bo do obrotówki zawsze by był stabilniejszy.

@jaro

A jak wypadła Valtra w tym niemieckim teście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

Napewno 6 będzie stabilniejszy i jeszcze jak pracuje 6 garów  zwłaszcza bez turbo  8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj