r10tomek

Wyposażenie dodatkowe w John Deere

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bartus16    10

a przedni tuz i wom ma czy nie??????///


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

a do czego ma to byc ciagnik?????????


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olus    0

specyfikacja comforta jest bardzo dobra. Sprawdź jaką ofertę dostaniesz od Dealera na zakup w pakiecie razem z prasą lub ładowaczem czołowym. Zawsze kupując w pakiecie jest taniej a skoro dopiero zamawiasz to elementy zostaną cześciowo zamontowane w fabryce - tzw przygotowanie pod ładowacz czołowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol136    0

ładowacza nie biorę do niego a kupuje razem z nim agregat przed siewny i pożniwny i pług. A co byście jeszcze dołożyli do niego z wyposażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol136    0

Resorowanej osi nie można wziąć. a nad tymi felgami muszę sie zastanowić. Dzięki, a coś jeszcze nie wiesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOKSKOZLOW    0

szersze gumy bym wziol na jesiene i wiosene prace będą lepsze skrzynia poweqaud i dodatkowe para złącz hydraulicznych (jeśli jest taka możliwość)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol136    0

skrzynie biorę PowrQuad 24/24. a jakie masz na myśli te opony?

 

Macie jeszcze jakieś pomysły? :):)

 

Nie pisz posta pod postem!!!

Edytowano przez robertbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75
Resorowanej osi nie można wziąć. a nad tymi felgami muszę sie zastanowić. Dzięki, a coś jeszcze nie wiesz? :)

 

Co ty wypisujesz, jak to nie można TLS-u wziąść :) Można na pewno i co tylko dusza zapragnie: TLS, resorka kabiny, AP bezstopniówka, pełne felgi, oponki polecam tył 650/65 R 38, przód 540/65 R 30, podłokietnik Command Arm, przedni TUZ z WOM itd. Lista długa

 

Oczywiście najlepiej do dilera na konfigurator :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fokmen    2
Co ty wypisujesz, jak to nie można TLS-u wziąść :) Można na pewno i co tylko dusza zapragnie: TLS, resorka kabiny, AP bezstopniówka, pełne felgi, oponki polecam tył 650/65 R 38, przód 540/65 R 30, podłokietnik Command Arm, przedni TUZ z WOM itd. Lista długa

 

Oczywiście najlepiej do dilera na konfigurator :)

 

Nie do Comforta i Clasica nie mozna TLS-u wziasc :) tez sie dowiadywalem jak szukalem sobie JD.

 

A co dodatkowo to na pewno dodatkowe pare zloczy hydraulicznych no i oczywiscie szersze oponki...

Nie wiem czy za nowa dzwignie do zmiany biegow tez trzeba doplacic... ale z tego co wiem too fajna jest :) mozna tez pomyslec o wiekszym zbiorniku na paliwo... tylko z tym trzeba uwarzac bo strasznie kantuja.... :)

 

Znalazlo by sie jeszcze pare pomyslow ale wiesz wszystko zalezy od srodkow ktore posiadasz...:)


Moje filmiki zobaczycie na

http://pl.youtube.com/profile_videos?user=fokmen5

zapraszam do ogladania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol136    0

a czy można wziąć dźwignie do zmiany biegów taka jak jest w premium? nie chodzi mi o tą nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olus    0

Z tego co wiem narazie nie można jej zamówić. Co do TLS to pytanie jest kiedy chcesz kupić ten ciągnik? Ewentualnie kiedy będzie on produkowany? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WiesTv    1

Witam mam prośbe jak by ktoś zamieścił szczegółową liste wyposażenia do JD z cenami to bym byl wdzięczny:)

Połączone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omen    2

głupe troch pytanie..... moze coś wiecej byś podał,,, jakiej seri to ma byc ten jelonek bo nikt ci nie poda wyposazenia bo kazdy ma inne wyposarzenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John6930P    0

7930 i 6930 to nie seria tylko konkretny typ z serii, jak już to seria 7030 i 6030 <_< , noi dobrze by było jak byś napisał czy ma być to wersja premium, classic albo comfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

Bede zamawial wyzej wymieniony ciagnik czyli JD6630 comfort i chcialbym wiedziec w co warto go wyposazyc;

Napewno wezme do niego ; opony 540 przód, 650tył, Tls, Przedni tu, pelne felgi, zaczep Hitch. 3 pary wyjsc hydraulicznych,.

W co moge go jeszcze doposazyc?

Tematy połączone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid0605    22

Jak kupujesz JD to na pewno jesteś w temacie...

O ile droższa jest wersja PREMIUM? Bo sie ostatnio z znajomym zastanawiałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

Cena za tego Comforta 250tys netto, a premium juz nie mozna zamawiac, gdyz bedzie niedlugo R6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Chyba Ty wiesz najlepiej do czego będziesz potrzebował ten ciągnik i co do pracy będzie Ci potrzebne? :blink:

 

 

Bo ja Ci powiem- Kup przedni WOM, dołóż prawie 20kafli a ciągnik będzie chodził tylko w transporcie i pługu...

 

Ale co zawsze się przyda w nowym, drogim ciągniku- Korek wlewu paliwa zamykany na klucz i w JD można zamówić inne zamki w drzwiach [dodatkowy kluczyk] żeby nikt postronny co ma innego JD nie otworzył i nie odjechał Twoim ciągnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj