r10tomek

Wyposażenie dodatkowe w John Deere

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
SOKAN    13

Tak jak już tu pisali, na pewno dodatkowe oświetlenie na tyle bo 2 to za mało, jak masz już kilkadziesiąt chektarków to i większy zbiornik na paliwo się przyda, wlew paliwa na kluczyk, no i oczywiście dobrze by było zastanowić się nad zaczepem polowym innym niż jest w standardzie. Ponadto zmień choć jeden rozdzielacz chydrauliczny przy wyjściu zewnętrznym na 300 (przydaje się), do tego niech dealer założy jakiś immobilizer. A co do wymiarów kół to chyba za szerokie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

no raczej chyba nie bardzo moze tls jest ale watpie czy wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Mam zamiar kupić John Deere 6930 Comfort i nie wiem, jakie wybrać poszczególne elementy lub w co go wyposażyć. Podpowiedzcie. Dokładnie jakie wybrać opony? Dealer proponuje mi 600/65 R38 TYŁ i regulowane felgi taki sam rozmiar; 480/65 R28 PRZÓD i regulowane felgi. Będą odpowiednie? Ciągnik będzie używany do orki, siewu czasami agregat i ewentualnie opryskiwacz. Albo zwiększony udźwig TUZ, na czym to dokładnie polega o ile go zwiększają? I w jaki sposób?

Połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginterpol    20

ciągnik tej klasy powinien mieć opony minimum 650 tył 540 przód.. miękką oś i amortyzację kabiny. jeśli ma to być bezstopniowa regulacja felg i trzeba by za to zapłacić to uważam że jest to nie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ecik89    0

ja mam złożony wniosek na 6830 Comfort i na pewno będę brał opony 600 tył i 540 przód Michelin na pełnych felgach do tego TLS max obciążenie, wydajniejsza pompa i skrętne błotniki o ile są dostępny w wersji comfort i możliwe że jeszcze kilka pierdółek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle w temacie podałem zły model chodziło mi o 6930 ale dobra ;P. Panowie, a powiedzcie mi co to jest POWER BEYOND Z POKRYWĄ ??

I jaka jest różnica pomiędzy złączami hydrauliki standardowymi a Deluxe? I czy dolna osłona zbiornika paliwa się przydaje czy może jednak nie? I jeszcze jedno czy jest znacząca różnica pomiędzy siedziskami operatora (D12C) a (D22C) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

Witam !!!

Mam pytanko odnośnie dodatkowego oświetlenia w 6630 w standardzie sa po dwa reflektory w dachu przód i tył moze ktos z was montował dodatkowe fabryczne zestawy lub jakies swoje pomysły ???

Tematy połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojo5620x    3

można jeszcze domówić 2 lampy na słupkach kabiny, można też chyba jeszcze dorzucić 2 halogeny z przodu i z tyłu w dachu,

a co do lamp to w opcji też chyba jest możliwość xenonów, tylko nie jestem pewien czy w comfortach można


C330M
John Deere 5620
John Deere 6430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie od czego ta kontrolka, zapala się gdy ciągnik jest rozgrzany i tylko podczsz jzdy i gdy przekroczy się 1800 obr/min.post-210047-0-76308900-1486296843_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

W jakim JD masz takie kontrolki?

W MF to jest kontrolka od filtra oleju przekładniowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj