cuabab

Drzwi JCB 530/70

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
cuabab    1

Witam koledzy.rolleyes.gif

Mam ładowarkę teleskopową JCB 530/70, niestety bez drzwi.

Przyszła zima i zbytnio nie ma nią co robić, dlatego postanowiłem że uporam się z konstrukcją drzwi do niej. Lecz nie za bardzo wiem jak. I tu też stawiam moje pytanie. Jak je zrobić? Z czego? Może ktoś robił już coś w tym stylu? załączam zdjęcie. Pozdrawiam. jcb53070e7354478.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowano przez cuabab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonofwood    1

Witam koledzy.rolleyes.gif

Mam ładowarkę teleskopową JCB 530/70, niestety bez drzwi.

Przyszła zima i zbytnio nie ma nią co robić, dlatego postanowiłem że uporam się z konstrukcją drzwi do niej. Lecz nie za bardzo wiem jak. I tu też stawiam moje pytanie. Jak je zrobić? Z czego? Może ktoś robił już coś w tym stylu? załączam zdjęcie. Pozdrawiam. jcb53070e7354478.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Jak się wykuruję podejde zrobić kilka zdjęć jak to wygląda w całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Nie lepiej poszukać na allegro? U mnie są dzielone te drzwi więc trudniej troszkę

Edytowano przez dawidg2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuabab    1

Od bodajże marca 2011 co dziennie przeglądam allegro w poszukiwania drzwi do tego modelu lecz efektów żadnych. Drzwi to bardzo porządana część do jcb. Nie wiem czemu może ktoś je kradnie?laugh.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuabab    1

też próbowałem... Najlepszy skład to mam w Gdyni na handlowej tam to tego trochę mają. Drzwi tez całe skrzynie ale żadnych do 530/70

 

 

@sonofwood czekam cool.gif

Edytowano przez cuabab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A spawarki nie masz?? Wykonanie ramki nie powinno być trudne. Albo daj mi maszynę na podwórko to się z nią pobawię:P


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuabab    1

A spawarki nie masz?? Wykonanie ramki nie powinno być trudne. Albo daj mi maszynę na podwórko to się z nią pobawię:P

 

Tak myślisz? Chyba z bliska nie widziałeś "ramki" którą według ciebie można było by u spawać. Drzwi są pół okrągłe w nie których miejscach. I było by to dość trudne. Oczywiście nie mówię dało by się zrobić, ale jak by się zobaczyło jak ktoś już zrobił coś takiego zapewne było by łatwiej mi coś takiego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Z bliska nie. Znalazłem fotkę w necie tej ładowarki. Zauważyłem ze jest wygięte ale to by się jeszcze dało rade zrobić. Myślałem ze gorzej to wygląda.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonofwood    1

Tak myślisz? Chyba z bliska nie widziałeś "ramki" którą według ciebie można było by u spawać. Drzwi są pół okrągłe w nie których miejscach. I było by to dość trudne. Oczywiście nie mówię dało by się zrobić, ale jak by się zobaczyło jak ktoś już zrobił coś takiego zapewne było by łatwiej mi coś takiego zrobić.

 

Chyba źle zrozumiałem. Nie mam dorabianych drzwi... Jeśli nie jutro to w poniedziałek wrzuce na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Da się dorobić.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pylos
      Sexual adventures
      Verified Women
      Prime Сasual Dating
    • Przez Soczi87
      Witam wszystkich. 
      Mam problem ponieważ montuję do przyczepy samoróbki jednoosiowej siłownik hydrauliczny który zakupił mój wujek w latach 90. W załączniku przesyłam zdjęcie tabliczki. Siłownik ma kulę o średnicy 53mm 
      i mam problem z doborem gniazda pod ten wymiar. W ofercie
      na rynku dostępne są rozmiary gniazd 52 i 55 nic pośredniego. Chce założyć gniazdo z zabezpieczeniem na seger. Czy roztoczenie gniazda 52mm to dobry pomysł ? 
      Moze ma ktoś z Was gniazdo na 53mm 
      Dziękuje. 

    • Przez fliegl
      Jaki jest kod RAL lub nazwa tego koloru?
       



    • Przez luki987654321
      Witam, chce zamontować halogeny led na tyle beczkowozu forschrit. czy można je podłączyć pod złącze trzy pinowe w ciągniku lub ewentualnie pod co innego można podłączyć? dodam że mam zamiar w kabinie zrobić włącznik aby się cały czas nie świeciły tylko na czas pracy.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, 
      Koledzy poszukuje kogoś z użytkowników kombajnów Jarek lub Arek celem wsparcie wymiarowego.
      Buduje kombajn do porzeczek i potrzebuje informacji jaka powinna być odległość miedzy podajnikiem taśmowym szerokim a profilem podtrzymującym wał otrząsacza, będę wdzięczny za zdjęcie z przyłożoną metrówką. 
      Wymiary jakie poszukuje to te zaznaczone na jednym ze zdjęć,, nie chciałbym połamać  krzaków przy pierwszej próbie jeśli do niej dojdzie :) 
      Zdjęcia z budowy w załączniku, dziękuje za pomoc:) 











×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj