pati

Rostelmash

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pati    12

http://www.rostselmash.com/eng/products/

 

http://www.pronar.pl/kombajny/___kombajny_...e__.html#WEKTOR

 

No wygląd maja fajny, ale jak w praktyce to nie wiem i po to właśnie ten temat, bo słyszałam, że ceny maja atrakcyjne. :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

powiem tak - widziałem Wektora na ulotce i pózniej na jakichś targach na żywo i fotka nijak sie ma do rzeczywistosci

 

- wykonanie badziewne

 

- technologicznie przestarzały

 

- jedyna zaleta to cena


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12
powiem tak - widziałem Wektora na ulotce i pózniej na jakichś targach na żywo i fotka nijak sie ma do rzeczywistosci

 

- wykonanie badziewne

 

- technologicznie przestarzały

 

- jedyna zaleta to cena

 

 

No właśnie ta cena. Ale ja czytałam np. że jakiś starszy facet kupił sobie Wektora i chwali małą ilość elektroniki także myślę, że "pokoleniu Bizonów" przypadłby do gustu, bo nie jest zaawansowany technicznie. A jak kogoś nie stać na jakiś wypasiony sprzęt, a Bizonek się rozleciał to chyba najlepsze rozwiązanie. Chyba, że znów się mylę. :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

no nie mylisz sie ale jak na razie to tendencja jest taka ze rolnicy wolą wydac pieniądze na zakup uzywanego JD czy Claas-a niż kupowac nowy kombajn - nawet jesli jest on tańszy niz konkurencja - poza tym jest to duzy sprzęt i dotychczasowi posiadacze bizonów będą raczej inwestować w kombajny nieco mniejsze


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2

tylko Bizon ma dużą zaletę, łatwo dostępne i tanie części a z tym Wektorem to nie wiadomo czy za dwa lata dostaniesz łatwo części, a w żniwa każda godzina się liczy.


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

No tez prawda. Ale jeśli Pronar zdecydował się być jednym z nielicznych (17 na świecie) przedstawicieli Rostelmascha to powinien zadbać aby części nie zabrakło. Ja się pytałam u mojego najbliższego dealera Pronaru to powiedział, że NARAZIE jest w stanie sprowadzić z Narwi każdą część potrzebną do kombajnu w max. 2 dni. :) No nie wiem jak by było w praktyce. :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Modele Niwa i Don wyglądają jak jakieś starodawne radzieckie statki kosmiczne ale modele Vector i Acros wyglądają nowocześnie. Niestety na razie nie widziałem na żywo takiej maszyny więc mogę coś powiedzieć tylko o wyglądzie.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

No rzeczywiście mało nowoczesny desig :) to już Vistula jest ładniejsza!!! Kiedyś widziałam w internecie kombajn Belarus DON i był taki sam tylko, że pomarańczowy. No Pronary to tez kiedyś były Belarusy czyli jakieś większe powiązania są!!! :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wituś    1

Kombajny bardzo ciekawe szczególnie model vektor, acros i ten rotorowy. Osobiście bardzo mi sie podobaja i jak miał bym kupywać nowy kombajn poważnie bym sie zastanowił nad ta marką. Na tej stronie jest kilka filmów i zdjęć http://www.rostselmash.wz.cz/aktuality/sklizen/2007.html kliknijcie na produkty to będa ilnne modela. Bardzo podobają mi się w kabinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodek69    0

Jeśli ktoś chce mieć rękę w nocniku za 3-4 lata, uwzględniam dostępność części i serwisu to nic tylko kupować takie wynalazki USSR :P dilerzy twierdzą że części się w nich szybko wymienia.

Ja wolę "trudniej wymienne części" ale zdecydowanie wyższej jakości :rolleyes:

Kolejna sprawa kto to później odkupi na rynku wtórnym i za jakie grosze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

to samo się mówi o mtz ;)

A części w brud.

 

A co do tych kombajnów - pożyjemy zobaczymy ale Rosja weszła do WTO i ten tygrys chce się obudzić jako potęga ale jak mu to wyjdzie to zobaczymy.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basior    7

Tez tak ostatnio mnie zainteresowały te kombajny... Ciekawe co one są warte:P Cena kusząca:D Tylko pytanie czy brać sprzet od rusków żeby nie wyjść na tym jak "Zabłocki na mydle" :D I więcej kasy wpakować w części.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Turbina
      Witam wszystkich,koledzy spotkał się ktoś z kombajnem duńskiej firmy DRONINGDORK?????????????
      Piszcie co wiecie o tych maszynach,jak się sprawują no i czy da do tego części,pozdrawiam.........
    • Przez ARTI2019
      Witam, szukam instrukcji obsługi kombajnu massey ferguson 31xp lub dronningborg 8500 z racji ze to bliźniacze konstrukcje, nigdzie nie mogę znaleźć, liczę na moc forum agrofoto 💪 ZDU

    • Przez farmer_89
      Witam, ma ktos wiedze czy dronningborg d 4000 na pomaranczowym spodzie wychodzily orginalnie bez  kabin? czywiscie niektore egzemplarze.
    • Przez szakal911
      Witam.
       
      Przeszukałem forum i nie znalazłem nic odnośnie tych kombajnów, mogłem coś przeoczyć oczywiście.
       
      Zakupiłem niedawno sampo 580 rocznik 90. Poszukuje katalogu części oraz instrukcji użytkowania.
       
      Będę ogromnie wdzięczy za pomoc : )
    • Przez Dariusz12
      Witam moj john deere 2064 nie może się zatrzymać na hydrostacie zawsze jedzie powoli do przodu lub do tyłu co moze byc tego przyczyna ?  Jest lekki wyciek z rozdzielacza (tego od sterowania na linke ) czy to może być przyczyną?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj