Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
farmtraczek

Farmtrac 80 4WD z turem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

lukasz150    6

U mnie pisze na turze Metal-Fachu waga 680kg ale to jest waga bez ramy mocującej.

Moim zdaniem jakieś 4400kg.

Edytowano przez lukasz150

Ursusc385    519

O jakim turze mówisz ?

Wysięgnik Agromaszu waży 560 kg, a masa 800kg to jest orientacyjna masa razem z mocowaniami

farmtraczek    1

no nie mi pisze 820kg he he;p

masz z turem i łyszka ta łyżka jest dość duża jak sobie daje z nią rade bo też mam taki zestaw tylko jeszcze nie prubowałem:)

Ursusc385    519

Swoim jeszcze z łyżką nie pracowałem, ale kiedyś trochę pracowałem FT z taką łyżką i spokojnie dawał radę ;)

Tutaj masz filmiki jak sobie radził

Ming    3

Też na początku miałem takie wrażenie :) Kwestia przyzwyczajenia. Później wszystko sie wyrobi i lekko chodzi ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Ursusc385
      Wszystko na temat ciagnikow rodziny "Farmtrac"
    • Przez Bartek1994
      Chcę kupić Farmtraca 675 DT.Chciałbym aby właściciele tego ciągnika podzielili się swoją opinia o nim.Z góry dziekuję.
    • Przez wojtal82
      witam wszystkich użytkowników farmtraca lub ewentualnie mechaników tych ciągników.
      mam problem z modelem 690 ma ok 3 lata i ok 300mth.
      dochodzą niepokojące odgłosy skrzypienia ze skrzyni biegów i nie wiem jak to "ugryźć"
      podobno wyszła jakaś trefna seria któregoś łożyska na jakimś wałku w skrzyni...
      może ktoś miał taki problem albo naprawiał coś podobnego to proszę o podpowiedź...
      dodam jeszcze że to skrzypienie pojawia się podczas jazdy i do przodu i do tyłu..

• Przez pacio68
      co o tym sądzicie, jak Wam się podoba??
      http://farmtrac-sklep.pl/
      niezły pomysł
    • Przez ludwik1977
      Witam wszystkich. Mam następujące pytanie: czy coś wiecie na temat ciągnika FARMTRAC 9120 DTn (chodzi mi bardziej o wady niż zalety) bo przymierzam się do zakupu jego i chcę coś więcej wiedzieć?? np faktyczne spalanie przy pługu 4 obrotowym, talerzówce 3m i agregacie uprawowo-siewnym aktywnym. Za wszystkie odpowiedzi z góry dziekuję przeczytam każdą