Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez jozef3
      Czy ktoś z Was wie jak przełączyć sterownik od pras new holland 650 ze sznurka na siatke. Prasa jest z roku 1995 

• Przez marcins131
      Witam. Mam problem ze zdemontowaniem tego największego koła zębatego po lewej stronie.
      Ktoś się już z tym zmagał? Z góry dziękuje za pomoc. W załączniku przesyłam zdjęcie. Pozdrawiam.

• Przez bopietras
      Witam

Kupiłem prase case 344. Mam problem z odcinaniem siatki. Mianowicie jezeli hamulec na kólku od siatki jest zaciagniety to pod koniec procesu nie da rady odciac siatki. jezeli jest zwolniony do gory wszystko jest ok. Robie teraz z odpuszczonym hamulcem ale jest lozna siatka. pomozcie od czego to moze byc. Moze slabe napiecie w ciagniku. dodam ze to stary zetor 7745. A moze kwestia jakiejs regulacji.
    • Przez rafikkisiel
      Witam co jest przyczyną zsówania sie siatki do środka boki nie owiniete sa tak około 20 cm. Róznych siatek używam problem nadal pozostaje.Czytałem poprzednie tematy i robiłem według tych wskazówek nadal problem pozostaje. Wałek spiralny lekko sie obraca hamulec od siatki również dobrze trzyma rolke siatki. Dodam ze pieć kul owinie dobrze a nastepne 3 kule sa już nie owinięte. 
    • Przez platramix
      Witam potrzebuje instrukcji obslugi tego komputerka