Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Kondzio55
      Mam problem z moim komputerem w prasie Br 6090 . Mianowicie,przy owijaniu siatką,gdy aparat już się podnosi to komputer postanawia się resetować czyli wylączy się i wlączy samoczynnie,ale sam już musze dokończyć podnoszenie aparatu aby  uciąć siatke.Siatka owija się caly czas nawet przy resetowaniu. Jest to troche uciązliwe bo trzeba czekać i podnieśc i w tym czasie troche siatki już wciągnie.Dzieje się tak co 15 bel ,czasami co 30 a czasem nawet co 5 bel.  Gdzie szukac przyczyny,komputer,gdzieś kable zwarcie,czujniki??

Drugie pytanie czy da sie ustawić czas pikania od zakonczenia owiniecia siatką do dzwieku?? Owine bele i dopiero po 6 sekundach pika ze bela jest owinieta chociaż już dawno mam ją owinietą i po wyrzuceniu beli musze sam wylączyc sygnał.
    • Przez kawa
      Witam, Mam problem z prasą NH 640, tzn sterownik nie liczy ile metrów siatki poszło a przez to nie działa również owijanie w trybie AUTO bo prasa nie widzi, że złapało już siatkę. Sprawdzałem czujnik i magnes na rolce i wyglądają w porządku. Czy można zamienić ten czujnik z jakimś innym np od sznurka ?
    • Przez zetores
      Witam. Potrzebuje namiary na gniazdo kontrolne,aby podpiąć się pod wtyczke. 
      Występuje one w prasie pasowej new holland- do dobijania oleju do siłowników od zgniotu beli.
      Wtyczka ta również znajduje się z tyłu w ciągniku John deere 6210
      Wymiary końcowki wtyczki- fi 12,5 mm
    • Przez blazej1212
      Witam wszystkich zakupiłem prasę nh 654 z wyrwaną jedną rolką od pasów która umocowana jest razem z tymi trzema walcami: https://plus.google.com/u/0/photos/110939711879966407930/albums/6117676373577114641/6117676380750314050?pid=6117676380750314050&oid=110939711879966407930
      Moje pytane brzmi jak to wszystko wyciągnąć? 
      Może miał by ktoś do zeskanowania katalog części chociaż te kilka stron na których jest to pokazane
      Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.