Gość Profil usunięty

Historia Polski

Polecane posty

wojtekd    2108

Szanowni Forumowicze czy  nie zastanawia Was fakt że @jacus od lat szkaluje i opluwa Polskę i Polaków i zero reakcji czy oburzenia , prawie nikomu to nie przeszkadza . A  dwa złe słowa o żydach wywołały odzew i wielkie oburzenie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo on wywodzi ze znamienitych przodków i jest po prostu lepszy od pospólstwa . :ph34r: Wystarczy poczytać te jego brednie , wywyższanie i samouwielbienie żeby stwierdzić że coś z nim nie tak . :blink: Nawet jego własna żona nie jest go godna , bo stwierdził że przyszła z gołym tyłkiem . Najgorsze w tym jest że biedak nie zdaje sobie sprawy ze swojej choroby :wacko: :unsure: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

zetorki -jak ktos siedzi od rana do wieczora w internecie, nie wie nawet ile ma dzieci- to o czym to swiadczy, kiedy ty masz czas na prace i zarabianie pieniedzy- kiedys mialem watpliwosci na co masz "rentke" ale juz nie mam.

 

wojtus -od 10 lat tak robie, wiec pora zebys to zglosil do lunii jewropejskiej albo do najwyzszego trybunalu swiatowego na san escobar, zeby sie mna zajeli bo zaden onr,nop czy mw mi nie moze dac rady.

xD-ja zadalem ci jedno proste pytanie, gdy na nie odpowiesz to ja ci udziele odpowiedzi  w niedziele na twoje-wiesz ja musze pracowac i nie zawsze mam czas i ochote polemizowac z glupkami.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Powtarzasz się , nawet nie chce Mi się zbytnio reagować na twoje zaczepki . Pozdrów psychiatrę "wyższa formo człowieka". :P  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

twojego-nie warto ,widac ze kiepsko mu idzie twoje leczenie. 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ha , no i znowu nie zrozumiałeś :lol: . Nie Mojego , tylko twojego . Kiepsko mu idzie , ale cały czas widzi szansę na poprawę , a twój już sam próbował targnąć się na życie przez twój przypadek . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

xD-ja zadalem ci jedno proste pytanie, gdy na nie odpowiesz to ja ci udziele odpowiedzi  w niedziele 

wyjasnij czemu banderowcy ktorzy walczyli o wolna ukraine byli lepsi od nsz-owcow ktorzy walczyli o wolna polske jesli tak samo dokonywali zbrodni na ludnosci cywilne. :D  :D  :D

To Ty Jacusiu uważasz banderowców za lepszych !

Ja uważam banderowców za zwyrodniałych zbrodniarzy!

Banderowcy dokonując czystek etnicznych w okrutny i zwyrodniały sposób wymordowali co najmniej 60 000 Polaków .

Narodowe Siły Zbrojne walczyły o wyzwolenie Polski z rąk okupantów . Oczywiście sądzisz że będę bronił oddziałów i dowódców NSZ którzy mordowali ludność cywilną . Ale w przeciwieństwie  do Ciebie Ja uważam że każda zbrodnia wymaga potępienia .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

 

 

wojtus -od 10 lat tak robie, wiec pora zebys to zglosil do lunii jewropejskiej albo do najwyzszego trybunalu swiatowego na san escobar, zeby sie mna zajeli 

Z tego co wiem donosicielstwo to twoja domena  ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

pomyliles mnie jak zwykle z niejakim xD-on mnie namawial na donoszenie na zlodziei z npo-u. a wiesz juz jakiego koloru sa twoje oczy?????

 

zreszta samemu xD wszystko sie myli-czyzby smog mu zaszkodzil- w ubieglych latach pisal-przesadzilem- przepisywal i dawal linki sprzeczne z dzisiejsza jego postawa, czyzby szedl droga mlodego giertycha- tylko zawsze znajdzie sie ktos kto przypomni mu jego przeszlosc. kto cie glaskal po glowce-zawisza czarny czy tuman-owicz ???

 

xD-przestan ogladac tvn i czytac gw bo ci  mieszaja w glowie-upa wymordowalo tylko 60 tys polakow ??? tyle to podaja ukrainscy historycy a nie polscy, powazni badacze szacuja[trudno jest o dokladne wyliczenia] liczbe ofiar na co najmniej 100 tys, do tego mordowali tez swoich,zydow i czechow . dlatego uwazam ze byli lepsi od polakow bo ci wymordowali w odwecie gora 10 tys ukraincow- widzisz ja teraz wszedlem w twoja nacjonalistyczna role i mysle wedlug twoich-do niedawna-kryteriow.

 zetorek-trudno zrozumiec twoj post-chyba po 12 godz.pisania literki ci sie zlewaly na klawiaturze, ale wywnioskowalem, ze twoj lekarz ma sukcesy w leczeniu ciebie- ja bym go przystopowal,bo jak cie wyleczy to ci rentke odbiora i skonczy sie calodzienne surfowanie i trzeba bedzie sie brac do roboty.a ruszanie widlami i lopata troche rozni sie od tego myszka...


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nooo ... Ja ciebie też :P:D . No już przestań Mi zazdrościć , jak kiedyś dorośniesz to też może coś ci się uda . Tak że odgarnij pejsy i do roboty  B) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

choc raz mnie rozgryzles-naprawde ci zazdroszcze tej rentki,bo choroby to troche mniej, zal mi tylko twoich bliskich, jesli oczywiscie takich posiadasz, o tej porze to wiesz kto sie bierze do roboty-zobacz czy masz wszystkich w domu.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

 He , he - próbuj dalej . :P  A sam sprawdziłeś w swoim ? Bo widzę że ostatnio tak się o wszystkich martwisz że sam siebie zaniedbujesz . B)   Rozgryzłem ? - tu nie ma czego rozgryzać - strasznie jesteś przewidywalny i spora część AF cię już zna . Zauważyłem że choć bardzo się starasz to tutaj jakoś sukcesów nie odnosisz , chodź taki mądry jesteś , a no i przodków podobno znamienitych masz , bo jakiejś tam twojej pra , pra , pra ,... babce jakiś hrabia dziecko zmajstrował , kiedy u owego na służbie była . Kolorowych snów .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biedny Jacuś swym bezsensownym żałosnym bełkotem ponownie próbuje wykręcić się od udzielenia odpowiedzi .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taa , ale w sumie po co komu bezsensowna odpowiedź , bezsensownego i zakompleksionego człowieczka z przerostem ambicji . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jacus -  zachowuje się jak kulawy parchaty kundel obszczekujący każdego kogo spotka na swej drodze .

            Ale tylko nieliczni przełamują odrazę by go kopnąć .


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No co zrobić ? W każdym społeczeństwie trafiają się tacy , który się wydaje że są wybitnymi jednostkami , a reszta ich nie rozumie . Życie i natura po jakimś czasie to weryfikuje , więc nie ma co się przejmować naszym pajacusiem . Już nie długo obudzi z ręką w nocniku , bo żyjąc w tym swoim świecie , z samym sobą też zbyt długo może nie wytrzymać . Patrząc na to co wypisuje i jak traktuje swoich najbliższych , to i tak żyje w bezustannym stresie , a pomóc bardzo nie ma mu kto , bo ciężko jest znaleźć kogoś , kto przezwycięży obrzydzenie i poda mu rękę . No ale co zrobić , sam obrał takie życie , a raczej wegetację w której największym osiągnięciem jego bezproduktywnego bytu , jest wrzucanie linków z życia jego idoli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

po co swoje zycie opisujesz kazdy  widzi jakie masz problemy- twojemu lekarzowi rzeczywiscie kiepsko idze, ciekawe kto twojej zmajstrowal dzieci -listonosz edziu  :P  :P  :P .

dziedzicu pruski- rzeczywiscie masz cos z kundla albo z kota przebranego za zajaca-nick masz idealny. udajesz kogos kim nie jestes i nigdy nie bedziesz.

xD- wstaw jakies fajne zdjecie , masz moze z giertychem ??? 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

  masz pisemna zgode tego portalu na publikowanie jego tekstow-jak nie to zglaszam redakcji i oni cie odpowiednio finansowo "nagrodza"  B) .

 

 donoszenia nie mam we krwi

 

 donoszenie to nie moja pasja

 

Pajacusiu kłamco - donosicielu gdy poprzednim razem przyłapałem cię na kłamstwie tłumaczyłem ci  .

Ale przypomnę ci to jeszcze raz :

Pisanie prawdy ma także tą zaletę że nie trzeba pamiętać  co się wcześniej nakłamało !!!

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Pajacusiu postaraj się bardziej , bo nawet nie ma na co reagować , normalnie jakbym widział zasmarkanego i zapłakanego dzieciaka , który nie wiedząc co powiedzieć , mówi ze szlochem "sam gupi jesteś" :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

to ciebie brakuje fantazji -ja tylko odpowiadam na twoje historyjki i to na twoim poziomie, zebys wszystko zrozumial, naprawde ciekawe sa opowiesci prawdziwe, prosto z twojego zycia jakie podajesz , ja tylko zmyslam i slabo mi to wychodzi- tobie jako mistrzowi nigdy nie dorownam.

4x4-myslalem ze dzisaj rano chwile nie bylo cie na af i kupiles nowy ciagnik :D . a ja od rana swojego zloma naprawiam.

 

wojtus -wiesz co to znaczy  B) ,czy w brazylii tego nie znaja- pamietasz oczy blekitne jak "polskie" niebo  :P  :P  :P


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie-jestesmy-zadna-banda.jpg

 

8 Lutego 1951 roku w więzieniu MBP przy ul. Rakowieckiej w Warszawie został stracony mjr Zygmunt Szendzielarz ps ,, ŁUPASZKO '', oficer Wojska Polskiego .dowódca 5. Brygady Wileńskiej AK , dwukrotny kawaler orderu Virtuti Militari .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziś znalazłam w skrzynce intrygujący artykuł...co powiecie o takim porównaniu? Co łączy Aleksandra Kwaśniewskiego i Józefa Piłsudskiego? http://papug.pl/co-laczy-aleksandra-kwasniewskiego-i-jozefa-pilsudskiego/
26 października 1926 roku, utraciliśmy suwerenność monetarną.

W gospodarce, najważniejszym wskaźnikiem jest podaż pieniądza, czyli ilość pieniądza w obiegu. Kto ma kontrolę nad tym narzędziem, może wywoływać kryzysy ekonomiczne lub stale utrzymywać niski poziom pieniądza w obiegu. Przez to gospodarka nie jest w stanie naturalnie rosnąć.

Jeżeli państwo samo ustanawia ilość pieniądza w obiegu, to jest w stanie ustalić taką ilość złotówki, która będzie wystarczająca do swobodnego przeprowadzania transakcji handlowych. To jest najlepsza sytuacja rozwoju gospodarki, to jest podstawa reformy monetarnej, powrotu zasobności Polaków.

Dlaczego jest ukrywany?

Wielu polityków nie zna tych zależności, a ci którzy znają (Belka, Balcerowicz, Morawiecki i inni) wolą milczeć, ponieważ musieliby przyznać, że najważniejsze narzędzie w gospodarce oddali bankierom, międzynarodowej finansjerze, która zarządza/ma monopol na jedyny system finansowy na świecie.

Zarówno Kwaśniewski, jak i Piłsudski zrobili to samo: oddali kontrolę nad pieniądzem bankierom. Rodzi to całą plagę negatywnych konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Samo wstrzymanie czy dodrukowanie to zbyt mało. Jednak dzięki niezależności monetarnej mamy w rękach większość narzędzi do regulacji i ingerencji. Pewne zachowania są zakazane przez umowy wspólnotowe. Np. nie możemy mieć zbyt dużo kapitału państwowego "unia nam zakazuje". Polska miedzy wojenna dopiero budowała gospodarkę, inwestycje państwowe dawały ludziom prace. Dziś bezpośrednio tak zrobić nie można.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

cos tam i kamieni kupa-to chyba bylo o funduszu inwestycji panstwowych-gdyby sienkiewicz wiedzial ze go nagrywaja to by zrobil prezentacje w power-poincie ze inwestycje panstwowe sa pieknie i wspaniale jak to robi morawiecki, niedawno plany inwestycji na najblizsze lata skoczyly do 2 bilionow-oczywiscie na papierze bo jeszcze nic konkretnie nie zrobiono.

 

prawo unii nie zabrania panstwu dzialalnosci gospodarczej-zabrania tylko dotowania, kazda firma panstwowa moze sobie spokojnie pracowac jesli nie dostaje dotacji z budzetu i to jest problem prawie kazdej panstwowej firmy-jeszcze ich zostalo ok. 400..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj