marcin z małopolski

Cennik Bometu

Polecane posty

wojtas    75

ta firma powinna nazywać się "złomet", jeśli chodzi o pługi. mam takowy 4 x 30 i z miłą chęcią bym się go pozbył. agregaty jeszcze w miarę.wiem że czwórki kosztują 3000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver    0

Co sądzicie o tależówkach z bometu 2,8m kupiłem taki wał strunowy pojedyńczy to tak krzywo pospawany aż się przestraszyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piecewo    0

ja mam pług bometu 4*35 dwu letni i chętnie go sprzedam za 1500zł .Nowykosztował 3300 kupiłem starego kawerlanda ijest sporo leprzy rozstawy zabezpieczenia jakość materiału itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miko    0
A można wiedziec dlaczego ??

Mój znajomy kupił 4 skibowy chyba skiby 35 cm, to rama na wysokości 1 skiby tak się powyginała, że to był szok dla mnie. Bardzo słaba jakość materiałów, miałem kupić taki ale trafił się kilkuletni z UNII i jestem zadowolony, że postąpiłęm tak a nie inaczej. Pług ten o którym mówiłem ciągał MTZ 82 więc, to nie była jakaś zabójcza siła, a mimo tak się rozsypał, talerzówkę z tej firmy miał ktoś ode mnie z gminy i już mu się rama pogięła jak wpadła na kamień czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkrk25    79

mam talerzówkę z bometu 1,8m. ma 5 lat ciągam ją ciągnikiem o mocy 65km także jeździ się dosyć szybko i jak narazie jedyne co przy niej robię to co jakiś czas łożyska smaruję. dużo się słyszy że to gówniana marka, być może trafił mi się jakiś lepszy model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektorrr    4

Ojciec wiosna kupował 3*30 (albo 35) i dał 1800zł (nowy).. ale szczerze odradzam bomet ...patrz wyżej dlaczego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1
Ojciec wiosna kupował 3*30 (albo 35) i dał 1800zł (nowy).. ale szczerze odradzam bomet ...patrz wyżej dlaczego ;)

Coś chyba pomyliłeś tą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektorrr    4
Coś chyba pomyliłeś tą cenę.

Chyba nie.. dał 1800 PLN, pług kupiony wiosną (marzec, kwiecień) w firmie HANROL (Zapole - woj. łódzkie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miko    0

4 skibowy kosztuje dokładnie 2400 złotych, w okolicach Łęczycy, bo chciałem niedawno kupić ale na szczęście zrezygnowałem. Nie jest to duża różnica w porównaniu do starego z unii grudziądz ale nie zawsze to co nowe to lepsze, strasznie słabe wykonanie, a są firmy ze sprzętem tańszym niż BOMET a dużo lepszą jakością np. AGRO-FACTORY i BURY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel5314    1

ja mam od 4 lat plug z bometu 3x30 i jak za ta cene nie znajdziecie niczego lepszego plug zaoral jakies 100 ha i lemiesze nie sa jeszcze zlizane , jak ma sie glowe do ustawiania pluga to nie powinno byc zadnych problemow , za plug na tamte czasy dalem 1 300 zl i nie narzekam a co do wykonania to wszystko prosto i ladnie pospawane nic sie nie wygina i nie lamie nawet rdza jakos go nie chce brac:) byc moze to dlatego ze plug zostal zakupiony gdy BOMET wchodzil na rynek i produkowal produkty bdb jakosci by zachecic do kupna

 

PS obecnie plug jest na sprzedaz , poniewaz chcem kupic 3x40 obrotowy wiec musze szykowac jakies 8 tys zeby znalezc cos dobrego i z mozliwoscia zakupu tanich odkladni i lemieszy ( wymiana lemieszy i odkladni na caly taki plug siega prawie polowy wartosci pluga) hehe:p jesli nic nie kupie to dospawam 1 korpus do swego bometa i dalej plugiem 3+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutomir    0

ja mam agregat 3,6 bomet składany hydraulicznie i jestem bardzo zadowolony.Tylko 2 zęby wyjołem przy kółkach bo były zbyt blisko i sie zapychały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj