Skocz do zawartości
JEDREK

Polagra-Premiery

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
JEDREK    16

Przectawicel z kobranka opowiadal mi ze 2 lata temu zlapali jednego zlodzieja buchnol z fendta gorny lacznik hydrauliczny Tuz-u kiedy zatrzymala go ochrona byl bardzo zdziwiony bo przeciez nic nie zrobil stalo to zabral szok doslownie <_< i co sie dziwic ze jak stoi ciagnik na wystawie to jest wszysko pozciagane z niego albo pozwiazywane na plastikowe zaciski jak juz ktos napisal polak zeby mogl to by wszysko ukradl nawet to co jest mu nie potrzebne.

@polagrapremieryaid Tak, oczywiście chodziło mi o prospekty, one faktycznie były, ale nie były rozdysponowane.

Może to powszechne....ale ja nie traktuje prospektów jak kolorowe książeczki, ale jako punkt zaczepienia i informacje, może tylko Ja..?

Bulwersują mnie te kradzieże o których piszecie, cóż pewne polskie syndromy są nieodłączne. Jak się lubi co się nie ma..i taki jest tego efekt, przede wszystkim wizerunkowy...

@gospodarny: na pewno poruszę ten temat, by w przyszłej edycji zapobiegać tego typu problemom, uważam, że dostępność prospektów na stoiskach wystawców to pozycja obowiązkowa targów, niezależnie od powyższych stwierdzeń.

K.S.

POZOSTAŁY 3 DNI DO ZAKOŃCZENIA KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO POLAGRA-PREMIERY 2012. Czy wysłałeś już swoją propozycję zdjęcia do kalendarza na następną edycję targów PP? Czapki, kubki, kalendarze, breloczki, torby czekają!!!

więcej informacji na naszym FB http://www.facebook.com/POLAGRAPREMIERY/posts/115393585254955

ZAPRASZAM :)

Skonieczna

Wiadomość z agroFakt.pl

locke    291

No można.Ja będę z miastową ekipą :D Ale nie wiem w który dzień.Wchodzi ktoś na darmowe wejściówki?

Mat    3

Powie mi ktoś czy w tych targach rozpoczynających się od 30 stycznia będa wystawy maszyn też czy tylko jak napisane uprawa, hodowla?

maniek33    35

Szukam i szukam w necie mapki z rozmieszczeniem stoisk konkretnych firm i nic nie znalazłem. Może ktoś podrzuci jakiś link ...

maroko    3

Witam.

Już niedługo targi a tu taka cisza :)  kto się wybiera w tym roku?

Mam pytanie odnośnie tego parkingu naprzeciwko, czy w weekend on jest płatny, czy tak jak reszta parkingów w mieście można za darmo zaparkować?

maroko    3

Tak ten przy dworcu. Ale w weekend też 3 zł? W sumie nie wiem czy jest sens wjeżdzać. ja będę w weekend to na zewnątrz za darmo przecież mozna zaparkować.

kubas340    2

Witam,otrzymałem bilety na polagrę ,lecz ktoś wyrzucił kopertę i zostały same bilety(bez instrukcji),teraz nie wiem czy trzeba je aktywować aby wejść na targi i jak to zrobić;ktoś poratuje?

newagro    7

Potwierdzam obecność :)

Nie można przegapić takiej okazji na zobaczenie w jakim kierunku zmierza Polskie rolnictwo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się