Skocz do zawartości
JEDREK

Polagra-Premiery

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Filipoo    14

@polagrapremieryaid - to mówisz ze już droga przejezdna w obu kierunkach :) całe szczęście :)

Wiadomość z agroFakt.pl

@polagrapremieryaid - to mówisz ze już droga przejezdna w obu kierunkach :) całe szczęście :)

Wielkopolskie służby stanęły na wysokości zadania i jak pokazują kamery monitorujące główne ulice miasta, zalegający na drogach śnieg został usunięty. Również drogi dojezdne do Poznania są czarne. Władze miasta zadbały również, by wzmożyć działania odśnieżania dróg dojezdnych do Poznania w związku z targami.

K.S.

Filipoo    14

Wielkopolskie służby stanęły na wysokości zadania i jak pokazują kamery monitorujące główne ulice miasta, zalegający na drogach śnieg został usunięty. Również drogi dojezdne do Poznania są czarne. Władze miasta zadbały również, by wzmożyć działania odśnieżania dróg dojezdnych do Poznania w związku z targami.

K.S.

zajefajnie :D bedzie trza zrobic kurs wronki-poznań, poznań-wronki :D :D

dawid5508    2

Co do tych czarnych ulic nie mam pewności ponieważ mieszkam 1km od poznania i mam drogę białą :(

Co do tych czarnych ulic nie mam pewności ponieważ mieszkam 1km od poznania i mam drogę białą :(

No trochę nam pogoda utrudnia wojaże, jednak jak widać zima tysiącom naszych gości nie straszna :)

craft    7

kiedy będą foty? Bardzo bym prosił, szczególnie ursusa o ile coś nowego pokazali, jakieś kabiny podobno miały być

Edytowano przez craft

kris14    259

Jutro ja będę miał foty. Jakoś wieczorem wstawię.

wiesko    12

Mam 2 darmowe bilety wstepu na Pol Agre plus do tego karde TopAgrar- musze jakos te bilety rejestrowac czy normalnie wchodze bez zadnych zgloszen?

Mam 2 darmowe bilety wstepu na Pol Agre plus do tego karde TopAgrar- musze jakos te bilety rejestrowac czy normalnie wchodze bez zadnych zgloszen?

Bilety bezpłatne należy rejestrować, natomiast karta TopAgrar uprawnia do wejścia bez rejestracji.

K.S.

HIlary    4

A POL-Mot Warfama (Wraz z Ursusem) jest na targach ??, pytam bo na stronie targów nie mogę ich znaleźć.

Rendas    10

A czy na kartę PFHBiPM też można wejść za darmo i bez kolejki w kasie ?

master0608    0

Panowie nie chcialo mi sie czytac wszystkich stron wiec spytam czy w sobote ebdzie organizowane jakies wieksze zebranie userow z AF ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się