JEDREK

Polagra-Premiery

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
garek    155

byłem wczoraj samochodem , drogi ok parkingi ok. Szału nie ma polecam zapytać się ile kosztuje kombinacja uprawowo siewna pneumatyczna trzymetrowa sulky chyba złoty medal polagra ceny :)


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Można ileś zaproszeń na siebie zarejestrować na MTP24

prosze o szybką od na PW

Jeśli otrzymał Pan Panie Mateuszu kilka zaproszeń, można je samemu aktywować, jednak najlepiej i najbezpieczniej, by zrobiła to osoba, która je wykorzysta.

 

K.S.

 

https://www.mtp24.pl...nvitation.dhtml nalezy podac numer zaproszenia a na zaproszeniu niegdzie nie ma numerka

Pod kodem kreskowym znajduje się numer zaproszenia.

 

K.S.

 

A czy na kartę PFHBiPM też można wejść za darmo i bez kolejki w kasie ?

Niestety nie, jednak wierzę, że posiada Pan/i również zaproszenie PP, które uprawnia do bezpłatnego wejścia :)

 

K.S.

 

Ja z ekipom będę jutro. Oby tylko pogoda dopisała.

Prognozy na jutro są optymistyczne, więc do zobaczenia! :)

 

K.S.

 

byłem wczoraj samochodem , drogi ok parkingi ok. Szału nie ma polecam zapytać się ile kosztuje kombinacja uprawowo siewna pneumatyczna trzymetrowa sulky chyba złoty medal polagra ceny :)

Bowiem na szał poświęciliśmy dzisiejszy dzień :) To też był jest i zapas szału mamy też na weekend, więc serdecznie zapraszam :)

 

K.S.

 

A POL-Mot Warfama (Wraz z Ursusem) jest na targach ??, pytam bo na stronie targów nie mogę ich znaleźć.

Niestety nie mogli w tej edycji się u nas pojawić, jednak jestem przekonana, że będzie Pan/i usatysfakcjonowany/a tegorocznym przybytkiem wystawców (polecam pawilony Polskich Producentów: 7A i 8 oraz asortyment w pozostałych pawilonów).

 

K.S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

dodam że najlepsze pączki miała firma kongskilde :).


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adeq15    6

Ja się wybieram Jutro czyli w Sobotę i chciał bym wiedzieć gdzie mogę szukać kolegów z AF ??. Jak by ktoś coś wiedział to powiadomcie mnie moje gg 6461253

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDREK    22

adeq15 koledzy z af sa wszedzie :P a po 2 jutro o 13 spodkanie na stoisku korbanka tam nas znajdziesz wystarczy popytac jak cos ;)


ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoodoowca    39

Warto było pojechać choć nogi bolą trochę.

Co do spotkania AF o 13 było 3 gości trochę zagubionych i na tym się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

Podobno ten Sulky kosztuje 120tys netto, prawda :D ?

haha ja słyszałem troche inną cenę


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Ja jednak będę jutro. Spotkanie myślę że też będzie o 13 w niedzielę ;)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majzol    0

dodam że najlepsze pączki miała firma kongskilde :).

 

przyznaje, najlepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem, polecam. Mam do Was prośbę, poproście o nr tel., wizytówkę od któregoś przedstawiciela importera Valtry, sam o tym zapomniałem a potrzebuję. Będę ogromnie wdzięczny;) PS. Hostessy od Zetor Polska :rolleyes: cudne(przynajmniej te z piątku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek246    0

Jak wrażenia po Polagrze?? U mnie ogólnie pozytywne , choć w niedzielę byłem to już chyba przedstawiciele byli zmęczeni :) co niektórzy popijali wódeczkę :) Najbardziej zdziwiło mnie stoisko firmy Korbanek wszystko ładnie pięknie , podchodzi przedstawiciel ja sie pytam o rózne rzeczy tms itp a on ile mam ziemi ja mówię że tata ma 15 ha a on e to po co będę Panu opowiadał jak i tak was nie stać na taki sprzęt i sobie poszedł pogadac z kumplami :) i oczywiscie stali i gadali o laskach :) no coż :) ale ogólnie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Byłem i juz nie pojade. Lipa jak dla mnie, Kielce lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid5508    2

Mi się podobało tym bardziej że ostatnio na polagrze byłem w 2006 roku :)


Jeżeli pomogłem kliknij zieloną Strzałkę, z prawej strony postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był mój pierwszy raz na Polagra-premiery. i d*py nie urywa to co tam się działo. Mało prospektów, musiałem prosić żeby coś dostać(zawsze dostałem). Konsultanci za hostessami latali;p jak już ktoś wspomniał. W ogóle jakoś młodzież ignorowali, mocno dął się to wyczuć, cyniczni, a może chciałem coś kupić na targach, z kasą w kieszeni. Mało biznesowe podejście. Wspomnę jeszcze że chciałem kupić czapki a wszędzie gdzie pytałem były tylko na pokaz. Po co mi te czapki na pokaz, mogą się w nie spu...ć . Ale byłem zobaczyłem, zawsze można wpisać do CV :D Tak Kielce standardowo mam w planie..tam jest większy przepych i więcej można się dowiedzieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIA POLAGRY-PREMIERY UWAŻAM ZA ROZPOCZĘTY, CZAS START! zapraszam na: http://www.facebook.com/POLAGRAPREMIERY :)

 

 

K.S.

 

To był mój pierwszy raz na Polagra-premiery. i d*py nie urywa to co tam się działo. Mało prospektów, musiałem prosić żeby coś dostać(zawsze dostałem). Konsultanci za hostessami latali;p jak już ktoś wspomniał. W ogóle jakoś młodzież ignorowali, mocno dął się to wyczuć, cyniczni, a może chciałem coś kupić na targach, z kasą w kieszeni. Mało biznesowe podejście. Wspomnę jeszcze że chciałem kupić czapki a wszędzie gdzie pytałem były tylko na pokaz. Po co mi te czapki na pokaz, mogą się w nie spu...ć . Ale byłem zobaczyłem, zawsze można wpisać do CV :D Tak Kielce standardowo mam w planie..tam jest większy przepych i więcej można się dowiedzieć....

Chodzi o prospekty MTP, czy foldery firm na stoiskach?

 

K.S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekPL    76

Raczej chodz o prospekty na stoiskach

  • Like 1

POMOGŁEM KLIKNIJ ZIELONĄ STRZAŁKĘ Z PRAWEJ STRONY MOJEGO POSTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Polagra taka sobie. Byłem w czwartek to fajnie było mało ludzi luzik. Można było popatrzeć dokładnie się przymierzyć. W sumie się nie dziwię, że w niedziele już nie bardzo chciało im się gadać. Chociaż widziałem akurat u korbanka jak przedstawiciel z młodzieżą gadał i to było w niedziele. Zależy chyba na kogo się trafi. Co do prospektów czy tam folderów te targi nie sa po to aby dzieciom kolorowe książeczki rozdawać. Pozatym w ciągnikach pełno puszek i nnych dupereli. Bo ze względów bezpieczeństwa koszy nie ma. Nie wspominając już o zdemontowanych róznego rodzaju pierdułach. Chyba ludzie lubią pamiatki bo kiedyś gadałem z przedstawicielem chyba korbanka to mówił że ginie im co tylko się da.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekPL    76

Rozmawiałem ze znajomym który pracuje w Amazone. mówił ze ludzie wszystko wyniesli by z targów

Edytowano przez BartekPL
  • Like 1

POMOGŁEM KLIKNIJ ZIELONĄ STRZAŁKĘ Z PRAWEJ STRONY MOJEGO POSTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Hubertuss i Bartek - niestety prawdziwe...

 

mam nadzieję, że jeśli chodzi o nasze prospekty, mapki i prasę branżową przy wejściach niczego nie brakowało :) I dziękuję za Wasze wszystkie opinie, pamiętajcie, że to dla Was jesteśmy i tworzymy wydarzenia takie jak Polagra-Premiery, zapewniam, że każda uwaga bądź zdanie zostanie wykorzystane przy organizowaniu kolejnej edycji targów :)

 

Miłego dnia dla wszystkich agrofotowiczów!

 

K.S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

No przeciez w domu wszystko potrzebne. Pół biedy jak wyjmą znaczek z kierownicy, żeby w domu do 60tki załozyć. Ale widziałem jak kiedyś jakiś debil wyjoł sworzeń którym był sprzęgnięty duży wóz paszowy z ciągnikiem jd. Nie dość, że przy ruszaniu (był to zestaw do pokazów) sprzęt uległ by zniszczeniu to jeszcze komuś mogła by się stac krzywda. Własnie wtedy rozmawiałem z przedstawicielem na temat tych kradzieży wskazując mu brak bolca. Nie dziwi mnie już nawet brak znaczka w kierownicy w mf ie Bo ładny błyszczący i do 60 tki w sam raz. Ale po co komu zaślepki przełączników.

Propo uwag to czy faktycznie nie można by było pomyśleć nad jakimis otwartymi pojemnikami na puszki, papier i plastik typu kubki, butelki. Brak kosza był uciążliwy.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@polagrapremieryaid Tak, oczywiście chodziło mi o prospekty, one faktycznie były, ale nie były rozdysponowane.

Może to powszechne....ale ja nie traktuje prospektów jak kolorowe książeczki, ale jako punkt zaczepienia i informacje, może tylko Ja..?

Bulwersują mnie te kradzieże o których piszecie, cóż pewne polskie syndromy są nieodłączne. Jak się lubi co się nie ma..i taki jest tego efekt, przede wszystkim wizerunkowy...

Edytowano przez gospodarny1992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj