JEDREK

Polagra-Premiery

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
JEDREK    22

@konczyna wiekszosc znas umawia sie na sobote ale spodkanie moze byc kazdego dnia targow o ile beda chetni wiec obserwoj forum moze tez ktos bedzie w piatek ;)


ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek7211    31

to w sobote sie widzimy ja bede z @JEDREK :)


Jestem młodym zaczynającym rolnikiem i prowadzę gospodarstwo rolne po dziadkach o powierzchni 10 ha które mam zamiar powiekszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@VIP: w tym roku na Polagrze Premiery w Poznaniu zapowiada sie naprawdę dobra wystawa, mają spory potencjał i o tej edycji mówią już wszędzie. Ja z  kolei bliżej mam do Poznania, ale raz byłem w Kielcach i szału nie ma. Osobiście głosuję na Premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norasek1353    2

Ja będę w sobotę i na spotkanie się wybiorę :rolleyes: B)


www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA DRZWI OTWARTE 17 i 21 MARCA 2012 ROKU NA GOLĘCIN - TAK BYŁO ROK TEMU
www.youtube.com/watch?v=PEoKqfcp1oM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8

Znany, ale Warfama nie ma zazwyczaj dużych stoisk. :) Nie wiem czy wiecie ale fanklub TopAgrar będzie miał spotkanie też także mamy konkurencje...

Jak dla mnie to nie konkurencja, ja będę się starał być na spotkaniu Fanklubu i Agrofoto. Agrofoto to przede wszystkim galeria, forum i oczywiście społeczność, a w Fanklubie są przede wszystkim młodzi ludzie zainteresowani techniką rolniczą.


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid5508    2

Wyżej @JENDREK napisał: spotkanie kazdego dnia targow na stoisku korbanka o 13 przy najwiekszym fendzie :)


Jeżeli pomogłem kliknij zieloną Strzałkę, z prawej strony postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Ja czwartek lub piątek. :) To zalezy czy sobie szkołe odpuszczę. ;) Dwa lata temu byłam w czwartek i było super - malo ludzi, pełen luzik.

Pociągiem jadę 4h, także tragedii nie ma, tym bardziej, że nie wracam tego samego dnia, tylko zostaję na kilka dni w Pzn. :rolleyes:

 

Nie wiecie czy na targach jest jakaś szatnia czy inny depozyt? Bo łażenie z kurtką na ręce nie wygodne, a w kurtce gorąco na tych halach, zawsze się człowiek zmacha jak w żniwa. :mellow: Przydałoby się to gdzieś przechować. -_-


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

Ja jade w piatek ze szkoła ;) Wiec spotkanie przy najwiekszym Fendzie o 13 ;)


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Poznaniu trochę przeróbek ale byłem oststnio na budmie i nie ma problemu

 

W Hanowerzenie byłem ale słyszałem że mają być nowości które tam pokazywali,

ja będę

myślę że w sobotę

 

W piątek są konkursy w pawilonie 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel820    1

Ja będe w piątek z @Pablorolnik i @bartek26


Moja stajnia km MTZ Belarus 820 i MF 255

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Ja jadę jak będzie pogoda. Sobota-Niedziela. Głównie to chcę zobaczyć stoisko kuboty i farmtraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel1222    2

A ma ktoś wolne dwa miejsca w samochodzie, mieszka w okolicach wrocławia i wybiera się na targi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też ze szkołą będę w piątek, m. in. z użytkownikami @Matiboos i @hodowca94, więc do zobaczenia i gdzie i kiedy jest spotkanie.

Edytowano przez sebekwolkasos

Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

Ja będę w piątek. Ogólnie pełny samochód userów z AF jedzie ze mną;) Do zobaczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Ja jadę w sobota więc do zobaczenia :)

Edytowano przez jan2130

Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ma ktoś wolne dwa miejsca w samochodzie, mieszka w okolicach wrocławia i wybiera się na targi?

Z Wrocławia najlepiej będzie jechać pociągiem, MTP są od razu przy dworcu głównym, a pociągi z Wrocławia są na tyle często, że można sobie dopasować do godzin otwarcia targów :)

 

K.S.

 

Ja czwartek lub piątek. :) To zalezy czy sobie szkołe odpuszczę. ;) Dwa lata temu byłam w czwartek i było super - malo ludzi, pełen luzik.

Pociągiem jadę 4h, także tragedii nie ma, tym bardziej, że nie wracam tego samego dnia, tylko zostaję na kilka dni w Pzn. :rolleyes:

 

Nie wiecie czy na targach jest jakaś szatnia czy inny depozyt? Bo łażenie z kurtką na ręce nie wygodne, a w kurtce gorąco na tych halach, zawsze się człowiek zmacha jak w żniwa. :mellow: Przydałoby się to gdzieś przechować. -_-

Przy każdym wejściu oczywiście jest szatnia, gdzie można zostawić kurtkę, sytuacja opanowana, nie ma co się pocić ;)

 

Remont ronda Kaponiera potrwa aż do kwietnia, zmieniła się nie tylko organizacja ruchu samochodów inaczej kursują tramwaje.

http://www.zdm.pozna...?site=kaponiera

Najlepiej na targi chyba przyjechać pociągiem ale sam dworzec główny jest remontowany i jest też tam małe zamieszanie.

Jeśli chodzi o dworzec, nie ma problemu do obaw, prace odbywają się na innych torach i nie wpływają na ruch ani pociągów, ani tym bardziej na ruch uliczny. Na stronie powyższej ZDM faktycznie jest dobrze opisany ruch w pobliżu targów. Mapkę objazdów również znaleźć można na stronie www.polagra-premiery.pl, na którą również serdecznie zapraszam :)

 

K.S.

 

w obecnej chwili drogą roosevelta można się poruszać tylko w stronę ulicy głogowskiej od mostu dworcowego nie ma wjazdu jakiś remont, miejmy nadzieje ze tylko coś grzebią i w czasie premiery droga będzie przejezdna smile.gif

Droga jest przejezdna i poza standardowymi korkami w godzinach szczytu i tymi spowodowanymi przez samych zwiedzających Polagry-Premiery, nie ma problemów spowodowanych zamkniętymi odcinkami drogi przy Rondzie Kaponiera.

 

K.S.

 

Słuchajcie czy ma ktos z was wejsciowki lub nie jedzie na polagre? potrzebuje dwa bilety, wiecie moze gdzie je mozna zdobyc? Z gory dzieki za odpowiedz.

Można również znaleźć takie w pobliskich ODRach, w szkołach o profilu rolniczym, w prasie branżowej (np. Tygodnik Rolniczy), a dla zmotoryzowanych zwiedzających polecam pakiety do kupienia na CITEAM.PL w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

K.S.

 

ja jestem z okolic poznania i powiem tylko jedna rzecz. z przejazdem jest masakra. ostatnio znajomy zostawia samochód na peryferiach miasta i dalej tramwajem. wiec chyba moim zdaniem pociąg jest najlepszą opcją. ja tez napewno bede na premierach. to gdzie miejsce spotkania??

Panowie Panowie, spokojnie, nie ma powodu do obaw i samochodu zostawiania w miejscach, gdzie stopa ludzka betonu nie uświadczy, bowiem w pobliżu targów znajduje się parking (przy ul. Matejki), który od targów oddalony jest zaledwie 300m., więc piechotką 3 minuty i koszt jego to 3,60/godzinę za samochód osobowy, więc łatwiejsze nieco rozwiązanie :)

 

K.S.

 

Jak bym chciał sam dojechać PKP to muszę kupić bilet w wysokości 25zł kasę na coś do zjedzenia i na bilet czyli 150 trzeba szykować :P

Zaproszenia dystrybuowane są w wielu miejscach, wystarczy jedynie je aktywować, by wejść bezpłatnie na tegoroczne Premiery. Na terenie targów będą dostępne restauracje, jak i McDonald, natomiast jeśli chodzi o dojazd najlepiej zapytać w najbliższym ODRze, Szkole Rolniczej, bądź w Urzędzie Gminy, Sołectwie, czy nie organizują grupy na targi Polagra-Premiery i nie mają wolnego miejsca. Może się uda :)

 

K.S.

 

@ UrsusCzesio przez poznan to przejechac idzie gorzej zaparkowac pod targami. ja tam jade pociagiem 2 godzinki i bede na miejscu wink.gif no i ekipa z zachodniopomorskiego tez raczej jedzie w sobote wink.gif

Nie ma problemu zaparkowania w pobliżu targów. Przy ul. Matejki (300m od targów, ok 3 min, piechotą), znajduje się parking MTP, gdzie bez problemu można będzie zaparkować. Jeśli zaistnieje potrzeba na dodatkowe miejsca, również będziemy kierować do innych najbliższych parkingów.

 

K.S.

 

Tylko się Tobie wydaje małe, chyba że porównujesz do miejsca na którym się odbywają Bednary- ale to inna bajka. Targi to te wszystkie budynki-hale, przy głogowskiej mniej więcej od wysokości dworca zachodniego do ulicy Bukowskiej. Oczywiście na Polagre będzie przeznaczona tylko część z tych hal.

Znaczna ich większość :)

 

K.S.

 

Orientuje się ktoś o koszty parkingów na cały dzień? Bo jeszcze rozważam czy nie lepiej jechać pociagiem biggrin.gif

Jeśli chodzi o samochód osobowy 3,60zł./godzinę.

 

K.S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam

Posiada może ktoś z was jakąś mapkę bądź listę przebudowywanych ulic w Poznaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj