JEDREK

Polagra-Premiery

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
JEDREK    22

Wiadomo panowie kto jedzie i gdzie robimy spotkanko ;)


ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Ja będę w niedziele z kimś ;) Spotkanie najlepiej na jakimś dużym stoisku np. JD lub CNH


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Ja muszę być i odrobić sobie nie pojechanie na Bednary w zeszłym roku :P I ja będę w niedziele :)


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedzio92    42

Witam wszystkich.Prawdopodobnie w Sobote bedzie jedno z wiekszych spodkan, co do miejsca i godziny nie wiadomo :rolleyes:


tgEgF.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotreq8011    93

Witam! ;)

Ja, @marin, @qutro7030 i @patryk1994 jedziemy w czwartek jako wycieczka szkolna

Edytowano przez piotreq8011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja myślę że będę w sobote tylko zależy wszystko od pogody bo 170 KM jechać z prędkoscia max 60 na godzine to troche licho. No i podobno ciezko przez Poznań sie przebić. :o


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDREK    22

@ UrsusCzesio przez poznan to przejechac idzie gorzej zaparkowac pod targami. ja tam jade pociagiem 2 godzinki i bede na miejscu ;) no i ekipa z zachodniopomorskiego tez raczej jedzie w sobote ;)


ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

koledzy powiedzcie mi gdzie to dokładniej jest?? do pozka mam 61 km a nigdy tam nie byłem a nawet nie wiem gdzie dokładniej to jest <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Ja będę w piątek albo w sobotę, niczym to nie jest uwarunkowane więc kiedy ustalicie spotkanie to też podjade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek195    1

to jest przy głogowskiej ??coś małe mi to wyglada :lol:

Tylko się Tobie wydaje małe, chyba że porównujesz do miejsca na którym się odbywają Bednary- ale to inna bajka. Targi to te wszystkie budynki-hale, przy głogowskiej mniej więcej od wysokości dworca zachodniego do ulicy Bukowskiej. Oczywiście na Polagre będzie przeznaczona tylko część z tych hal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

w sumie jadąc od Koszalina to trzeba by jechać tylko prosto przez Poznań i w lewo będą targi. Najgorsze zaparkować i uiścić opłatę :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

Tylko się Tobie wydaje małe, chyba że porównujesz do miejsca na którym się odbywają Bednary- ale to inna bajka. Targi to te wszystkie budynki-hale, przy głogowskiej mniej więcej od wysokości dworca zachodniego do ulicy Bukowskiej. Oczywiście na Polagre będzie przeznaczona tylko część z tych hal.

 

aaa no to całkiem inna bajka bo jak az do bukowskiej to jest kawał budynków :lol:porównywałem z starym browarem :lol: bo na mapie zobaczyłem mały budynek :lol::lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid5508    2

Ja pojadę prawdopodobnie w sobotę lub w niedzele. Miejsce do zaparkowania znajdę w jednej z bocznych ulic przy targach. :D


Jeżeli pomogłem kliknij zieloną Strzałkę, z prawej strony postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGRdobrawola    21

Ja będę w piątek i sobotę ;) razem z userem @DebyFarmer, zawsze w stałym składzie :lol: . Spotkanie można zrobić przy Case'ach bo oni chyba największe co roku robią na każdych targach


..."Mam dwa -U-R-S-U-S-y i dojną krowę
Chodź za GS na wino owocowe"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek11441    133

Ja będę w piątek . Może spotkanie w piątek o 13 przy stoisku John Deere ? Co mówicie ? :)


Zetor zawsze i wszędzie NAJLEPSZY będzie !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

w obecnej chwili drogą roosevelta można się poruszać tylko w stronę ulicy głogowskiej od mostu dworcowego nie ma wjazdu jakiś remont, miejmy nadzieje ze tylko coś grzebią i w czasie premiery droga będzie przejezdna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arko2255    8

Słuchajcie czy ma ktos z was wejsciowki lub nie jedzie na polagre? potrzebuje dwa bilety, wiecie moze gdzie je mozna zdobyc? Z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj