tomasz08

gdzie kupic najtaniej nowy Belarus??

Polecane posty

moczar    0

Ja niedawno kupiłem 820.3 w firmie ZUMRYN z Rynu - w metalu, na krzyżaku, wszystkie zaczepy, transport w cenie.

Cena 70000 zł ale do tego dostałem fakture i certyfikat homologacji bo ciągnik jest z Pronaru.

Tak więc można na PROW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henes    11

Kilka dni temu kupiłem nowego Mtz1025.3 belarus w firmie Pronar Narew za 93350zł brutto.Od 1lipca Pronar obniżył ceny nowych Belarusów,są w tej chwili najtańsze w polsce.Otrzymałem 18 miesięcy gwarancji i pełne ubezpieczenie gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filip94lemken    122

a odnosnie hydrauliki to niema zaden ciagnik lepszej, ustawiacie klocek, jakas belke na ciagna i opuszczacie do samego dolu wajche i caly tyl podnosicie i mozecie robic kolo, po 2 jak chcesz zeby sluszyl to szanuj, jak widze ze ktas 80km pronarem albo belarusem ciaga 5 skibowy plug, to chyba samo mowi za siebie, a belarus to naprawde dobry ciagnik w mojej okolicy sa takie co maja po 20 lat i obrabiaja 60h gospodarstwa i sa to glowne ciagniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Ojej jak miło, że "tylko" :) Belarus i Pronar wrzucił tłoki dwustronnego działania do podnośnika...żaden inny ciągnik nie ma lepszej hydrauliki cóż za ciekawe stwierdzenie, X letni zachodni bedzie miał lepszą i mocniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

A skąd ta pewność ?? A już wiem ! Przecież MTZ i Pronar to twoje ukochane marki i nie ma dla ciebie lepszych... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

Kilka dni temu kupiłem nowego Mtz1025.3 belarus w firmie Pronar Narew za 93350zł brutto.Od 1lipca Pronar obniżył ceny nowych Belarusów,są w tej chwili najtańsze w polsce.Otrzymałem 18 miesięcy gwarancji i pełne ubezpieczenie gratis.

 

widzę że cena belarusów poleciała w dół od stycznia tego roku jak zamawiałem swojego ;(


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol323    104

Jak ja mieszkam niedaleko granicy litewskiej to tam mtz to jest popularny i wgl.. Niedaleko gościu z litwy ściągną MTZ 820 + Tur za 60 Tyś :) i newka :)


Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filip94lemken    122

A skąd ta pewność ?? A już wiem ! Przecież MTZ i Pronar to twoje ukochane marki i nie ma dla ciebie lepszych... :)

 

byle czego nie polecam, jakby byly zle to by nie byly ukochane, a co do tematu to moze i na bialorusi bezposrednio najlepiej kupic, chociaz te kilka tys nie robi roznicy

chyba ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W łódzkim najtaniej ma ZIMEX na Leszczach za łęczycą. Najtańszy 79 km (chyba) i mostem na krzyżakach 63000zł gwarancja 18m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamis    0

dzisiaj dostałem wezwanie na policje złożyc zeznania w sprawie homologacji ciągnika mtz belarus 820 zakupionego w birawicie . ponoc sprawa na całą polskie , chodzi o sfałszowanie dokumentacji do homologacji . jestem ciekaw co z tego wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

tia - w pronarze homologacja mówiła że ciągnik ma 90 KM a w birawicie że 95KM a ten sam sprzęt ;[

Dobrze że wziąłem u oficjalnego resselera firmy PRONAR (choć to się okaże jak trzeba będzie coś naprawiać).

 

@kamis - możesz podać więcej szczegółów po złożeniu zeznań?


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamis    0

wypytywali z kim załatwiałem zakup traktora i kto wypełniał dokumenty między innymi homologację . no i zabrali mi tą homologację do wyjaśnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

witam. moje zdanie jest takie, że po co kombinować jak można tanio kupić w pronarze. Ja kupiłem u oficjalnego dilera firmy pronar (fino chełm) belarusa 952 euro 1 na krzyżakowym moście, monoblocku i wszelkim wyposażeniu za 80 tyś!!!!! do tego gwarancja 18 miesięcy i pakiet OC+AC+NW w cenie. mam na nim tura metal-fachu i powiem szczeże, że super sie pracuje takim zestawem smile.gif

Edytowano przez aro321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Belarus 952.4, Agrohandel Woźniaków 19a k/Kutna, 105tys + dopłata 6tys za cbmy, 1 przegląd gratis i parę innych rzeczy.

Nie wyobrażam sobie kupować sprzętu gdzieś daleko, co chwilę potrzebne są jakieś papiery, szczególnie do agencji, a to do wydziału komunikacji, serwis blisko i przyjeżdża, a z pronaru to nie wiadomo kiedy.

 

Polecam też w Bielawach k/Łowicza jest diler Belarusa, cena ta sama za ten model.

Edytowano przez Junkers

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomexus    1

Witam.

Jestem zainteresowany kupnem Belarusa 820/952..

Jutro jadę do 4 dilerów zobacze jakie mi ceny zaproponują, chciałbym abyście rzucili

kto i gdzie ma najtaniej nowe traktory tej marki.

Każdemu zależy żeby urwać jakiś grosz, z góry dziękuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Top że taniej nie znaczy że lepiej, zależy na jakiego dilera się trafi, i jak daleko, nie ma sensu walczyć o 1tysiąc zł, jak diler jest o np. 20km dalej, dojazd do klienta jest BARDZO drogi <_<

Ten Pan w Bielawach ma 952.4 95KM, dokładnie taki jak u mnie, cena jeszcze mniejsza, jakby ceny spadały już w dół, ale to oczywiste. Brak mu halogenów z przodu na obrysówkach, CBMów (co przy ciągniku tej mocy jest nieporozumieniem), i nie wiem czy jest belka polowa i śruba centralna, może ma gdzieś schowane, poza tym jest OK.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

6 tys za cbm-y O_o ? Och***li ?Na allegro widziałem całe belki z cbm-ami za 450zł/szt ....




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

6 tys za cbm-y O_o ? Och***li ?Na allegro widziałem całe belki z cbm-ami za 450zł/szt ....

Nie rozumiem dlaczego 6tys?? Nikt tak przecież nie napisał, nie wyobrażam sobie np. podczepiać obrotówki na zwykłych końcówkach, ale oczywiście że się da.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Belarus 952.4, Agrohandel Woźniaków 19a k/Kutna, 105tys + dopłata 6tys za cbmy, 1 przegląd gratis i parę innych rzeczy.

 

Sam tak kolego napisałeś. Wiedze że Belarusy strasznie poszły w góre przez te 2 lata o koło 20 tys..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez the1mati1
      Witam. Otóż mam problem z rozrusznikiem przy Belarusie 820, rocznik 2011, rozrusznik jakiś szmelc białoruski siedzi tu od nowości. Otóż już drugi raz mi zblokowało bendiks. Ciągnik normalnie odpalany i gaszony, aż za którymś razem próbuję przekręcić kluczyk a tu słychać że tylko cewka wysunęła bendiks i żądnej reakcji. Wyciągnąłem rozrusznik a tu zblokowany bendiks, wysunięty i nie wrócił na swoje miejsce i nie da się go przekrecić. Z drugiej strony tam gdzie szczotkotrzymacz, rozsadziło całą obydowę i delikatnie przesuneło wirnik do tyłu. Jakieś dwa tygodnie temu podobna sytuacja, ale wymieniłem bendiks ( bo były delikatnie scięte frezy) , poskladałem to jakoś, też wysunłeo bendiks i go nie cofnęło i rozsadziło delikatnie obudowe, ale udało sie złożyć. W czym może być przyczyna że tak sie dzieję? Z cewką powinno byc raczej wszystko w porządku bo wymnieniana wiosną. GDzie szukać przyczyny?
    • Przez Llukas123
      Witam wszystkich
      Prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu w Belerus-ie 920... Dokladnie rzecz biorac jakims cudem olej z układu hydrualicznego przedostaje sie do skrzyni biegow... Czy ktos z forum mial styczność z taka awaria ?? Bylem u paru znajomych rolnikow, ale kazdy mowil co innego...jeden z nich  stwierdzil ze to wina pompy hydraulicznej 
      Jak myslicie .. Pozdrawiam 
    • Przez toobek
      Witam szanownych kolegów. Mamy taki problem z kuzynem. Posiada on BELARUSA 952 i gdy naciśnie przycisk do grzania świecy płomieniowej to załącza się również rozrusznik. Nie zawsze się tak dzieje, powiedzmy raz na 5 naciśnięć. Rozebraliśmy deskę rozdzielczą, wszystkie wiązki. Przekaźnik od świecy działa prawidłowo świeca grzeje, ale czasami również odpala. Może ktoś się orientuje gdzie szukać przyczyny, albo miał ktoś taki problem? Z góry dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam !!
    • Przez grodzioman
      Panowie ratujcie. Potrzebuję opis bądź zdjęcie jak podłączyć przewody do stacyjki do Belarusa 920 2007r. Wypadła mi stacyjka podczas wymiany i rozłączyły się przewody.  Stacyjka nowego typu, nie moge się połapać który był gdzie. Sprawa dość pilna bo zostałem bez tura przy bydle. 😒
    • Przez potok
      Czy jest możliwe zamontowanie wysprzęglika i pompki od innego ciągnika aby praca sprzęgła była bardziej wygodna.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj