tomasz08

gdzie kupic najtaniej nowy Belarus??

Polecane posty

Ferdek07    75

W lubelskim jest jakiś dieler belarusa i czy da się jeszcze kupic z silnikiem euro 1 żeby dało się zarejestrowac>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1
ba ale cene też mają :D

kupowalem we wrzesniu to cena byla w plastiku z gwarancja nizsza o 1tys niz u prywatnego w metalu bez gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietek180    0

ŁukaszZduny a jakiego kupowałeś i ile za niego dałeś bo to troche dziwne ale jak znajomy kupił koło Bydgoszczy to nie był zadowolony bo też dostał gwarancje to pożal sie Boże przyjechali zrobić mu chłodnice i zalutowali tylko i miesiac później dalej ciekła . Opisany jest Tygodniku rolniczym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronnie1018    0

ciagnik jest dobry tylko wszystko skrzypi i biegi strasznie zgrzytaja, jest mocnawy tylko czasami slabnie, ja mam 820 to z przyczepa 6 t na ktorej bylo pelno pszenzyta pod gorke sie kopal, trzeba mu stedy 6 na polbiegach, przedni naped i blokade mechanizmu roznicowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronnie1018    0

najlepiej kupic do u dealera, ktory sciaga belarusy z pronara a nie centralnie z bialorusi, jesli jest od pronara dostajesz 18 miesięcy gwarancji i na rok OC, AC, NW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mako177    0

Ja kupiłem Bielarusa 952.3 w Rajgrodzie woj.Podlaskie

-maksa plastik

-most belkowy

-synchro skrzynia

-bez gwarancji

wyniósł mnie 88tyś :]

 

Nie wiem czy to tanio czy drogo ale w porównaniu z innymi markami to BARDZO tanio :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

W 2006 kupiłem u nich swojego 820.Ciągnik przywieźli do domu,a zapłaty dokonałem przy sprzedawcy przez internet,do dzisiaj mam kontakt z Krzysztofem.


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysa    0

ten mtz z ,,Agro Plac ,, niczego sobie jeszcze ubrać go w plastyk i jak ta lala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy1984    0

Ten plastyk to mi się za bardzo nie widzi. Oglądałem takiego w plastyku. Strasznie to wszystko delikatne. Poza tym otwieranie drzwi jest nieco ograniczone bo błotniki są dłuższe i zachodzą na drzwi i nieco o nie przycierają. A zawsze te 3 tyś. mogę dołożyć do planowanego tura. A ten też nie wygląda źle. Tylko zdjęcie a rzeczywistość to dwie różne bajki. Dlatego pytam o tego sprzedawcę, żeby nie dostać po uszach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalipso156    2

też mam zamiar kupic belarusa 820 na szerokich kapciach i z mostem belkowym najtańszy jaki znalazłem to biały stok 64tys jeżeli ktoś potrzebuje mogę dać namiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Kalipso pytales sie jak z faktura bo ja tez chodze za820.3 i tez znalazlem do odbioru za 64000 ale jak mowie do goscia ze jestem na vat i chce pelna fakture to zaczol jeczec przez tel. i ze bym przyjechal to cos sie pomysli a o PROW to nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lindus    0

@mariush19

Mój brat kupował u tego sprzedawcy Berlausa 952 około 3 miesiecy temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldek1967    0

Witam Belarusa najtaniej i najwygodniej kupic w Firmie GRAND z Czarnej Białostockiej ,To sa fachowcy ,,a Pronar ma te ciagniki ae cena duzo wysza ,wiec odradzam Pronara jako deelera .a firme Grand znajdziecie na Alegro ,Ja lupiłem u nich Belarusa 952.3 w styczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A dzięki dzięki ;) Bo podobno spotykane już są z rewersem. Dlateog isdę pytam bo wczoraj oglądałem eksportówke Belarusa nan iemcy i tez miał tą wajche myślałem że ma rewers (rok 2003) przedni tuz, wom z tyłu CMB siedzenie grammer dla mnie bajka był :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez the1mati1
      Witam. Otóż mam problem z rozrusznikiem przy Belarusie 820, rocznik 2011, rozrusznik jakiś szmelc białoruski siedzi tu od nowości. Otóż już drugi raz mi zblokowało bendiks. Ciągnik normalnie odpalany i gaszony, aż za którymś razem próbuję przekręcić kluczyk a tu słychać że tylko cewka wysunęła bendiks i żądnej reakcji. Wyciągnąłem rozrusznik a tu zblokowany bendiks, wysunięty i nie wrócił na swoje miejsce i nie da się go przekrecić. Z drugiej strony tam gdzie szczotkotrzymacz, rozsadziło całą obydowę i delikatnie przesuneło wirnik do tyłu. Jakieś dwa tygodnie temu podobna sytuacja, ale wymieniłem bendiks ( bo były delikatnie scięte frezy) , poskladałem to jakoś, też wysunłeo bendiks i go nie cofnęło i rozsadziło delikatnie obudowe, ale udało sie złożyć. W czym może być przyczyna że tak sie dzieję? Z cewką powinno byc raczej wszystko w porządku bo wymnieniana wiosną. GDzie szukać przyczyny?
    • Przez Llukas123
      Witam wszystkich
      Prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu w Belerus-ie 920... Dokladnie rzecz biorac jakims cudem olej z układu hydrualicznego przedostaje sie do skrzyni biegow... Czy ktos z forum mial styczność z taka awaria ?? Bylem u paru znajomych rolnikow, ale kazdy mowil co innego...jeden z nich  stwierdzil ze to wina pompy hydraulicznej 
      Jak myslicie .. Pozdrawiam 
    • Przez toobek
      Witam szanownych kolegów. Mamy taki problem z kuzynem. Posiada on BELARUSA 952 i gdy naciśnie przycisk do grzania świecy płomieniowej to załącza się również rozrusznik. Nie zawsze się tak dzieje, powiedzmy raz na 5 naciśnięć. Rozebraliśmy deskę rozdzielczą, wszystkie wiązki. Przekaźnik od świecy działa prawidłowo świeca grzeje, ale czasami również odpala. Może ktoś się orientuje gdzie szukać przyczyny, albo miał ktoś taki problem? Z góry dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam !!
    • Przez grodzioman
      Panowie ratujcie. Potrzebuję opis bądź zdjęcie jak podłączyć przewody do stacyjki do Belarusa 920 2007r. Wypadła mi stacyjka podczas wymiany i rozłączyły się przewody.  Stacyjka nowego typu, nie moge się połapać który był gdzie. Sprawa dość pilna bo zostałem bez tura przy bydle. 😒
    • Przez potok
      Czy jest możliwe zamontowanie wysprzęglika i pompki od innego ciągnika aby praca sprzęgła była bardziej wygodna.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj