tomasz08

gdzie kupic najtaniej nowy Belarus??

Polecane posty

tomasz08    0

mam zamiar kupic nowy ciagnik, a konkretnie mtz belarus... co o nim sądzicie i gdzie go mozna najtaniej kupic w polsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

mój sasiad mam belarusa 100km z silnikiem euro2 ciągnik uzywany do ciezkich prac polowych ale nie tylko. sasiad kupił go na allegro od jednego z sprzedajcych. mozna naprawde sie z nim dogadac i wyszarpac pare zł


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

w sieradzu facet sciąga pojedyncze sztuki są najtansze tylko bez gwarancji i nie wiem jak z rejestracją ale za mtz z mostem krzyżakowym chce 66tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

Panowie a co myślicie o Belarusie 1223,ma 130KM,morze ktoś użytkuje taki sprzęt,to niech napisze jak to sie sprawuje????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

Mój znajomy ma ale pronara i mocna maszyna w turze 5x40 zgieła się oś zawieszenia :unsure: Za te pieniądze jakie kosztuje ten balarus to nic innego nie kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferguson14    0

U nas w dobrym mieście w stagrolu-warmia można kupić za ok.80.000 zł i ja myśle, że one są w porządku ale ja bym lepiej kupił nowego Pronara z TUZ-em bo też jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Belarusy takie tanie i jeszcze szukacie gdzie najtaniej :huh: Ja zamiast pronara wolałbym farmera.Różnica minimalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Firma Birawit ściąga Belarusy. Najtanszy bez kabiny kosztuje 51500 zł. Najtańszy z kabiną 56500 zł. Ogłaszają się na www.kupsprzedaj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

ja mam i jestem zadowolony ma 80 KM ale gdzie kupic? allegro


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

kubaguzik z ktorego roku masz tego belarusa ?


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10
Napisano (edytowany)

Ale ta firma z tego co się orientuje nie daje na nie gwarancji?

Edytowano przez Nikita_Bennet
zasady pisowni się kłaniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody87    2

W ostatnim "Rolniczym Przegladzie Technicznym" 02/2007 pisano o tym ze teraz sprzedaza Belarusów zajał sie rowniez Pronar Narew. Ciagniki sa stosunkowo niedrogie biorac pod uwage to ze udzielaja na nie 18 miesiecy gwarancji :huh: A co do ciagnika to moze nie nalezy do najnowoczesniejszych ale za tak niewielka cene jest naprawde przyzwoity. Kazdy prawidlowo obslugiwany traktor posluzy przez szereg lat, a przeciez bialoruskie silniki sa uznawane za naprawde trwale. Minus- Hydraulika :(


URSUS- dumny, silny, nieokiełzany……..

URSUS- kiedy w tradycji drzemie siła i ktoś rozbudzi jej moc…….

URSUS- partnerem na całe życie…….

KAŻDY NOWY DZIEŃ LEPSZY Z URSUS- em…………

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2

Nie wydaje mi się żeby było warto dopłacać spore pieniądze za gwarancję, przecież MTZ jest naprawdę prostym ciągnikiem i części też są bardzo tanie. Za cenę koniecznego serwisu w okresie gwarancji w 99% sobie wyremtujesz ewentualne awarie, zostaje ten jeden procent ???


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315
Firma Birawit ściąga Belarusy. Najtanszy bez kabiny kosztuje 51500 zł. Najtańszy z kabiną 56500 zł. Ogłaszają się na www.kupsprzedaj.pl

 

http://www.birawit.pl/

i masz tutaj namiary na kontakt do nich.

poza tym kiedys gosc sciągał (miał w sprzedaży) uzywane ciągniki - teraz nie wiem czy dalej to robi.

 

 

W ostatnim "Rolniczym Przegladzie Technicznym" 02/2007 pisano o tym ze teraz sprzedaza Belarusów zajał sie rowniez Pronar Narew.............

 

 

Pronar z Narwi zawsze byl resselerem/dealerem Belarusa na Polskę.

kiedys jak ludzie zaczęli je sprowadzać na wlasną rękę to chciałem się dowiedzieć ile kosztuje on na białorusi i trafilem na stronę:

http://www.tractors.com.by/mtw/index-3-e.htm#PL

 

a bylo to dobre 3 lata temu - Pronar byl zawsze ich dealerem ale po prostu nie sprzedawał tych produkowanych za granicą tylko sam skladal a pozniej zaczął modyfikowac. teraz wyszlo ze te belarusy są tansze od pronarkow (modyfikacje kosztują no i koszt zlozenia u nas jest większy) no i zeby nie tracic rynku pronar zaczał robic to co powinien robic zawsze :huh:

 

obecnie sam się zastanawiam nad takim belarusem - 81 KM z oryginalną kabiną ale przednim mostem nowego typu - po prostu marzy mi się nowy traktorek ale arealu za malo.

 

co do kupowania takiego ciągnika - patrzec ponoc trzeba czy sprzedawca ma na nie homologacje zeby nie bylo problemow z rejestracją w naszym kraju


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

@Nikita Bennet-popraw swoje błędy,a potem popraw błędy innych :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

i dowiedziales sie ile kosztuje w fabryce?


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315
i dowiedziales sie ile kosztuje w fabryce?

 

Niestety nie.

Nie odpowiedzieli na pierwszego e-mail'a.

Na drugiego zresztą też.

Oba pisane po ang.

 

Ale myślę, że sprzedający ma je napewno o te 10 tys zł taniej niż sam sprzedaje. Dlaczego tak myślę???

Transport jest drogi - przywiezienie sprzętu z Irlandii to ponoc wlaśnie nawet z 10tys zl może wyjść - Białoruś jest bliżej to fakt.

Homologacja + inne papiery to kolejny koszt.

Później trzeba jakoś się rozreklamować i sprzedawać to a to dalsze koszta.

Może się mylę, nie wiem.

Najlepiej jeśli jest tutaj ktoś kto mieszka bliżej producenta bo mnie bliżej do obwodu Kaliningradzkiego niż Białorusi :huh:


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam Belarusa 952.2, sprawuje się super. Tur 6 i udźwig na łapach 4,5 tony :huh: Belarus jest kooporacją z JD wiec wiadomo.

 

kontakt GG: 9990509


Technika Rolnicza! (.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

ja posiadam bielarusa 4x4 i wspomaganie co jakis okres mi siada


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROLNIK7    17

Tez rozglądam się za nowym Belarusem, i jak na razie najtańszą ofertą jaką znam, jest oferta z Ełka, gościu ogłasza sie na allegro - ciągnik nie drogi i w dodatku transport na terenie całego kraju gratis...

Myślę że ta oferta jest godna uwagi!

 

 

 

Jeśli ktoś zna jakąś tańszą ofertę spredaży nowego Belarusa to niech pisze!


http://pl.youtube.com/watch?v=2uZ6M3z_EnU

Nie ma to jak jechać Ursusem C-330 w garniaku do szkoły po maturę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietek180    0

Ja mam zamiar kupic belarusa 1223 i myśle cały czas o cenie poniewaz w polsce jest tez wygurowana poniewaz jest podniesiona przed posrednika z polski . Sprawa ma sie tak z tego co ja słyszałem i to jest pewne bo tak jest napisane w papierach pośrednik z polski kupje belarusa z łotwy lub z litwy od pośrednika stamtąd którego on kupił z fabryki z mińska . Ta operacja jest potrzeba poniewaz ciagniki te musza posiadac homologacje i sa mozliwe do kupienia z dotacjami poniewaz musza pochodzic z krajów UE lecz Białoruś nie jest w ich gronie wiec ciagniki musza przejechac przez kraj UE . Te wiadomosci uzyskałem od kolegi który zakupił ciagnik 920.3 od posrednika z polski zapłacił około 77 tys a na rachunku z Łotwy od tamtego pośrednika widniała kwota 15tys euro tzn ok 53 tys zł wiec sami widzicie jaka jest różnica . Więc mam pytanie kto byłby zainteresowany takim sposobem zakupu poniewaz wychodzi taniej . W razie kontaktu to moje gg 8800389 pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez the1mati1
      Witam. Otóż mam problem z rozrusznikiem przy Belarusie 820, rocznik 2011, rozrusznik jakiś szmelc białoruski siedzi tu od nowości. Otóż już drugi raz mi zblokowało bendiks. Ciągnik normalnie odpalany i gaszony, aż za którymś razem próbuję przekręcić kluczyk a tu słychać że tylko cewka wysunęła bendiks i żądnej reakcji. Wyciągnąłem rozrusznik a tu zblokowany bendiks, wysunięty i nie wrócił na swoje miejsce i nie da się go przekrecić. Z drugiej strony tam gdzie szczotkotrzymacz, rozsadziło całą obydowę i delikatnie przesuneło wirnik do tyłu. Jakieś dwa tygodnie temu podobna sytuacja, ale wymieniłem bendiks ( bo były delikatnie scięte frezy) , poskladałem to jakoś, też wysunłeo bendiks i go nie cofnęło i rozsadziło delikatnie obudowe, ale udało sie złożyć. W czym może być przyczyna że tak sie dzieję? Z cewką powinno byc raczej wszystko w porządku bo wymnieniana wiosną. GDzie szukać przyczyny?
    • Przez Llukas123
      Witam wszystkich
      Prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu w Belerus-ie 920... Dokladnie rzecz biorac jakims cudem olej z układu hydrualicznego przedostaje sie do skrzyni biegow... Czy ktos z forum mial styczność z taka awaria ?? Bylem u paru znajomych rolnikow, ale kazdy mowil co innego...jeden z nich  stwierdzil ze to wina pompy hydraulicznej 
      Jak myslicie .. Pozdrawiam 
    • Przez toobek
      Witam szanownych kolegów. Mamy taki problem z kuzynem. Posiada on BELARUSA 952 i gdy naciśnie przycisk do grzania świecy płomieniowej to załącza się również rozrusznik. Nie zawsze się tak dzieje, powiedzmy raz na 5 naciśnięć. Rozebraliśmy deskę rozdzielczą, wszystkie wiązki. Przekaźnik od świecy działa prawidłowo świeca grzeje, ale czasami również odpala. Może ktoś się orientuje gdzie szukać przyczyny, albo miał ktoś taki problem? Z góry dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam !!
    • Przez grodzioman
      Panowie ratujcie. Potrzebuję opis bądź zdjęcie jak podłączyć przewody do stacyjki do Belarusa 920 2007r. Wypadła mi stacyjka podczas wymiany i rozłączyły się przewody.  Stacyjka nowego typu, nie moge się połapać który był gdzie. Sprawa dość pilna bo zostałem bez tura przy bydle. 😒
    • Przez potok
      Czy jest możliwe zamontowanie wysprzęglika i pompki od innego ciągnika aby praca sprzęgła była bardziej wygodna.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj