tomasz08

gdzie kupic najtaniej nowy Belarus??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Junkers    44

No i wszystko się zgadza, 6 tys za:(dwukropek) cbmy, przegląd,i kilka drobiazgów jak dodatkowa śruba, belka i jeszcze parę już nawet nie pamiętam co tam było. Tak więc chyba nie przepłaciłem.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

105tys + dopłata 6tys za cbmy, 1 przegląd gratis i parę innych rzeczy.

 

Po pierwsze ja tu dwukropka nie widzę :P

Edytowano przez SZYMANOX



Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Tam akurat nie ma ale jak kto to zrozumie, za to jest tam przecinek po którym jest następna rzecz, gdzie pisząc gratis nie miałem na myśli darmo tylko w cenie dopłaty...

Czepiasz się o znaki interpunkcyjne, niektórzy wcale ich nie stosują tak samo jak i polskich znaków, czytając takie wypociny można dostać epilepsji, ale widać za duża ich liczba też niekorzystnie wpływa na odbiorców, przez co jest jeszcze więcej niedomówień.

P.S. popraw "ty" na "tu".

Edytowano przez Junkers

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Grunt że się zrozumieliśmy :D Ja po prostu napisałem wcześniej to co wywnioskowałem z twojej wcześniejszej wypowiedzi :) Czyli ze ciagnik 105tys +dopłata 6 tyś z CBM-y no i że przegląd i klamoty gratis do ciągnika :P




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas1000    1

Witam! :)

Panowie potrzebuje pomocy jestem z podkarpacia rejon Rezeszowa i poszukuję dilera belarusa macie jakies namiary na kogoś kto sprowadza te maszyny?

Edytowano przez lukas1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Belarus 952.4, Agrohandel Woźniaków 19a k/Kutna, 105tys + dopłata 6tys za cbmy, 1 przegląd gratis i parę innych rzeczy.

Nie wyobrażam sobie kupować sprzętu gdzieś daleko, co chwilę potrzebne są jakieś papiery, szczególnie do agencji, a to do wydziału komunikacji, serwis blisko i przyjeżdża, a z pronaru to nie wiadomo kiedy.

 

Polecam też w Bielawach k/Łowicza jest diler Belarusa, cena ta sama za ten model.

kolego ta cena 105tys to z monoblokiem? i jeszcze czy masz 2 dzwignie do biegow kolo siedzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Tak ale teraz za 100 kupisz spokojnie. Od biegów mam niestety 1 dźwignię i bardzo żałuję że nie ma 2. Ten monoblok nie ma docisku co jest jego wielką wadą i lepiej jest wziąć na zwykłym podnośniku i później założyć sobie 2 siłowniki wspomagające na ramiona co da większy udźwig niż monoblok.

edit: mało tego na zwykłym będzie ok 8 tys tańszy.

Edytowano przez Junkers

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

jak masz kolego 1 dzwignie od biegow to niestety jestes tym z wielu ktorzy dali sie nabrac na tani chwyt stosowany przez wielu dilerow nowych belarusow. kupiles zwyklego 952.3!!! ze zmieniona maska i deska rozdzielcza a raczej sama gora deski.trik polega na tym ze zamawiajac nowe w hurcie 920.3 i 952.3 dilerzy w fabryce za oplata 600euro netto maja montowane maski od 952.4 i deski rozdzielcze ,reszta taka sama, a co do homologacji na ktorej zamiast euro 2 jak w 952.3 masz napisane euro 3 to juz temat nie na forum publiczne.pelne 952.4 kosztuje ok 118tys ma zupenie inna skrzynie biegow( 14 ale inny schemat) druga dzwignie do polowych i szosowych, panel boczny sterowania 2 razy wiekszy i inna pompe wtryskawa(nie ma cr ale jest inna)oraz inny tunel srodkowy pod deska rozdzielcza. takie prawdziwe 920.4 i 952.4 sprzedaje moze 3 dilerow za cene wyzsza, reszta z powodzeniem mami klijentow 4 po kropce przez zmiane maski i deski rozdzielczej a kasuja drozej jak za 952.3.tu masz zdjecie jak wyglada prawdziwy 952.4, jezeli nie masz tak to kupiles zwykly 952.3 po zmianie maskico do monobloku to sie zgadzam ze nie warto przeplacac ale 70% ludziom tego nie przetlumaczysz. masz tu zdjecie jak wyglada prawdziwy 952.4 .post-20851-0-09256500-1357471587_thumb.jpg

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoodFarmer    27

Widze że teorie spiskowe tu powstają...

Gdzie kupić nowego belarusa? Najlepiej w sieci sprzedarzy pronar. To bezpośredni dystrybutor i np ja jak kupowałem to cena była tańsza niż u handlarzy i dodatkowo obejmowała gwarancje.

Szmergiel chce wszystkich przekonać że u niego najlepiej używke kupić i dać mu zarobić. A dopłata 6 tyś za haki to przecież można kupić samemu dużo taniej ale każdy niech robi jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

a gdzie ja ci pisalem ze najlepiej kupic uzywke???.jezeli uwazasz ze nsajlepiej z sieci pronaru i jeszcze zmontowany w polsce to gratuluje wiedzy.pojezdzij po dilerach i nie bierz najwazniwjszego kryterium ceny to zobaczysz roznice pomiedzy tym co oferuja .to bylo sedno mojej wypowiedzi. ps. co do zmontowanych i kupionych w pronarze to polecam kupic 2 jeden w polsce zmontowany i drugi na bilaorus i porownaj po 1000mth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoodFarmer    27

Mówie o belarusie orginalnym sprowadzonym przez oficjalnego importera którym jest pronar. Trzeba brać pod uwagę wyposażenie i cenę no i właśnie to wziąłem pod uwage i wyszło tak że w sieci pronar była najlepsza oferta plus pakiet ubezpieczen na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

też zależało mi aby wziąć przez dealera pronaru i kupiłem, serwis lipny.

Obecnie wziałbym spoza oficjalnej sieci od mniejszych handlarzy którzy potrafią dozbroić to np w klimatyzację.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoodFarmer    27

O dobry serwis ciężko to fakt. Wiem że na allegro sprzedawcy piszą bzdury i zazwyczaj jak nazwa modelu była poprawnie napisana to mniej więcej wiadomo co w nim jest.

Sprawdziłem że dodatkowa dzwignia powinna być w .4 i panel na prawym słupku.

Junkers a jaki masz typ silnika wybite na tabliczce z prawej strony?

Ten panel to dobra żecz bo można kontrolować spalanie gdyż pokazuje zużycie paliwa w l/h

Co do tego że nie warto dopłacać do monobloku to mnie nie przekonacie jak widze jak ludzie kombinują i przerabiaja standardowy siłownik to wiem że to był dobry wybór. Mam u siebie w 920.2 1500h i nie narzekam. Miałem 1 poważna awarie (zużyta taśma wom spowodowane to było zepsutym zaworkiem przy monobloku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

pierwotnie szukając belarusa chciałem wersje ze skrzynią 40km/h+synchro i monoblockiem.

Twierdzili że są takie. Niestety takich nie ma.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoodFarmer    27

Dziwi mnie to że twój ma wolna skrzynie. Rozumiem 952.2 bo on ma takie samo przełożenie jak mój a obr 1950 max. Według katalogów twój powinien lecieć 39 km/h przy 1800 obr/min. Nie wiem jak to jest może jak się komu trafi taki reduktor zakładają bo znajomy na takiego samego jak ja i mówi że 45km/h mu poleci to by wychodziło jakby miał tą szybszą wersje. Generalnie 892 i .3 powinny być szybsze a tu jest różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

952.3


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

45 poleci 920.3 i 952.3 ze skrzynia 18 jak ma obroty ustawione na 2000 bo fabrycznie czesto jest 1800 i wtedy lecisz 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoodFarmer    27

Zresztą przypomniałem sobie właśnie jak jechałem kiedyś za ciągnikiem z przyczepami samochodem i małem dobre 45 na liczniku. Myślalem że to coś zachodniego a jak wyprzedziłem to patrze 920 zwykły taki jak mój. Niby każdy samochód zawyża ale aż o 10km/h? Mój 35 przy 2200 ma na liczniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

jak masz kolego 1 dzwignie od biegow to niestety jestes tym z wielu ktorzy dali sie nabrac na tani chwyt stosowany przez wielu dilerow nowych belarusow. kupiles zwyklego 952.3!!! ze zmieniona maska i deska rozdzielcza a raczej sama gora deski.trik polega na tym ze zamawiajac nowe w hurcie 920.3 i 952.3 dilerzy w fabryce za oplata 600euro netto maja montowane maski od 952.4 i deski rozdzielcze ,reszta taka sama, a co do homologacji na ktorej zamiast euro 2 jak w 952.3 masz napisane euro 3 to juz temat nie na forum publiczne.pelne 952.4 kosztuje ok 118tys ma zupenie inna skrzynie biegow( 14 ale inny schemat) druga dzwignie do polowych i szosowych, panel boczny sterowania 2 razy wiekszy i inna pompe wtryskawa(nie ma cr ale jest inna)oraz inny tunel srodkowy pod deska rozdzielcza. takie prawdziwe 920.4 i 952.4 sprzedaje moze 3 dilerow za cene wyzsza, reszta z powodzeniem mami klijentow 4 po kropce przez zmiane maski i deski rozdzielczej a kasuja drozej jak za 952.3.tu masz zdjecie jak wyglada prawdziwy 952.4, jezeli nie masz tak to kupiles zwykly 952.3 po zmianie maskico do monobloku to sie zgadzam ze nie warto przeplacac ale 70% ludziom tego nie przetlumaczysz. masz tu zdjecie jak wyglada prawdziwy 952.4 .post-20851-0-09256500-1357471587_thumb.jpg

Od szmergiela ciekawych rzeczy można się dowiedzieć.

Nie wiem czy dałem się nabrać (ale pewnie tak) bo tam gdzie brałem to 952.3 był tańszy od .4 o ok 2tys, a maska jest lepsza i norma emisji (pic na wodę bo to ten układ jest jakby to powiedzieć psu o kant d*py można potłuc, niedopracowany i prze zemnie zdemontowany bo więcej szkody silnikowi przynosi jak pożytku) przesądziła o tym w moim powiecie że mogłem zarejestrować coś ze stajni MTZ, w 2012 weszło euro3, miałem nie małe problemy <_< To zależy ile i jaki dealer ściągnie, trzeba dobrze gadać bo cwaniaki wyczują laika.

Ale chętnie bym poczytał/posłuchał o twojej teorii nt. emisji np. na PW??

Co do układu biegów wiadomo ze będzie inny, jeśli założymy taki dekiel jak w prawdziwym .4 to będziemy mieli 2 wajchy.

Szczerze to widziałem mnóstwo 952.4 i 920.4 i nie miały 2 wajch ani komputerka na słupku, taki przekręt wadzi o kryminał wg. mnie bo to jest zwykłe oszustwo. Tak samo jak bym szedł do salonu np. Audi i brał 1.9tdi a faktycznie było 1.9tdi ale przecież jestem laik i nie mam porównania. Takie coś jest niedopuszczalne!

Na zdj co pokazałeś jest ze zwykłym podnośnikiem i wałkiem na wajchę ale ma też inną dźwignię od włączania napędu, krótszą, gdzie zwykla jest za krótka bo ciężko chodzi, musi być inny system włączania.

 

Oglądałem 1025.4 to rzeczywiście miał 2 wajchy od biegów, i taki komputerek na prawym słupku i zegary od 6cylindrowca(1221/1222-> http://www.iagro.pl/...,at-137409.html ) ale nie miał ani silnika Deutza ani MMZ na CR, tylko normalny MMZ tak mi tłumaczył jeden sprzedawca.

Jest jeszcze kwestia tabliczek na kabinach, pisze na nich 952.3 i to może tłumaczyć ten fakt co wspomniałeś, tylko ciekawe co pisze na tych właściwych twoim zdaniem .4??

 

Mówie o belarusie orginalnym sprowadzonym przez oficjalnego importera którym jest pronar. Trzeba brać pod uwagę wyposażenie i cenę no i właśnie to wziąłem pod uwage i wyszło tak że w sieci pronar była najlepsza oferta plus pakiet ubezpieczen na rok.

Belarus jakiegoś tam super wyposażenia nie ma, oprócz tego co dealer zabierze i mówi że trzeba za to dopłacić. Powinieneś mieć na 18m-cy czyli 1,5roku.

też zależało mi aby wziąć przez dealera pronaru i kupiłem, serwis lipny.

Obecnie wziałbym spoza oficjalnej sieci od mniejszych handlarzy którzy potrafią dozbroić to np w klimatyzację.

Takie klimat\yzacje co oni zakładają to można samemu założyć bez problemu, są to takie dziwne na dach, widziałem je i nawet działają :blink:

Szmergiel chce wszystkich przekonać że u niego najlepiej używke kupić i dać mu zarobić. A dopłata 6 tyś za haki to przecież można kupić samemu dużo taniej ale każdy niech robi jak chce

6 tys za haki?? to ja bym już kule wolał.

Junkers a jaki masz typ silnika wybite na tabliczce z prawej strony?

Ten panel to dobra żecz bo można kontrolować spalanie gdyż pokazuje zużycie paliwa w l/h

Co do tego że nie warto dopłacać do monobloku to mnie nie przekonacie jak widze jak ludzie kombinują i przerabiaja standardowy siłownik to wiem że to był dobry wybór. Mam u siebie w 920.2 1500h i nie narzekam. Miałem 1 poważna awarie (zużyta taśma wom spowodowane to było zepsutym zaworkiem przy monobloku)

Typ silnika to taki jak powszechnie pisze w internecie, ale szcze nie sprawdzałem, jutro zobaczę. Ale to jest na pewno MMZ na pompie czeskiej Motorpal i turbinie CZ też czeskiej.

Po co kombinować z tym siłownikiem tam praktycznie nic nie ruszamy, kladziemy gotowy zestaw i z 3,5 tony robi nam się napewno więcej jak 4,5tony monoblokowych i tańszym kosztem i jest docisk a monoblok go nie ma!!! Niewybaczalna wada...

 

edit: a z tymi prędkościami to nie ma tam żadnej ukrytej magii. Po prostu napędzając obie skrzynie np. 2000obr z silnika to 14/4będzie zawsze wolniejsza od 18/4. I jaka skrzynia nie ważne w jakim ciągniku prędkości będą te same, tam nie ma pozamienianych trybów czy coś takiego. Kwestia ustawienia prędkościomierza, najlepiej jakby na każdym ciągniku założyć takie same liczniki rowerowe, wtedy wyniki by były miarodajne.

Edytowano przez Junkers

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoodFarmer    27

A do czego tak potrzebny jest docisk? Poza tym hydraulika na 1 siłownik jest dość pogmatwana za czym idzie wiele miejsc gdzie mogą się pojawiać wycieki. Monoblok ma solidny układ zawieszenia a przy starym typie się cięgna wyginają...

http://www.belarus-t....aspx?guid=1361

Tu są instrukcje obsługi do wszystkich belarusów niestety po rosyjsku ale jak się komuś chce to da rade z google tłumacz. Wiele się można ciekawego dowiedzieć bo te polskie są okrojone dość. Tam do tych .4 z mmz jak się wejdzie to właśnie sa 2 wajchy bo sprawdzałem

 

Co do skrzyni wiem co mówię są 2 wersje przełożenia

Edytowano przez GoodFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Co do skrzyń to przecież pisałem że synchro jest wolniejsza, każdy o tym wie. I nie ma żadnych ukrytych haczyków.

Docisk?? W tym roku było tak sucho ze nawet obrotówki nie chciały wchodzić, nie mówiąc o zagonowych jak ludzie wieszali co się da na nie.

No monoblok faktycznie jest solidny i nie się co sprzeczać.

http://allegro.pl/wspomaganie-tylnego-podnosnika-mtz-belarus-pronar-i2896040008.html ale te ramiona nie powinny się wyginać wsparte dodatkowo jeszcze siłownikami.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2248

Junkers jak masz tak sucho że obracalne nie wchodzą to żaden docisk ci nic nieda chyba, że naprawde jakieś lekkie pługi.

O co chodzi z tym panelem na słupku i spalaniem bo nie mogę nigdzie znaleść a i zabardzo uwierzyć też nie mogę :D może ktoś jakiegoś linka podesłać??

 

Już znalazłem ale bajer hehe. Jak byłem z zamiarem kupna belarusa to takich cudów chyba nie miały jeszcze :)

Edytowano przez Tomek90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

koledzy troche zamieszania wyszlo z bledu miedzy panelem sterowania a komuterem. panel sterowania (JEZELI TRAKTOR JEST Z MONOBLOKIEM TO PO PRAWEJ STRONIE KOLO OKNA WLACZA SIE BLOKADY I WALEK, to mialem na mysli mowiac panel sterowania,w modelach .3 jest mniejszych rozmiarow a .4 2 razy wiekszy,na filmie ktory wkleilem jest to widac bo tam jest pelny 952.4 na cr) komputer to ten wyswietlacz od spalania na prawym slupku.wystepuje TYLKO JAK JEST MOTOR NA CR-silnik ma sterownik i z niega sa parametry spalania,w zwyklym motorze nie ma nic z elektroniki a co za tym idzie nie ma paramerow do pomiaru elektronicznego.inne jest tez zalaczanie przedniego napedu niewazne czy jest monoblok czy go niema.ja nie spotkalem jeszcze zeby na tabliczce bylo napisane .4.tu jest ten film na ktorym jest pelna wersjia 952.4 z monoblokiem i cr,bez cr bedzie tylko ta roznica,ze nie bedzie komputera na slupku http://www.youtube.com/watch?v=FGwohLjuZ0E

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Nawet widać po pompie na filmiku że jest na CR.

Co do panelu bocznego tego co włączamy blokadę i WOM to mam dokładnie taki sam, a wiem że są mniejsze i w tedy jest możliwość uchylania prawej szyby.

a co do homologacji na ktorej zamiast euro 2 jak w 952.3 masz napisane euro 3 to juz temat nie na forum publiczne

Dlaczego nie, pytałem się wcześniej że chętnie posłucham i nie odpowiedziałeś??


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez the1mati1
      Witam. Otóż mam problem z rozrusznikiem przy Belarusie 820, rocznik 2011, rozrusznik jakiś szmelc białoruski siedzi tu od nowości. Otóż już drugi raz mi zblokowało bendiks. Ciągnik normalnie odpalany i gaszony, aż za którymś razem próbuję przekręcić kluczyk a tu słychać że tylko cewka wysunęła bendiks i żądnej reakcji. Wyciągnąłem rozrusznik a tu zblokowany bendiks, wysunięty i nie wrócił na swoje miejsce i nie da się go przekrecić. Z drugiej strony tam gdzie szczotkotrzymacz, rozsadziło całą obydowę i delikatnie przesuneło wirnik do tyłu. Jakieś dwa tygodnie temu podobna sytuacja, ale wymieniłem bendiks ( bo były delikatnie scięte frezy) , poskladałem to jakoś, też wysunłeo bendiks i go nie cofnęło i rozsadziło delikatnie obudowe, ale udało sie złożyć. W czym może być przyczyna że tak sie dzieję? Z cewką powinno byc raczej wszystko w porządku bo wymnieniana wiosną. GDzie szukać przyczyny?
    • Przez Llukas123
      Witam wszystkich
      Prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu w Belerus-ie 920... Dokladnie rzecz biorac jakims cudem olej z układu hydrualicznego przedostaje sie do skrzyni biegow... Czy ktos z forum mial styczność z taka awaria ?? Bylem u paru znajomych rolnikow, ale kazdy mowil co innego...jeden z nich  stwierdzil ze to wina pompy hydraulicznej 
      Jak myslicie .. Pozdrawiam 
    • Przez toobek
      Witam szanownych kolegów. Mamy taki problem z kuzynem. Posiada on BELARUSA 952 i gdy naciśnie przycisk do grzania świecy płomieniowej to załącza się również rozrusznik. Nie zawsze się tak dzieje, powiedzmy raz na 5 naciśnięć. Rozebraliśmy deskę rozdzielczą, wszystkie wiązki. Przekaźnik od świecy działa prawidłowo świeca grzeje, ale czasami również odpala. Może ktoś się orientuje gdzie szukać przyczyny, albo miał ktoś taki problem? Z góry dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam !!
    • Przez grodzioman
      Panowie ratujcie. Potrzebuję opis bądź zdjęcie jak podłączyć przewody do stacyjki do Belarusa 920 2007r. Wypadła mi stacyjka podczas wymiany i rozłączyły się przewody.  Stacyjka nowego typu, nie moge się połapać który był gdzie. Sprawa dość pilna bo zostałem bez tura przy bydle. 😒
    • Przez potok
      Czy jest możliwe zamontowanie wysprzęglika i pompki od innego ciągnika aby praca sprzęgła była bardziej wygodna.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj