Zaloguj się, aby obserwować  
elmichalkw

Różnice Belarus 820.3 920

Polecane posty

elmichalkw    0

Jakie ma wyposażenie 920 którego nie ma 820.3 ? Różnica w cenie nie jest duża a może bardziej opłacalny do kupna jest 920. Ile kosztuje gwarancja do tych modeli. Osobiście napewno nie kupiłbym np. 952 bez gwarancji. Przeraza mnie fakt ze jak nawalila by turbina to koszta beda dosc znaczace. Lepiej inwestowac w gwaracje, wedlug mnie nawet w mniejszych modelach. Tak wiec w czym jest lepszy 920? Bo troche zboczylem z tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver    0

Jest jakaś różnica w Vmax i obrotach wom, ja chce 820.2 czyli podstawowy belarus z przodem na krzyżakach, skrzynia zwykła bo podbno synchro też zgrzyta a jest mniej trwała i chydraulika też zwykła bo te 3,5 t powinno mi wystarczeć, nie wiem czy dobrze zrobie ale chce tani ciągniki 70 tyś jest jeszcze dla mnie do zaakceptowania, zastanawiam się jeszcze nad maską plastikową żeby dzieci nie straszyć, ale 4 - 7 tyś to ja za to nie dam, chyba wezme metal, czy ktoś wie ile kosztuje maska i błotniki pronara>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Według mnie to to samo tylko ze z inna naklejka i nieco drozszy niz te ktorych mamy w kraju najwiecej...

Ze to samo to wiem tylko czy to nie jest jakaś wersja eksportowa może będzie lepiej poskładana, bo z takimi naklejkami dużo widziałem sproawadzanych z zachodu>

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8
Jest jakaś różnica w Vmax i obrotach wom, ja chce 820.2 czyli podstawowy belarus z przodem na krzyżakach, skrzynia zwykła bo podbno synchro też zgrzyta a jest mniej trwała i chydraulika też zwykła bo te 3,5 t powinno mi wystarczeć, nie wiem czy dobrze zrobie ale chce tani ciągniki 70 tyś jest jeszcze dla mnie do zaakceptowania, zastanawiam się jeszcze nad maską plastikową żeby dzieci nie straszyć, ale 4 - 7 tyś to ja za to nie dam, chyba wezme metal, czy ktoś wie ile kosztuje maska i błotniki pronara>?

 

A nie lepiej sprowadzić z Białorusi takiego samego za 55tys :) ?


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
A nie lepiej sprowadzić z Białorusi takiego samego za 55tys :) ?

A czy to tak łatwo sprowadzić z białorusi? i pozałatwiać formalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

U nas w okolicy jest pare takich MTZ sprowadzonych i sprowadzała to jakaś firma która ma siedzibe koło krakowa ( nie znam nazwy itp) Teraz taki ciagnik przez ta firmę bedzie sprowadzał znajomy wiec moze sie czegoś wiecej dowiem. Wiem tylko ze z transportem i wszystkimi formalnościami ma go wynieś max 55tys


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
U nas w okolicy jest pare takich MTZ sprowadzonych i sprowadzała to jakaś firma która ma siedzibe koło krakowa ( nie znam nazwy itp) Teraz taki ciagnik przez ta firmę bedzie sprowadzał znajomy wiec moze sie czegoś wiecej dowiem. Wiem tylko ze z transportem i wszystkimi formalnościami ma go wynieś max 55tys

te 55 tyś to za podstawową wersje co na allegro stoi za 61 tyś?

Jak się sprawują te belarusy u Ciebie w okolicy, bo u mnie w okolicy są 2 od roku i jest bradzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmichalkw    0

Czy ta firma nie znajduje sie przypadkiem w Miechowie pod Krk? Ogłaszają sie na allegro tylko ze tam ceny normalne...;/ ZETOR7211 mógłbyś mi coś dokładniejszego napisać o tej firmie? Bardzo bym sie cieszyl zaoszczedzajac... ;] Mozesz napisac na priv zeby kryptoreklamy nie robic... ;] PS. Ile kosztuje gwarancja do belarusów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markmajster    0

Za 77 tys masz 920.1 z joystickiem i przystosowaniem do tura są i inne to strona tej firmy Strona birawita sam u nich kupiłem gwarancje dostajesz za darmo i transport też darmowy. jak chcesz cenik to wpisz w google cenik mtz i tam będzie w wersji acdobe reader.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzych2007    0

Róznica między 820 a 920 jest taka, że 920 ma hydraulike boscha (dwa siłowniki udzwig 4500 kg), most krzyżakowy, obciążniki przodnie 450 kg, wom załączany elektrohydraulicznie, 1 zbiornik paliwa plastikowy, szerokie opony, sterowanie tylnego TUZ z tyłu ciągnika, i Powinien mieć skrzynie synchronizowaną (ale to nie jest regułą)


Ursus 1014, c-385, c-360, MTZ-82, DT-75, koparka Białoruś, Agregat Rabe Werk 250, Claas Mercator 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ilovemtz
      Prosze aby w tym temacie wypowiadali sie posiadacze mtz[nie pronarów].
      My mamy mtz-a z 1983r i ojciec nic złego na silnik nie moze powiedziec wał jeszcze nie byl robiony. Ciagnik zrobil okolo 15000mth nie wiem czy to duzo czy mało. Co prawda ceiknie ale one juz takie sa. Co do awaryjnosci to moge powiedziec ze wiekszosc czesc zaczynamy dopiero teraz wymieniac tj. po 24latach wczesnije nie było potzreby. Co do spalania to jest małe w orce okolo 14l/ha napewno mniej niz ursus czy zetor z tych rocznikow nie mowie o nowych forterrach. Jest mały problrm z czesciami bo nie mozna ich dostac musimy po nie jezdzc do oddalonego o 50km żmigrodu bo nigdzie w poblizu ich nie dostaniemy .Powiedzcie co na ich temat mowia wasi ojcowie czy wy sami. Sami wiecie ze nie taki rusek straszny jak go piszą.
    • Przez Maksol
      Witam mam pytanie do posiadaczy MTZ  o opinie o nowszych modelach MTZ lub konkretnym modelu 892.2. Co się w nich konkretnie psuje i czy w ogóle warto kupować nowego MTZ w dobrej cenie? Jak spisuje się w orce, talerzówce i agregacie siewnym 3m?
    • Przez Bostorn
      Witam
      Od niedawna jestem posiadaczem stety bądź niestety Jumza wersji rolniczej Koparko spycharki. Masa kasy w niego poszła i idzie dalej, gdyż nie lubię, jak mój sprzęt przypomina szajs. Porobiłem silnik, teraz czas na hydraulike. Dużo przewodów jest powymienianych, niektóre są dużo za długie, czepiają, haczą. Przewod od obrotu czepia o łapę, Jutro porobię zdjęcia i wstawię jak to u mnie wygląda. (wszystkie te operacje robił, robili poprzedni właściciele) 
      Moje pytania oraz problemy są zastępujące :
      - Czy mógłby mi ktoś pomóc z odpowiednim ułożeniem przewodów i ich podłączeniem tak, aby wszystko było tak jak należy? Może ktoś coś źle podłączył, złą stroną poprowadził? 
      - Podczas pracy masztem potrafi dziwnie działać, tzn chcę do góry coś unieść, siłownik idzie do dołu, a po chwili idzie do góry. , czasami bywa tak, że silnie i szybko podnosi, bądź obraca się w 1 stronę, a w 2gą bardzo bardzo powoli i z oporem wraca.  Ostatni z siłowników (od wideł) mocno ciekł, więc go wyjąłem, oczywiście był prawie cały schowany, podczas odkręcania przewodów, w górnym było ciśnienie i powietrze, tryskało i pluło konkretnie. Czego to może być wina? Układ jest zapowietrzony? Jak go odpowietrzyć? 

    • Przez Maksol
      Witam mam pytanie co do biegów w mtz 892.2 mianowicie czy jeśli jadę ciągnikiem to muszę zmieniać w trakcie jazdy na tryb z szybszymi biegami czy mogę od stojącego wrzucić tryb z szybszymi biegami i od początku jechać tylko na nich? Zamiast zaczynać z trybu z niższymi biegami i zmieniać w trakcie jazdy na tryb z wyższymi żeby jechać po koleji czy od razu mogę z postoju jechać na szybszych nie ruszając wolniejszych?Chyba że to po prostu są biegi polowe i szosowe jak w starych ciągnikach?
    • Przez rastafarmer
      Witam wszystkich bardzo serdecznie!
      Jestem nowym użytkownikiem- pomimo tego że przeczytałem regulamin, proszę o troszeczkę wyrozumiałości i uwagi jeśli robię jakieś błędy
      Mianowicie posiadam MTZ-ta 82 z przednim napędem. W najbliższym czasie chciałbym wymienić w nim opony z przodu.
      Fabrycznie mam wstawione 11,2 R20. W związku z powyższym mam do Was pytanie- czy jest możliwość wstawienia opon 12,4 R20? Czy to się wszystko "zgra" bez wymiany tylnych opon?
      Proszę o porady i uwagi.
      Pozdrawiam!
       
      Szymek
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj