Bartosz49

Jaki ciągnik ok.100 KM cena: 150tys.

Polecane posty

Bartosz49    41

Witam! Chce kupić nowy ciągnik o mocy ok.100KM zastanawiałem się już nad New Holland T6010 lub Claas Ares 557,a może jeszcze inny ;) Pomóżcie! :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer94    0

ja się nie oriętuje cenowo ale wydaje mi się że za 150 tyś. to tylko jakiegoś case jx95, zetora prox. 95 lub mtz 952,3. bo nie wieże że ten NH lub claas kosztuje 150 :lol: nawet do cenny netto to trochę brakuje!

ale mogę się mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamis2010    5

ja też bym coś takiego chciał kupić w tych pieniądzach :) ciekawe czy te NH poszły dużo do góry ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek60001    0

Z tego co można wyczytać to koledze chodzi o sprzęt używany, bynajmniej wnioskuję to Claasa ARESA - którego już nie produkują a widnieje tylko na rynku maszyn używanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek60001    0

Claasów Aresów juz nie produkują , jest Arion ale nie w tej cenie. Jedynie nad czym możesz pomyśleć to nad Axosem o ile cena 150tyś jest ceną netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

nie kupisz NH za te pieniadze ja pytałem o ten model to chcieli w grudniu 180tys netto. a teraz ponad 200tys bo jakies nowe emisje spalin wprowadzaja i to bedzie kosztowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartosz49    41

może przesadziłem :D 150tys. to przymało. Chce nowy ciągnik gdzieś w granicach 150-200tys. Nie zamierzam kupować nowych maszyn, będe używał tych co mam do TD5030 (agregat unia kombi, talerzówka unia cut, pług unia ibis 3 skiby) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek60001    0

Axos 340- 100KM na silniku perkinsa z ibisem Unii 3 skibowym radzi sobie naprawdę dobrze, a i dodatkowo w cenie się zmieścisz, oczywiście wszystko zależy od wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

A jakie ciągniki używane polecicie w mocy od 100-120km i tak do 150tyś zł brutto? Miałby to być ciągnik pomocniczy (opryskiwacz, rozsiewacz), wskazane byłoby jak najmniejsze zużycie paliwa. Jak silniki Cumminsa wypadają względem spalania?


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcian1234    17

podepne się do tematu:

 

 

Też nie wiem jaki nowy ciągni ok 95-100km.Głównie miałby pracować z łądowaczem czołowym,agregatem uprawowosiewnym 3m (brona wirowa),talerzówka,pługi,siewnik do nawozu i od czasu do czasu opryskiwacz.Cena tak do 200 tyś brutto z ładowaczem.Ciągniki marek JD,NH,MF,ZETOR,DEUTZ FAHR

 

 

P.S Cena nie musi obejmować tura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin1997    8

150 tys netto może starczy na nh ;D z tej serii są fajne takie masywne i duże ;D sam się nad nim kiedyś zastanawiałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Ja zastanawiam się nad claasem arionem 410cis w podstawie na szerokich gumach. Ale najpierw musiał bym zobaczyć jak on się w polu sprawuje.:)


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwed1983    0

morzna pomyśleć o DF Agrofarmie 420-30,mogę powiedzieć że w tej cenie sie zmieścisz, (cena netto)maszyna goda uwagi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawomir    0

zastanawiam sie nad kupnem nowego ciągnika ok 100km tylko z jakiej stajni:) cenna to 200tys netto. będzie pracował z turem(nie wchodzi w cenę) i beczkowozem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtraczek    2

witam jaki nowy ciągnik ok-90 konny będzie najlepszym wyborem chciąlbym żeby był oszczędny na 20h do 150 tysięcy brutto

Dublowanie tematów. Połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj