Bartosz49

Jaki ciągnik ok.100 KM cena: 150tys.

Polecane posty

Koziol662    1

Witam, jeżeli chcesz nowy ciągnik to polecam deutz Fahr K90, Ale wątpię ze z kasą sie wyrobisz, dozbieraj jeszcze troszkę a będziesz zadowolony.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

K90 juz chyba od 5 lat nie produkują :P Do 1500000zł brutto powinieneś się z Proximą Plus 90 - w standardzie masz już rewers mechanik i 2 biegi pod obciążeniem dobrać do tego klime i jakieś normalne siedzenie(bo te standardowe to nie ta epoka) i mamy niemalże idealny ciągnik na takie małe "haziajstwo"


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Znajdź mi tego MFa za 1500000zł brutto - z chęcią go kupię :P


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

do 90 KM polecam massey fergusona 5430 z nowej serii. U nas na wsi taki lata na 30 ha

 

za 150000tys MF 5430 :blink: żebyś za 215tys brutto kupił w standardzie to będziesz dobry....


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtraczek    2

a jak z tymi zetorami jest ile spala zetor proxima 90 w lekkiej i cięzkiej pracy czy zetor proxima plus 90 spali tyle samo :)?

 

w zetorach można sobie wybrać skrzynie 30 lub 40/h ?

Edytowano przez farmtraczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

Zetorki lubią sobie pociągnąć ON.

Ja mam ruska 952, on za to lubi być mokry, więc zależy co wolisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikuu    76

Mam zetora proxime 85 i codo spalania to ma duża rozbieżnosc, bo jak to powiedział serwisant pali od 6 do 36 l/mth w zależności jakie mu dasz obciązenie, w moim przypadku na dotarciu palił sporo, ale teraz pali w granicach tych 6-10l, stara ursus 914 balił duzo wiecej. co do skrzyni to tak jak piszesz sa 30km/h i za dopłata 40km/h która polecam i koniecznie z rewersem. za dopłata sa jeszcze szersze opony, które bez zastanowienia trzeba brac, inna przyczepnosc i lepszy wygląd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekk519    0

Kolego a jak ogolnie spisuje sie twoj zetor i jak jest z awaryjnoscio?

Edytowano przez radekk519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rachu    7

Sąsiad przyprowadził case jx95 od stycznia zrobił nim już 500mth i jak na razie jest zadowalany cena za niego to około 140tyś fajny i prosty w obsłudze ciągniczek polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrMetkaJD    0

Najlepszy dla CB był by new holland z nowej serii TD widziałem u dealera piękna maszynka polecam. i jest tani za takie pieniądze kupisz 90 konnego w ful wyposażeniu, a jak nie to dozbieraj i kup valtrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtraczek    2

podobają mi sie te zetory ale to spalanie <_< zetor 80 pewnie będzie za słaby a 87 znowy dużo pewnie będzie palił. Case fajny ciągniczek w okolicy jest jeden jx 95 spodobał mi się ale czy kupie go za 140tys brutto :blink: nie sądze :mellow: .New holland to chyba to samo co case?. a john deere 5083E co o nim powiecie?

Edytowano przez farmtraczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtraczek    2

a jaka by była cena case jx 90 (88km)

 

new holland TD 5040 (88km)

 

a może ursus 9014H (92km)

 

 

ile kosztują te ciągniki brutto tylko zeby były ze skszynią 40km/h. i jakie spalanie tych ciągników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris148    0

A co sądzicie o Kubocie 9960(100KM) ma ktoś z was takie cudo?


Róża czerwono , biało kwitnie Bez , nikt z nas nie pęka chociaż krucho jest !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj