Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mateusz14014

Jaka kabina montowana jest w Ursusie 4512

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Kabina
rafal831    1

No raczej nie bardzo bo jak widzisz jest napisane że jest do c-360. jak chesz znaleść taką kabine to najlepiej po handlarzach pojeździj i popytaj czy nie mają z jakiegoś rozbitka powypadkowego bo wątpie żebyś znalazł nową. nie wiem czy te kabiny nie były produkcji koja smolniki ale ręki nie dam sobie uciąć

kris14    259

Kabina nakładka i klima? To nie wyjdzie.

Jak chcesz mieć dobrze dopasowaną kabinę zawieź ciągnik do Naglaka, on na miejscu Ci zabuduje ciągnik i założy klime, radio i wszystko co chcesz. Ale nie zdziw się jak koszt przekroczy 10k.

Ewentualnie swoje zapytanie pokieruj do Koja Smolniki, oni produkują obecne kabiny Ursusów i po małych przeróbkach zamontujesz ją do 4512, ale cena też będzie fajna.

Edytowano przez kris14

Wiadomość z agroFakt.pl

Kabina nakładka i klima? To nie wyjdzie.

Jak chcesz mieć dobrze dopasowaną kabinę zawieź ciągnik do Naglaka, on na miejscu Ci zabuduje ciągnik i założy klime, radio i wszystko co chcesz. Ale nie zdziw się jak koszt przekroczy 10k.

Ewentualnie swoje zapytanie pokieruj do Koja Smolniki, oni produkują obecne kabiny Ursusów i po małych przeróbkach zamontujesz ją do 4512, ale cena też będzie fajna.

wielki dzięki

mars10    190

taką kabine ja mam do c-360, ona jest produkcji szyszki a co do naglaka to sie zgodze z kolega ze podejmuje sie roznych takich wykonan z roznymi typami ciagnikow

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować