Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bercik13

Newholland T5060 czy Claas Axos CX 340 ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
Bercik13    0

Witam serdecznie, zamierzam kupić ciągnik, wybieram między Newhollandem T5060 a Claas Axos CX 340. Co sądzicie o tych modelach? Jak się sprawują? jakie wady i zalety ?

kamil41    28

wykonanie przemawia za Claasem a cena za NH...musisz zdecydować czy chcesz zapłacić wiecej i miec lepszy ciagnik czy lepiej zostawić wiecej na koncie i bujać sie NH

wiecej napewno zapłacisz za axosa bo sam ostatnio taki dylemat i wybrałem jednak NH gdzie powiem cena miała swoją rolę ale NH aż nie odbiega tak jakościowo od axosa a swoje zrobi:):)u mnie dla porównania za NH T5060 full wypas 150 tys netto a axos C czyli mechaniczny(najubozsza wersja) z małymi dodatkami tyle samo

Wiadomość z agroFakt.pl

ja miałem podobne porównanie tyle ze claas axos 340 z case jxu 105 i valtra n92 miałem claasa na testach to można powiedzieć że to się do pracy w polu to za bardzo nie nadaje mała moc na te 101 km w tych samych pługach zetorem 7340 można powiedzieć ze wcale gorzej nie spisuje się pomimo co nie jest za bardzo zwrotny spalanie to moge nawet powiedzieć ze za dużo nie spalił w 4 klasie ziemi spalił 40 litrów na 3 ha a kolega mówił że nh mu na ha 11 l claas strasznie dymi ;[ i to chyba tyle B)

kamil41    28

na co sie zdecydowałeś?? cieżko porównać niedotarty ciagnik bo u mnie na poczatku tez kopcił i duzo palił...nie myśleliście o Agrofarmie?

pastuch    0

Ja wiem czy "że to się do pracy w polu to za bardzo nie nadaje ".... Mamy takiego i świetnie sobie radzi z pługiem 4 obrotowym Akpila KM80 i agregatem uprawowym Mandam KUP 3,7m. Na prostym jak również pod górkę i w podmokłym terenie świetnie daje radę. Ma ponadto szeroki rozstaw osi co jest dużą zaletą i napęd na przód w trudnych warunkach bardzo dobrze ciągnie. Nie wiem czego więcej oczekiwać od 101KM. Ale do tego zestawu na przodek z 500kg trzeba wrzucic zeby nie bujalo.

Pozdro

jastrzabkox    0

ja bym wybrał nh mój wójek ma takiego i nie narzeka ma silnik iveco, niektórzy mówią że dużo pali ale to nie prawada. Ja osobiście posiadam case jx 95 podobno jest to taki sam jak nh i pali też mało a moc maaa

piotrnht5060    26

Ja miałem również do wyboru te 2 ciągniki na FullWersion ale wybrałem NH! Claas palił za dużo paliwa!!!! New Holland 7 razy mniej!!! Z pewnością New Holland!!!

Mam tego NH z turem i świetnie sobie radzi!!!

POZDRAWIAM!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Piotrass
      Witam ma do wyboru dwa ciagniki , ciagnik bedzie pracowal przy turze w wekszosci czasu. Nh mam  okazje kupic za 185 netto a Jd za 220tys, warto doplacac 35 tys?
    • Przez Farmer4255
      Zamierzam niedługo kupić używany ciągnik. Troche czytałem na temat tych ciągników i rozmawiałem z właścicielami, ale chciałbym żebyście i wy mi doradzili. Jakie macie zdania na temat Case MX 120 czy Fendt Favorit 512 lub ich serii. 
    • Przez pawelkarczewski
      Witam Wszystkich, Chciałbym zaczerpnąć informacji na temat ciągników do 100KM, planuje zakup ciągnika lecz zupełnie nie wiem jaką markę wybrać w tym przedziale mocy, jedyne jaka marka mnie nie interesuje to Fendt I JD, reszta może być. I tak wstępnie myślę nad Steyr lub Valtra. Mogę liczyć na waszą pomoc i konkretne informacje poparte praktyką i doświadczeniem?
      Dodam tylko że cena to drugorzędna sprawa
    • Przez xdx
      co sadzicie o ciągniku solis 60 
    • Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.