Skocz do zawartości
Rafii

Manometr do mierzenie ciścienia oleju

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Scarface    2

www.okazje.info.pl/okazja/dom-i-ogrod/manometr-glicerynowy-wika-dolne-przylacze-400-bar.html ten będzie czytelny co do przewodu i redukcji to udaj sie gdzie zakowają przewody oni wszystko dopasują

Edytowano przez Scarface

tomek73    186

Taki jak podałeś to ja mierzyłem jakimś starym i było dobrze. Ale mierzyłem innymi to rozwalało.

glwoj    1

Ten co podałeś jest do pomiaru ciśnienia gazu. Lepiej Kup manometr glicerynowy np. TEN

Sadek    446

Napiszę tak jeżeli potrzeba Ci sprawdzić ciśnienie sporadycznie raz na rok w układzie w którym nie ma skoków ciśnienia to ten z 1 linku się nadaje, drugi glicerynowy ma tzw tłumik drgań ( jak w opryskiwaczu jeżeli jest zwykły to jest membrana z olejem a jeżeli glicerynowy to jest bezpośrednio wpięty w układ).

Jeżeli miałbym jednak kupować zegar do takich rzeczy to pokusiłbym się o glicerynowy (jest po prostu lepszy).

Ja sporadycznie mierzę takim http://allegro.pl/manometr-zegar-tlen-0-315-bar-org-firmy-gasli-i1988518878.html ma napisane że nie nadaję się do oleju ale po prostu jest i takim mierzę bez większych inwestycji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się