Gość Profil usunięty

Agregat siewny do u3512

Polecane posty

Farmer94    0

zdaje mi się że nawet tego nie podniesiesz :)

ja chciałem na jesień swój agregat uprawowo-siewny (lecz mój jest masywniejszy i z hydropakiem) ale też jest siewnik poznaniak i nie mógł za chiny do góry podnieść. do pewnego momentu podnosił ale przód tak że koła od ziemi się oderwały na 20cm i żadne obciążniki (200kg) nie dały rady żeby na dół ściągnąć :lol:

nie ma co katować go, jak chcesz to kup do niego agregat upr-sie 2,2 porządny z hydropakiem i będzie śmigał :P

Edytowano przez Farmer94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

moim zdaniem nie da rady bo ma za małą moc i on nawet tego nie podniesie bo podnośnik pewnie za słaby

Edytowano przez Klepk995

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaldeutz    9

Ja też odradzam kup sobie lepiej jakiś przedsiewny 2,70 bo do tego agregatu co chcesz założyć musi być trochę mocniejszy ciągniczek ale tylko podpowiadam nie wskazuje komuś co ma robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz3512    4

Ktoś z AF ciągał MF 255 jakiś agregat uprawowo-siewny, ale miał komplet obciążników z przodu i szerokie ogumienie. 3512 ma trochę mocniejszy podnośnik także pewnie podniesie, tylko musi byc dociążony z przodu i dużo zboża nie wsypiesz. W polu nie będzie napewno lekko więc ja bym sie takim zestawem nie bawił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287

Szkoda ciągnika, max 2.4 kultywator z samym wałkiem. Chyba że do filmu na yutubie się pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

Taki agregat 2.5m i do tego lekki siewnik da rade :rolleyes: na droge przydalby sie tylko hydropak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrcase85    1

na uciąg da rade ale reczej nie da rady podnieść bo przód do góry pójdzie,ja mam agregat własnej produkcji czyli wałek strunowy 2 rzędy gęsich stupek wałek strunowy i siewnik poznaniak także jak go zasypie do pełna to mtz 82 przód ledwo ziemi dotyka mam dorobiony obciążnik ok 100kg i jest lepiej ale po drodze i tak prowadza a na ucięg to c-360 by tała rade tylko nie podniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malopolanin64    420

Choćby dał rade podnieść i jechac to w polu to wogóle nie zda egzaminu bo raz nie da rady na odpowiednią głębokośc uprawić a dwa prędkosci to wogóle odpowiedniej nie zrobi a trzy to albo się podnośnik skończy, albo sie rozpołowi albo coś sie urwie,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Da rade tylko ten agregat jest lipny. Mam w planach coś podobnego zrobić.

W mojej galerii jest pewne foto pokazujące ze da się podnieść poznaniaka z agregatem.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj