Skocz do zawartości
garek

Maszynka do Golenia

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek73    188

J od ponad 15 lat golę się elektryczną maszynką philipsa i w tamtym roku dopiero drugą kupiłem. 3-4 razy w tygodniu się golę

MichalR    33

Polecam taką.

http://allegro.pl/gi...2028711332.html

Nawet użytkownicy dżondrów mogą se na taką pozwolić? :D

Mam taką tylko bez "wibratora" i to najlepsza maszynka jaką miałem do tej pory. 3-dniowy zarost można ciąć pod włos, nic nie ciągnie, nic nie szarpie do tego goli na prawdę gładko :)

jacus    100

a tak poważnie to jak ktoś chce spróbowąć przygody z żyletkami http://www.urodaikosmetyki.pl/product/WILKINSON-Classic-maszynka-do-golenia-5-zyletek/?id=15&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2012-01&utm_content=15#nclid=e721ab491d64a8e394e0bfd21c1c465c to takie coś polecam może nie jest to szczyt techniki ale podobną gole się odkąd zacząłem się golić :)

kurcze myslalem ze tylko ja sie taka gole,mam ja od prawie 20 lat, przedtem golilem sie jeszcze taka metalowa rodem z prl, najlepsze zyletki to gillete z rosji w sankt petersburgu[leningradzie] je robia pewnie ze zezlomowanych okretow atomowych :P :P

jaro    163

No i pewnie dzięki temu można się nimi ochlastać po ciemku :D .

kamil16251290    324

Ja mam twardy zarost i golenie jednorazówką nie było już takie wygodne, kupiłem sobie maszynkę elektryczna http://allegro.pl/golarka-philips-hq-7310-hq7310-xl-najlepsze-opine-i2040445483.html . Po roku użytkowania nie wróciłbym do tradycyjnego golenia Co prawda po roku trzeba wymienić ostrza za ok 100zł ale i tak jak policzyłem wyjdzie mnie to mnie niż zakup maszynek i pianek które zużywałem przez rok.

pooch    58

Gillette Fusion Power - to jest wg mnie genialny wybór.

Jestem zadowolony najbardziej we wszystkich jakie mialem.

dawidg2    30

Ale to trzeba się codziennie golić taką elektryczną. Ja mam Fusiona bez wibracji jak to koledzy piszą. Tygodniowy zarast bierze bez problemu.

Raz miałem motyw z elektryczną, stoję na parkingu pod stacją benz, podjeżdza jakieś auto, po chwili patrze a gość się goli elektryczną maszynką, póżniej wychodzi i idzie dalej z teczką.

pooch    58

Fusion Power jest z bateryjką i trochę łagodzi proces golenia.

Elektryczna do zera ciężko żeby pociągnęła.

Sadek    449

J od ponad 15 lat golę się elektryczną maszynką philipsa i w tamtym roku dopiero drugą kupiłem. 3-4 razy w tygodniu się golę

Tak jak kolega Philips elektryczna i przebieg też taki sam, tylko moja jeszcze pierwsza działa.

piotrus19    6

Philipsa za 100 pare złotych elektrycznego miałem i po 2 miesiącach siadła :lol: :blink: Początek golenia w życiu był i technika zawiodła.

Kwestia przyzwyczajenia do sprzętu.

Czekamy na zdanie relacji @garek. Co do kawalerów popieram, żadne panny chyba nie lubią nieogolonego chłopa :D Jak jestem w jednym miasteczku to baba z GS ma taki zarost że masakra :lol: napewno takiego nie widzieliście B)

Arturo    35

ja od roku kłade pokosy Gillette Power Fusion z wibrą i bym jej nie zamienił na żadną inną :rolleyes:

piotr034    0

Znajomy postanowił zrobić żonie niespodziankę. Poszedł do fryzjera, zgolił wąsy, brodę, przystrzygł krótko włosy. Kiedy wrócił, żona rzuciła mu się na szyję i zaczęła namiętnie całować.

- Wiedziałem kochanie, zę zrobię ci niespodziankę!

- Och, to ty?! - krzyknęła speszona żona. :lol:

Wiec trzeba uważać

pozdro

Narson B)

A ja tam nie golę się wcale:) zapuściłem brodę i używam trymera(strzygę się) ;p

Chociaż się ludzie oglądają jak widzą Rumcajsa...

piotr034    0

:lol: podobno indianie wyrywaja włosy z cebulka efekt iż długo maja gładka skure i brak zarostu :D

ocziwiscie Narson

milanreal1    290

Ja mam twardy zarost i golenie jednorazówką nie było już takie wygodne, kupiłem sobie maszynkę elektryczna http://allegro.pl/go...2040445483.html . Po roku użytkowania nie wróciłbym do tradycyjnego golenia Co prawda po roku trzeba wymienić ostrza za ok 100zł ale i tak jak policzyłem wyjdzie mnie to mnie niż zakup maszynek i pianek które zużywałem przez rok.

W porównaniu do mojego to Twój zarost jest średni :P Bo u mnie elektryczna rady nie dała. Ale cóż takie geny po dziadku :D

kamil16251290    324

No może i tak :P Aczkolwiek jak kupowałem moją golarkę to sprzedawca mówił mi że głowica tnąca powinna starczyć na 2 lata a wytrzymała 10 miesięcy :)

rafek34    0

Maszynek nie używam od lat, jedynie golarki. Bardziej dokładne są golarki głowicowe, ale bardziej komfortowe takie z folią tnącą, są też tańsze. Najlepsze opinie mają te marki Braun i Philips - gdybyście szukali lepszej golarki foliowej, to ta https://www.morele.net/golarka-braun-9-9290cc-1059002/ od Brauna powinna się sprawdzić, trochę jednak kosztuje.

zetorki12    1998

A niech nawija . W takiej cenie , za chiński badziew na pewno znajdzie multum nabywców . :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez kostka_plewa
      Witajcie, 

Słyszałam, że Polagra Premiery to prawie jak Hanover (gdzie na razie jeszcze nie dotarłam:) Dlatego chcemy z narzeczonym się wybrać. Widziałam, że jest możliwość otrzymania dofinansowania dla grup jeśli zbierze się 15 osob. Może ktoś jest chętny na wyjazd? 
    • Przez ARWO

Witajcie, 
      Co chciałybyście dostać na dzień kobiet? Tradycyjny kwiatek, czy może zasugerować naszym panom coś innego. A może sami panowie coś podpowiedzą? Czekam na Wasze propozycje  
    • Przez valeTudo
       Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia