garek

Maszynka do Golenia

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pioter    46

to już teraz wiemy czemu endruj to wieczny kawaler :D


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

J od ponad 15 lat golę się elektryczną maszynką philipsa i w tamtym roku dopiero drugą kupiłem. 3-4 razy w tygodniu się golę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Polecam taką.

http://allegro.pl/gillette-fusion-power-maszynka-plus-bateria-i2028711332.html

Nawet użytkownicy dżondrów mogą se na taką pozwolić? :D

 

farmer z wibratorem do okolic bikini ;)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Polecam taką.

http://allegro.pl/gi...2028711332.html

Nawet użytkownicy dżondrów mogą se na taką pozwolić? :D

 

Mam taką tylko bez "wibratora" i to najlepsza maszynka jaką miałem do tej pory. 3-dniowy zarost można ciąć pod włos, nic nie ciągnie, nic nie szarpie do tego goli na prawdę gładko :)


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3037

a tak poważnie to jak ktoś chce spróbowąć przygody z żyletkami http://www.urodaikosmetyki.pl/product/WILKINSON-Classic-maszynka-do-golenia-5-zyletek/?id=15&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2012-01&utm_content=15#nclid=e721ab491d64a8e394e0bfd21c1c465c to takie coś polecam może nie jest to szczyt techniki ale podobną gole się odkąd zacząłem się golić :)

kurcze myslalem ze tylko ja sie taka gole,mam ja od prawie 20 lat, przedtem golilem sie jeszcze taka metalowa rodem z prl, najlepsze zyletki to gillete z rosji w sankt petersburgu[leningradzie] je robia pewnie ze zezlomowanych okretow atomowych :P :P


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No i pewnie dzięki temu można się nimi ochlastać po ciemku :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

to już teraz wiemy czemu endruj to wieczny kawaler :D

hahaha nie no jak trzeba to się i częściej ochlastam :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Ja mam twardy zarost i golenie jednorazówką nie było już takie wygodne, kupiłem sobie maszynkę elektryczna http://allegro.pl/golarka-philips-hq-7310-hq7310-xl-najlepsze-opine-i2040445483.html . Po roku użytkowania nie wróciłbym do tradycyjnego golenia Co prawda po roku trzeba wymienić ostrza za ok 100zł ale i tak jak policzyłem wyjdzie mnie to mnie niż zakup maszynek i pianek które zużywałem przez rok.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Gillette Fusion Power - to jest wg mnie genialny wybór.

Jestem zadowolony najbardziej we wszystkich jakie mialem.


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Ale to trzeba się codziennie golić taką elektryczną. Ja mam Fusiona bez wibracji jak to koledzy piszą. Tygodniowy zarast bierze bez problemu.

 

Raz miałem motyw z elektryczną, stoję na parkingu pod stacją benz, podjeżdza jakieś auto, po chwili patrze a gość się goli elektryczną maszynką, póżniej wychodzi i idzie dalej z teczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Fusion Power jest z bateryjką i trochę łagodzi proces golenia.

Elektryczna do zera ciężko żeby pociągnęła.


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

J od ponad 15 lat golę się elektryczną maszynką philipsa i w tamtym roku dopiero drugą kupiłem. 3-4 razy w tygodniu się golę

 

 

Tak jak kolega Philips elektryczna i przebieg też taki sam, tylko moja jeszcze pierwsza działa.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrus19    8

Philipsa za 100 pare złotych elektrycznego miałem i po 2 miesiącach siadła :lol: :blink: Początek golenia w życiu był i technika zawiodła.

 

Kwestia przyzwyczajenia do sprzętu.

 

Czekamy na zdanie relacji @garek. Co do kawalerów popieram, żadne panny chyba nie lubią nieogolonego chłopa :D Jak jestem w jednym miasteczku to baba z GS ma taki zarost że masakra :lol: napewno takiego nie widzieliście B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

ja od roku kłade pokosy Gillette Power Fusion z wibrą i bym jej nie zamienił na żadną inną :rolleyes:


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr034    0

Znajomy postanowił zrobić żonie niespodziankę. Poszedł do fryzjera, zgolił wąsy, brodę, przystrzygł krótko włosy. Kiedy wrócił, żona rzuciła mu się na szyję i zaczęła namiętnie całować.

- Wiedziałem kochanie, zę zrobię ci niespodziankę!

- Och, to ty?! - krzyknęła speszona żona. :lol:

Wiec trzeba uważać

pozdro

Narson B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie golę się wcale:) zapuściłem brodę i używam trymera(strzygę się) ;p

Chociaż się ludzie oglądają jak widzą Rumcajsa...


Chivas Regal kontra czarny Jaś wędrowniczek 2:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr034    0

:lol: podobno indianie wyrywaja włosy z cebulka efekt iż długo maja gładka skure i brak zarostu :D

ocziwiscie Narson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Ja mam twardy zarost i golenie jednorazówką nie było już takie wygodne, kupiłem sobie maszynkę elektryczna http://allegro.pl/go...2040445483.html . Po roku użytkowania nie wróciłbym do tradycyjnego golenia Co prawda po roku trzeba wymienić ostrza za ok 100zł ale i tak jak policzyłem wyjdzie mnie to mnie niż zakup maszynek i pianek które zużywałem przez rok.

 

W porównaniu do mojego to Twój zarost jest średni :P Bo u mnie elektryczna rady nie dała. Ale cóż takie geny po dziadku :D


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

No może i tak :P Aczkolwiek jak kupowałem moją golarkę to sprzedawca mówił mi że głowica tnąca powinna starczyć na 2 lata a wytrzymała 10 miesięcy :)


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przynajmniej golić mam co - szczawiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj