Skocz do zawartości
HORTUS

Rauch z zasuwą hydrauliczna

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Rauch
HORTUS    0

Czy ktoś ma Racha ZSA z zasuwą zamykaną hydraulicznie. Jak to działa. Czy siłownik jest tam jednostronnego czy dwustronego działania. Jeśli jednostronnego to czy są tam spręzyny. Gdzie one są zamocowane. Chciałem w swoim rozsiewaczu założyć sterowanie hydrauliczne i nie bardzo wiem jak to działa.

Darpol    16

Zsa oryginalnie ma siłownik jednostronnego działania ze sprężyną w środku tyle że działa odwrotnie.Sprężyna zawsze wydłuża go a hydraulika sciąga tz. bez oleju zawsze jest otwarty a zamykany za pomocą hydrauliki, ale może być inaczej.ZSB mają siłowniki dwustronnego dział. podobnie MDS z wyjątkiem tych ze sterowaniem na bokach,które mają dwa jednostronne ze sprężynami.Rozumiem że twój jest z tych starszych z podwójną dzwignią z przodu. wystarczy znaleźć mały siłownik najprościej dwustronnego działania jeden koniec zamocować do ramy a drugi do płaskownika dźwigni, dwa cienkie przewody z dławikami i powinno działać. Mam teraz zsa ale bez hydrauliki i mds z siłownikiem dwustronnym jak nie zapomnę to jutro zmierzę jego dł. albo zrobię fotkę.

HORTUS    0

Dzięki za odpowiedź. Będę rownież bardzo wdzięczny za podanie dlugości i fotkę. Czy ten siłownik musi być jakiś specjalny, chodzi o to by nie pokrzywił wszystkiego.

Wiadomość z agroFakt.pl

Darpol    16

Przepraszam ,pamiętałem w sobotę o tym siłowniku ale cały dzień piaskowałem agregat i brakło czasu na zmierzenie ale w tym tygodniu postaram się to załatwić.Siłownik mały sred. tłoka 14-16 mm dł złożonego ok 35cm ale zmierzę dokładnie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się