Skocz do zawartości
grzesiektomek

kupno ciągnika na zachodzie polski

Polecane posty

panowie jestem z lubelszczyzny i chciał bym kupić urzywany ciągnik 80 110km z bardzo komfortową kabiną interesują mnie wszystkie marki oprucz fergusona od 30tys zł do 60tys zł czy to prawda że na zachodzie polski maszyny są tańsze nawet o 10tys zł

prosze o pomoc mogą być namiary na jakichś handlarzy

Kolego www.agromer.pl wejdź sobie na tą stronę tylko zadzwoń do gościa bo on wszystkich zabawek nie wystawia naprawdę maszynki godne uwagi i cena też jest bardzo dobra.Sprawdzi ci wszystkie oleje tak żeby ciągnik wziąść i jeździć

Wiadomość z agroFakt.pl

mariusz(ZDUN)    167

Kolejny który nasłuchał się ze fergusony są beee i w oczach się rozlatują :lol: a odrzuczasz jedne z leprzych ciagników jeśli o komfotr chodzi

rafix255    17

ja tez właśnie się roglądam za ciągnikiem z zachodu głównie massey ferguson renault ares valmet valtra może case tak do 55-60 tys ale to za rok dopiero bo stwierdziłem ze lepiej przemeczyć rok i kupić cos nowszego np MF seria 61xx w tym roku bym kupił coś z serii 3000 ale odpuszcze, bądź renault ares i widze ze wszystko jest prawie w okolicach albo Siedlce albo w podlaskim. ja jestem z łódźkiego pow kutno i wszedzie swiat drogi. a tak nawiasem MARIUSZ ZDUN powiedz czy MF seri 6100 maja drobą elektronike bo czytałem co pisał kiedys PRONAREK P5 i nie mogłem uwierzyć w to co on pisał.

Kamil5435    304

Witam Ja Ci polecam john deere 6300.Jest to może nie najmłodszu ciągnik ale mój znajomy ma takiego i spisuje mu się świetnie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piasek186
      Witam ! dałem do regeneracji pompę wtryskową perkinsa 4cyl , kiedy ją przywiozłem i podłączyłem ciągnik nie chciał odpalić tak jakby nie dostawał paliwa ale czasami ruszy tzn nie odpali ale słychać jakby dostał paliwo. Wszystko odpowietrzone i przedtem była podłączona w ten sposób że 4 i 3 przewód był zamieniony ale chodził normalnie od początku ... zadzwoniłem więc do takiego majstra i powiedział żeby założyć je normalnie . Ale cały czas jest to samo nie chce odpalić . proszę o pomoc
    • Przez MiRol
      Piszcie wszystko co wiecie o tych ciągnikach
    • Przez Dori
      Hej, 
      Może wy się orientujecie, czym można pociągnąć przyczepę ważącą koło 8 ton? Czy to musi być ciągnik rolniczy? 
      Wiecie jakie przepisy to regulują?
      Być może to banalne pytanie, ale nie mam na ten temat pojęcia, przyda się każda wskazówka gdzie szukać informacji.
    • Przez tomaszek_135
      Co myślicie na temat ciągników international. Zamierzam kupic jakiś ciągnik w przedziale od 70 do 90KM a ostanio wpadło mi takie ogłoszenie :http://otomoto.pl/international-886-A260838.html . Co myslicie na ich temat? Jak z awaryjnością, spalaniem i dostępem do części?
    • Przez benio1967
      Witam,kupiłem taki ciągnik 1694 i potrzebuję informacji o tych ciągnikach