Zaloguj się, aby obserwować  
karbusd

Ciągnik z turem do transportu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
karbusd    0

Witam. Planuję kupić ciągnik z turem do transportu. Zastanawiam się nad New Holland t6010 delta (obniżona kabina na poduszkach, okno w dachu i dodatkowe tylne obciążniki) a John Deere 6230-6330.

Transport przyczepą z ładunkiem 14-16 ton głównie drogi asfaltowe i podwórka. Tur do załadunku i rozładunku tej przyczepy- towar na paletach.

Może ktoś ma takiego New Holland lub John Deere i może napisać jak się sprawują, który powinien mniej spalić, mniejsze koszty eksploatacyjne i jak będzie sobie dawał radę z takim ładunkiem.

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Po co 2 takie same tematy ?


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem żeby ciągnik przy takim ciężarze nie spalał dużo to powinien mieć ok 100-125Km.Tą przyczepę będziesz ciągną po górach czy po równym?


kupie ładowacz czołowy do fendt 308 LSA 1989r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek2800    0

JD 5100R albo coś z Fendta 312, 412 Vario B)

Edytowano przez Matey
post bez argumentacji- warn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karbusd    0

teren mieszany, ale większość równa. Potrzebuję go do dostarczania do klientów materiałów budowlanych oraz nawozów wiec raz będzie to 10 ton raz 16, oraz rozładowania tego. Bedzie wykorzystywany tylko do tej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karbusd    0

Raczej skłaniam się do John Deere i New Holland i proszę o propozycję z tych firm ponieważ mam blisko serwisy tych firm i wiem, że spsują się dobrze. Tylko z tego co wszyscy pisza NH powinien być oszczędniejszy i nie wiem który model z tych marek będzie najlepszy do tych prrac a zarazem oszczędny. Mogę przeznaczyć jakieś 215 tyś netto na nowy ciągnik razem z ładowaczem czołowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj