Zaloguj się, aby obserwować  
imi

Case 5130 vs NH CX6090 vs Fendt 6300C i na straconej pozycji ( raczej) tucano 440

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
imi    9

witam! mam mały problem nie mogę się zdecydować jaki kombajn wybrać? proszę o opinie użytkowników tych kombanów?

Najdroższy jest tucano, case fendti NH i w sumie najlepsze wyposażenie dają w NH i Case. Kombajn ma pracować na ok 160 ha własnych i plus usługi. pozdro imi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek26    4

Bedzie to używany,czy raczej nowy kombajn ?


sprzedam 5 działek budowlanych po 7a każda. tel 509983145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bedzie to używany,czy raczej nowy kombajn ?

 

 

Zapewne nowy przecież NH CX 6090 to mało kto ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imi    9

tylko nowy wchodzi w grę. kombajn będzie brany ze środków unijnych(prow).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiupila    1

Jeśli chodzi o Fendta to jak se weźmiesz ten heder Power Flow to napewno bedziesz zadowolony. One bardzo rownomiernie material pobieraja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Co to za kombajn case 5130 ??

 

EDIT: a już wiem :), ale chyba od nie dawna w ofercie ;).


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki21    35

Fendta stanowczo odradzam. Znam trzy Fendty w okolicy i każdy z użytkowników chciałby zwrócić. Wady: awaryjne i mało wydajne. Moim faworytem w tym zestawie i jednocześnie planem na najbliższe 5 lat jest NH CX6090. Jak tych usług niedużo to spokojnie wystarczyłby Ci kombajn z serii CX 5000. No chyba, że będzie miał do czynienia z bardzo dobrymi plonami. Nie bierz tylko przodka z maks. szerokością do dodanego modelu. Zapas mocy jest zawsze potrzebny. No i maszyna tak w kość nie dostaje.

U mnie TC 56 w ubiegłym roku obsłużył 360ha plus z 50 usług. Jeżeli obecnie NH wykonuje CXy w takiej jakości jak TC-ki sprzed 6 lat, to zdecydowanie polecam NH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imi    9

Jeśli chodzi o Fendta to jak se weźmiesz ten heder Power Flow to napewno bedziesz zadowolony. One bardzo rownomiernie material pobieraja ;)

tak tylko z tym hederem

 

Co to za kombajn case 5130 ??

 

EDIT: a już wiem :), ale chyba od nie dawna w ofercie ;).

to jest w sumie 5088 tylko że ten już jest na ad-blu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8

Jeśli chodzi o kombajny Fendt-a (i MF-a) to w mojej okolicy przybyło prawie 10 tych maszyn i rzeczywiście były awarie, aczkolwiek można to nazwać "chorobami wieku młodzieńczego", w jednym brakowało bezpiecznika, w innym źle podłączone kabelki od czujnika od poziomowania hedera itp, ale trzeba przyznać że serwis Korbanka działa wzorowo, chociaż wiadomo gwarancja jest tylko na rok. Jeśli chodzi o wydajność to myślę że 3 ha/h w rzepaku modelem 6270L to dość przyzwoicie.


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imi    9

na model 6300c mam gwarancje na dwa lata w sumie u wszystkich dilerów mam zapewnioną taką gwarancje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsysiek    4

A czemu Tucano 440 jest na straconej pozycji? I czemu w ogóle do tego porównania wybrałeś Tucano 440? Niewiele dopłacasz i masz 450 z mocniejszym silnikiem i zbiornikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imi    9

chcieli o 40 tys więcej i wtedy cena jest dla mnie straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imi    9

mogę narzazie przedział napisać jaki jest to 580 do 685 tucan

wyposażenie takie obowiązkowe które chce to heder vario i rozrzutnik plew i ewentualnie sita 3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A CX w jakim przedziale cenowym jest? Te 80 z tucana to za ten vario musisz dołożyć pewnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imi    9

zgadza się za Vario.

Nh jest najtańszy a mam w nim najwięcej.

nie wiem czemu ale korci mnie bardzo case ten rotor.

Edytowano przez imi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

o NH tyle wiem że najtańszy i najwięcej wyposażenia. Nie długo ma się odezwać do mnie przedstawiciel. Jak możesz to podaj cenę jaką tobie zaproponowali za NH żebym wiedział jak gadać z przedstawicielem NH ;) Tzn mnie będzie interesował 6080 albo i 5090. Jak znasz ich ceny to podaj. A jak nie znasz to podaj chociaż tego CX6090. Może być na PW. Z góry dzięki.

 

EDIT: Mój przedstawiciel za Vario do tucana chciał 84 tys.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

moje marzenie cx 6090 - mocny silnik duży zbiornik blisko mam do serwisu - ad blu przynajmniej dla mnie minus ale mogę się mylic. A jeszcze jedno zmienna siła wiatru z góry i dół to jest za***iste


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjiomek    0

cenowo Claas nie będzie dużo droższy od Fendta chyba podobnie, jeśli NH z full opcja jest najbardziej korzystny to myśl nasuwa się jedna ;) napewno nie będziesz żałował tym bardziej że masz swojego 160ha a na usługach raczej nie będzie nikt narzekał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imi    9

Już walka zostaje pomiędzy Casem a NH rotor kontra 6 klawiszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62

obydwa kombajny moim zdaniem to sprawdzone technolegie tylko że z adbluei roztsrzygnie to tylko kwestia czy będziesz ciął słome czy nie bo wydaje mii sie że klawisze ją oszczędzą aczkolwiek zanim to przez te bębny przejdzie musi sie ktoś wypowiedzieć kto ma cx lub jego starszą wersje czyli csx albo poszukaj sam informacji i wtedy sam sobie na to pytanie odpowiesz:)

Edytowano przez Agrotron155

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Spore widełki cenowe sobie ustawiłeś :P

 

Fendt 6300C 717,000 zł PLN netto

NH 6090 517,000 zł PLN netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Na żniwa coś nowego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiupila    1

No zasłużenie :lol: Ale te co wymieniłeś to nie są z deczko za małe? Chyba że chcesz 1450 se zostawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ARTI2019
      Przymierzam się do zakupu xp31, na co szczególnie zwrócić uwagę? i jakie opinie macie o tych kombajnach, przesiadka będzie z bizona więc pewnie spory przeskok natomiast zastanawia mnie awaryjność głównie na forach najwięcej tematów awaryjności jest o elektronice? głupi nie jestem proste tematy sam ogarnę natomiast co z sterownikami itd? 
      jak awaryjność podsiewaczy? też coś słyszałem żeby uważać i ogólny komentarz użytkownika potrzebny  
            Cytuj   Edytuj
    • Przez Thorod
      Witam, mógłby ktoś wytłumaczyć czym się różnią oba komputery w serii lexion 400? (98r). Co jest lepszym wyborem, jak z awaryjnością tych serii?
    • Przez Qbszon
      Zastanawiamy się nad kupnem kombajnu bizon odpada zastanawialiśmy sie nad jakimś claasem dominatorem jaki byscie mogli polecić na 60 ha?
    • Przez Cezar81
      Witam kolegów. Martwi mnie dziwny odgłos w trakcie jazdy lexion 420 ale tylko powyżej 20km/h zastanawiam się czy to coś w skrzyni czy zwolnice ... Spotkał się ktoś z czymś takim... Dodam że zmiana biegów bez jakichkolwiek zgrzytów a stany oleju prawidłowe 
    • Gość
      Przez Gość
      Planuję zakup kombajnu na 90ha głównie zboża w grę wchodzą wszystkie marki. Proszę o opinię na temat tych kombajnów. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj