pawel89

Dlaczego Rolnicy nie protestują???

Polecane posty

agrouki    9

przekaż mu ze szukam specjalisty co za 136zł uprawi hektar pszenicy i czy jest zainteresowany

Edytowano przez agrouki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan122412    1

agrouki- jest to dzięki protestu w Bydgoszczy.Tak to by nasz minister w ogóle by nie wpadł na te chociaż 100zł

Edytowano przez jan122412

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzego620    0

Zgadzam się w 100% z jan122412. Panowie bierzcie przykład z rolników z Bydgoszczy. Teraz trzeba się nauczyć walczyć o swoje. I zobaczcie, że tak nie wielu zrobiło dla tak wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrouki    9

tylko ze tam protestowali pobieracze dopłat i pseudo rolnicy prawdziwi rolnicy ryli w polu i przesiewali zmarzliny i ten najgłosniejszy tam rodzynek mojzesowicz leser najwiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan122412    1

agrouki- żenujące!!!!!!Jak ja czytam ciebie to!!!!Właśnie Prawdziwi rolnicy byli w Bydgoszczy!Jesteś taki mądry to czemu nie zorganizujesz protestu?!Narzekać na swoich to łatwo!!! , ale (d**e)ruszyć to nie! A po korzyści związane chociażby dzięki protestowi to pierwszy skorzysta

 

Nie przesadzaj z tymi słowami - jesteś na Forum

Edytowano przez MAT912
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darolee    12

Nie ma co się unosić. Jeden i drugi ma rację. Nie mów, że sami pobieracze, ale fakt faktem, że na przykład pana Mojzesowicza, to ja stamtąd na zbity p.... bym wywalił. A jak tacy mają być przywódcy protestów, to aż ręce opadają. Nagle się taki prawy i społecznik zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzego620    0

Nie rozumiem dla czego tak nie nawiedzicie pana Mojzesowicza? Prze ciesz on jedzie na takim samym wózku co my. Czy uważacie, że zrobił coś złego dla rolnictwa? Jeśli tak to proszę podajcie co. A protest trwał 14 dni i obowiązkiem każdego prawdziwego rolnika było pojechać na niego. Panowie trzeba czasem coś od siebie dać a nie czekać na innych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrouki    9

co na takim samym wózku co my a pensji jako poseł nie pobiera chodzi w gumowych butach na codzień pod krawatem sobie jeżdzi a parobki na niego zapierniczają za pare groszy bez swiadczen w jego gospodarswie zgineła kobieta bo pracownicy pijani i wyszło ze nawet nie ubezpieczeni byli i w ogóle cos ty za jeden post 1 dopiero masz pewnie jakis partyjny aparatczyk posła jestes

 

jan1224 idz jeszcze mu dupe wyliż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

Nie rozumiem dla czego tak nie nawiedzicie pana Mojzesowicza? Prze ciesz on jedzie na takim samym wózku co my. Czy uważacie, że zrobił coś złego dla rolnictwa? Jeśli tak to proszę podajcie co. A protest trwał 14 dni i obowiązkiem każdego prawdziwego rolnika było pojechać na niego. Panowie trzeba czasem coś od siebie dać a nie czekać na innych!!!

To może napisz co on zrobił DOBREGO DLA ROLNICTWA,wtedy łatwiej zrozumiesz że działa tylko na pokaz...Obowiązkiem każdego prawdziwego rolnika to jest dbanie o ziemię ,zwierzęta no i rodzina -twoim zdaniem można zostawić to na pastwę losu i jechać przez całą POLSKĘ na protest?A za co biorą kasę tacy jak Mojzesowicz i inni?Czy oni obrabiają swoje gospodarstwa własnymi rękoma jak my?Jedzie na takim samym wózku co my ?

Edytowano przez kozulek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrouki    9

pan poseł to już był w tylu partiach i tyle miał sprzecznych poglądwów że publicznie go juz nazwano jasiem wędrowniczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzego620    0

To waszym zdaniem rolnik nie ma prawa zostać posłem i walczyć o interes rolnika? Czego się spodziewacie, że nauczyciele lub pielęgniarki będą dbać o nas rolników? Boli was, że pan Mojzesowicz ma trochę więcej ziemi niż niektórzy z was? Jeśli się dobrze orientuję to nadal jego gospodarstwo zalicza się do gospodarstwa rodzinnego. Swoje złości skierujcie na przedsiębiorstwa rolne tj. np. poldanor. Tam są już tys. ha i obcy kapitał. Nie wiecie, że podcinacie gałąź na której siedzicie? Mam apel do tych wolno myślących rolników. Zacznijcie w końcu myśleć!!!!!!!!!

kozulek2. Dla przypomnienia. W czasie trzech miesięcy jak pan Mojzesowicz był ministrem rolnictwa doprowadził do podwyższenia zwrotu pieniędzy od paliwa. Ponadto w czasie koalicji PiS- Samoobrona doprowadzono do wprowadzenia dopłat do paliwa oraz siewu.

Wracając jeszcze do strajku w Bydgoszczy proszę obejrzyjcie agrobiznes (05.04.2012). To wszystko udało nam się osiągnąć dzięki 24 osobowej grupie prawdziwych rolników którzy spędzili wiele godzin na negocjacjach z ministrem Sawickim w Warszawie. Grupa ta była wspierana przez ok. 300 rolników. Agrouki czy nadal uważasz, że tam protestowali pseudo rolnicy którzy nie dbają o swoje gospodarstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrouki    9

tak nadal tak uważam pseudo rolnicy pobieracze dopłat i kredytobiorcy ile sie da a potem lament bo nie ma za co john deera spłacic prawdziwy rolnik w tym czasie w polu był a oni nowymi ciagnikami protestowali a w polu baba za nich za***rdalała w rozjechanym ursusie

Edytowano przez agrouki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

Pan poseł to walczy tylko i wyłącznie o własny interes bycia dozgonnie posłem, nie dziwie się że nic z tego protestu nie wyniknie jak tacy "prawdziwi rolnicy" pchają się na przywódców ....szkoda słów,polityka to g---o .

Edytowano przez kozulek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzego620    0

Widzę, że się wypowiadacie nie mając nic wiedzy. Przewodniczącym strajku był ktoś inny a dokładnie dwóch panów. Kierujecie się stereotypami. Ludzie walczą w waszym imieniu a wy ich opluwacie!!! Ale z was ciemna masa. Tylko do wideł się nadajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek33    35

Agrouki - prawdziwy rolnik się znalazł - ha,ha . Według Ciebie wszyscy rolnicy mają siedzieć cicho i zapier....lać na innych bo to przecież misja.... . Co za bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrouki    9

idz sie przejdz do lasu na grzyby bo sam bzdury piszesz mogli protestować teraz to do tych kilku krawaciarzy dołaczyła by masa prawdziwych rolników bo juz sie prawie w polu gospodarze obrobili po klęsce

Edytowano przez agrouki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Proszę się kulturalnie wypowiadać bez obrażania innych , następne takie akcje będą nagradzane %%


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Skończyliście?

 

Pamiętacie jeszcze blokade Leppera 1997 i tą późniejszą?Ciekawi mnie czy ktoś brał w tym udział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj