pawel89

Dlaczego Rolnicy nie protestują???

Polecane posty

StasiekS    73

Brzydzę się zachodem. Zgnilizna moralna i obyczajowa powoduje destrukcję naszego społeczeństwa, które przez wieki pielęgnowało piękne nasze tradycje.

 

U boku Jarka nie walczę. Jestem członkiem NOP-u i razem walczymy o lepszą Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Żydzę się ze Wschodem :D .Oralizna zgnilna i czajowa pielęgnuje przez wieki destrukcję naszego społeczeństwa.Walczę członkiem zboka Jarka z lepszą Polską.

Prawda że ładne i tak samo sensowne jak to powyżej ?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Powiedział bym wręcz że oba sa bardzo sensowne :D i zabawne :P


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kartofelz    3

".Walczę członkiem zboka Jarka z lepszą Polską." - a to dziwna terapia.

 

Ja walczę z cz -ło-nskiem, ale wampiry nie ustępują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

Brzydzę się zachodem. Zgnilizna moralna i obyczajowa powoduje destrukcję naszego społeczeństwa, które przez wieki pielęgnowało piękne nasze tradycje.

 

U boku Jarka nie walczę. Jestem członkiem NOP-u i razem walczymy o lepszą Polskę.

Mi też się wydaje że walczysz z ''lepszą Polską'', czemu ?-bo nie umiesz i nie potrafisz nic więcej jak tylko pluć na wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kartofelz    3

Widziałem cud, cud nad Wisłą.

 

A w niedziele wszyscy zap...... do kościoła i nie mogą się nadziwić......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzeju207    12

Pokażcie mi wszyscy tu z której strony eurokołchoz jest dobry? @StasiekS ma rację zgnilizna, zło, laicyzm. My mogliśmy się odrodzić bez UE. Niestety w czasie nocnej zmiany wszystko zostało zaprzepaszczone, a nami dalej rządzą byli komuniści i złodzieje. Ostatni przykład z taśmami PSL (czyt. Praca swoim ludziom) Sawicki był konkurentem Pawlaka więc trzeba było go wygryźć, a dla Tuska to też na rękę bo może teraz zrobić reformę KRUS. Jeden pozytyw, że to wszystko pada i kończy się koryto więc wszyscy zaczynają skakać sobie do gardeł. Niestety w naszym kraju z ludzi mówiących prawdę i mówiących racjonalnie robi się kiboli, popaprańców itp. Był przykład z marszem 11 listopada (sam na nim byłem) jedna wielka prowokacja. Otwórzcie oczy bo będzie za późno.

 

@StasiekS walczymy o to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Ja się pytam komu jest xle w tym ,,eurokołchozie''? Jak na razie to widzę , ze dla Stasia(nie rolnika) i dla Ciebie Andrzeju207. Burdel był, jest i bedzie w polityce. Ty myslisz, że jak do władzy dojdzie PIS, Palikot, czy inna swołocz to ci zapewni pogodę na zniwa? Nie , bo tam same kur.y i złodz..je i to bez wyjątku. Jak ktos ma inne zdanie to sie nie potrzebnie łudzi, ze ktoś to ogarnie i uzdrowi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

Będzie dobrze jak my będziemy przy korycie-ot cała filozofia STASKÓW i innych-co to zmieni? nic ,po za tym że kto inny będzie kradł...POLITYKA to gówno -dlaczego? ...bo uczciwi ludzie nie bawią się w politykę,pracują i cieszą się życiem . WALCZYMY -chyba z wiatrakami ...do roboty bo podatki trzeba płacić oszołomy.

Edytowano przez kozulek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kartofelz    3

Jak by było tak dobrze, to nie siedziałbym w tym chlewie internetowym, tylko rozbijałbym się jak Robinson Crusoe, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

Jeśli myślisz że normalny(uczciwy) człowiek ma coś do powiedzenia ,albo może coś zdziałać w polityce to gratuluję naiwności....i dokładnie tak jest że jak mówisz prawdę to okrzykną cię oszołomem i krzykaczem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzeju207    12

Dokładnie dla każdej partii... tylko nie wiem czy wszyscy wychwalający ten Euro dobrobyt wiedzą, że to przez nią były zamykane cukrownie niby nie rentowne. Przez nią została zamknięta fabryka na Żeraniu. I gdzie tu logika? No ale wkońcu jesteśmy w europie! Tylko pytanie gdzie byliśmy dotychczas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Mi też się wydaje że walczysz z ''lepszą Polską'', czemu ?-bo nie umiesz i nie potrafisz nic więcej jak tylko pluć na wszystko....

To niby ja walczę? Przeczytaj jeszcze raz nazwę tematu i dowiesz się, kto walczy z tą "lepszą Polską".

 

Jeśli myślisz że normalny(uczciwy) człowiek ma coś do powiedzenia ,albo może coś zdziałać w polityce to gratuluję naiwności....i dokładnie tak jest że jak mówisz prawdę to okrzykną cię oszołomem i krzykaczem..

Co 4 lata jest taki czas, że od tych właśnie zwykłych, szarych ludzi zależy los polityki. Tylko czy umiemy z tego korzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Dokładnie dla każdej partii... tylko nie wiem czy wszyscy wychwalający ten Euro dobrobyt wiedzą, że to przez nią były zamykane cukrownie niby nie rentowne. Przez nią została zamknięta fabryka na Żeraniu. I gdzie tu logika? No ale wkońcu jesteśmy w europie! Tylko pytanie gdzie byliśmy dotychczas

A jaki idiota powiedział że cukrownie nie były rentowne? Były, tylko polak to tak palant że wolał sprzedać anglikowi czy Niemcowi za pół darmo. Następnie weszły limity w produkcji cukru i co miał zrobić taki niemieć aby ograniczyć produkcje cukru. Miałyby zamknąć swoje cukrownie w Niemczech czy w Polsce? Odpowiedz jest prosta.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73
Ja się pytam komu jest xle w tym ,,eurokołchozie''? Jak na razie to widzę , ze dla Stasia(nie rolnika) i dla Ciebie Andrzeju207

Na razie jest fajnie bo wszystko za pół darmo. Tylko już od następnego roku będziemy ten kredyt spłacać. Skąd na to Tusk weźmie pieniądze? Wątpię, że da ze swojej kieszeni. Jeżeli nałożą na rolników jakiś nowy podatek to będziesz spokojnie go płacił i mówił, że tak trzeba? Wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

Pisałem wcześniej,że mam swoje lata i pamiętam czasy o których Wy nie macie pojęcia...wierz mi że wole eurokołchoz od kołchozu....nie ma co narzekać bo tak naprawdę nie ma za czym tęsknić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzeju207    12

Tak tylko czy @kozulek2 wiesz, że kierownicy kołchozu siedzą w nim do tej pory? I mają się dobrze? Oni dążyli do stworzenia człowieka radzieckiego bez zasad bez narodowości to samo tu europejczyk dużo się od niego nie różni. Mój ojciec też pamięta te czasy i uwierz mówi, że jest gorzej niż było

@StasiekS dokładnie były dotacje była zielona wyspa. Kończą się dotacje i wszystko będzie lecieć na łeb na szyję, a już musimy dokładać się dla greków, a pewnie zaraz hiszpanów, portugalczyków pewnie nas stać. W końcu żyję się lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokokoko    6

smak 80-tych lat jest za czym teskinc kiedy polskie rolnictwo produkowało tone rzepkau z ha i swinie rosły 9 iesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

jeszcze pewnie nic nie zarobiłeś na siebie a już krzyczysz że niby dokładasz do Greków?..a co maja powiedzieć NIEMCY czy inni którzy płacą składkę na dotacje dla nas...powiem Ci że takich wieszczów końca wszystkiego to ja się nasłuchałem..wiesz może jest gorzej niektórym(pewnie tym co nie mają co wlać do dzioba)...

 

Stach ,a niby dlaczego nie umiemy?...mamy wolność każdy oddaje głos na kogo chce.Wytłumacz mi jaka różnica czy nas wydyma PIS-PO-PSL czy tam kto inny,dla mnie żadna (złodziej jest złodziej i tyle)...Problem w tym że nie ma na kogo głosować,polityka to dno i nie warto być naiwnym..

Edytowano przez kozulek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokokoko    6

a co cie tak boli ze niemcy dokładaja jak nakradliw czasie wojny i sa bogaci to niech dokładaja lub raczej oddaja to co zrabowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzeju207    12

Oj uwierz zarobiłem, ale mało bo muszę oddać wiele w podatkach itp. Jeżeli ty kozulek jesteś na emeryturze to tobie dużo nie trzeba, z kolei ja zaczynam życie i niestety do pracy do zakładu, a potem gospodarstwo ogarnąć i nie jest kolorowo.

@spokokoko prawda jak nakradli to niech oddają, z resztą troche taki prowokator z ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj