Zaloguj się, aby obserwować  
Glon

Problem z klimatyzacją w M620

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Glon    0

Mam pytanie.Posiadam Deutza M620.Latem gdy na zewnątrz jest ok 25stopni ciepła muszę mieć wentylator włączony na czwórce[ogólnie głośny] a nadal jest ciepło[gorąco] w kabinie.Leci nyby zimne powietrze ale.Wujek ma dwa inne zachodnie traktorki i porządnie chłodzi.Co roku przyjeżcza koleś i dopełnia klimatyzacje płynem.Jak mam wentylator włączony na 1,2,3 stopniu to klimatyzacja się włancza i wyłancza.Ten fachowiec twierdzi że ona tak robi żeby nie za bardzo się schłodzić[reguluje temperaturę termostat].Może u mnie ten termostat za szybko rozłancza klimatyzacje i odpowiednio nie schłodzi tej chłodniczki.CZy u Was przy Agrotonach-M tak samo wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Ja nie nastawiam wiecej jak na 3 bo zmarzne,a najczesciej na 2 potem 1. I jest chłodno.Tak jak lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Kolego może masz klimatronic i musisz ustawić temperaturę wewnątrz, do której ma schłodzić powietrze układ klimatyzacji. Jeżeli masz ustawione np 22 stopnie to nawet jak dasz wentylator na 10tkę to poniżej 22 stopni temperatura nie spadnie.


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

kolego coś mi sie wydaje że trzeba gazu dobić bo gdzieś jest nieszczelność a mierzył ci temp przy wylocie kratki ? u mnie jak na zewnątrz jest ok.30 na plusie to musze na 3 stop. dać dmuchawe

Edytowano przez iron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glon    0

A i czy macie problem z błotnikami przednimi?u nas już mają duże luzy i się zbliżając w kierunek silnika bo też się wyrabia-wybija się taki odbojnik.Będziemy musieli chyba na spawać a ma zrobione dopiero 2509motogodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj