Skocz do zawartości
jaro

Kosiarka dla Jarka :)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jaro    163

@qazi-zgadza się że są produkowane-tylko czy są takiej samej jakości jak te stare ?-śmiem wątpić.

@jacus-ja cały czas myślę też nad bębnową (2,1 m) z tym iż nie może to być Samasz :D ,kosztują tyle ile dyskówka (czeska co prawda 18800 ale już Kuhn 23 tys brutto)-no i zachodnie ludki twierdzą że to już nie ta jakość co dawniej :blink: .

Znalazłem coś takiego podobają mi się kąty cięcia no i trochę inne przeniesienie napędu.

adikpl1    179

Więc jeśli nie Czeska to bębnowa Kuhn PZ- Kuhn niedawno odkupił fabrykę w Geldrop od Kvernelanda wraz ze wszystkimi patentami w których między innymi była linia kosiarek bębnowych które wynalazł Piet Zweegers na licencji którego były produkowane te czeskie :)

Wiadomość z agroFakt.pl

jaro    163

Można :D .

Mam w domu operatora kosiarki tego typu że jak podepnę mu Fellę to nawet się nie ruszy...

A Niemcy piszą że co jak co ale Fella to tylko średnia półka (ponoć lubią na materiale zaoszczędzić...)

Yoda    17

PZ to robiło Mesko - miałem taką i karczowała wszystko, ale się po prostu skończyła. Teraz mam samasza i dzisiaj ją składam bo poszło łozysko po 3 sezonie. Skosiła już na pewno ze 300ha (wariat zeby 100ha kosić kosiarką 1,65) Teraz myśle nad większym ciągnikiem i kosiarką na jakies finansowanie fabryczne bo właśnie prasę spłaciłem i też mam dylemat. Co lepsze dyskówka z centralnym zawieszeniem czy może bębnowa na 4 bębny? Osobiście podobaja mi się te bębnówki samaszu bo nie wiem ale na torfie i to jeszcze porytym często przez dziki nie widze dyskówki. Kupił ktoś tą bebnówkę z samaszu?

adikpl1    179

Może dobrze zagadaj z jakimś dilerem czy na testy nie puściłby

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się