Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DanielFarmer

MX T8 czy QUICKE Q46

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Quicke
kris14    259

To jest w pełni wykonalne.

Są w ciągniku obwody elektryczne które cały czas mają prąd, dopiero odłączenie "hebla" wyłącza wszystko.

Edytowano przez kris14

mareknh    8

Pytam w tym temacie, bo po co nowy zakładać. Czy Q36 był dobrym wyborem do TD5030? Mam już co żałować, że nie wziąłem Q46?

Wiadomość z agroFakt.pl

F1traktors    0

Montowanie ładowacza, joya było w filli, w korbankowie montują jak powinni. A rozładowuje po prostu że zasilanie joya i kompa z tymi ledami było bezpośrednio z akumulatora. Przez guzik szło to wyłączać normalnie, ale jak bym zapomniał a jutro bym chciał odpalic ciągnik to byłbym wkurzony :P Jak jest teraz przez stacyjkę to nie trzeba aby pamiętać o wyłączeniu guzika.

Claass    0

Witam, muszę podjąć decyzję czy quicke q46 czy mx t8 zamontować na Claasie Axosie 320.MX przemawia mniejszą ilością sworzni z tytułu hydraulicznego poziomowania za to quicke chyba ma masywniejszą ramkę do narzędzi ,za to poziomowanie jedynie mechaniczne.Który byście wy wybrali????

osobiscie posiadam q46 z mech poziomowaniem i elektro-hydraulicznym amortyzowaniem wstrząsów Jak najbardziej go polecam Mam go zamontowanego na Same explorer 95 classic i pracuje mi się z nim świetnie jest szybki nie ma zacięć i nie szarpie Polecam wziąć polskie oprzyrządowanie do tego tura ponieważ fabryczne quicke jest za drogie

w razie jakichś pytań pisz a odpowiem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować