genesis01

Tablica informacyjna w gospodarstwie o produkcji mleka

Polecane posty

genesis01    0

Witam,

mam do was pytanie przed Nowym Rokiem miałem w gospodarstwie kontrolę z mleczarni,

(byłem nie obecny, ale był mój ojciec) i w protokole z kontroli mam wyszczególnione, że brak u mnie w gospodarstwie

tablicy informacyjnej i napisane jest, że mam ją zamontować do końca tygodnia. I moje pytanie jest następujące o jaki rodzaj tablicy chodzi? co ma na niej być napisane? i jakiej ma być wielkości? no i skąd wziąć taką tablicę?

Bardzo proszę o pomoc, bo tato też nie za bardzo wie o co chodzi, a nr telefonu do gościa od kontroli nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To raczej nie tablica a tabliczka. Montować należy je na każdych wejściowych drzwiach do obory. U mnie mimo corocznej kontroli z weterynarii nie kazano montować żadnych tablic. Mam tylko jedną na głównych drzwiach wejściowych i tyle.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

W mnie jest tablica na oborze z numerem dostawcy[czyli moim] i mleczarnia do jakiej oddaje mleko,może o takie cos chodzi? A z reszta zadzwoń i się spytaj ;)




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

obstawiam że chodzi o tablicę z numerem dostawcy aby kierowca wiedział gdzie jechać ;)

bo ta powyższa musi być u wielu rolników.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slaw17    22

Witam,

mam do was pytanie przed Nowym Rokiem miałem w gospodarstwie kontrolę z mleczarni,

(byłem nie obecny, ale był mój ojciec) i w protokole z kontroli mam wyszczególnione, że brak u mnie w gospodarstwie

tablicy informacyjnej i napisane jest, że mam ją zamontować do końca tygodnia. I moje pytanie jest następujące o jaki rodzaj tablicy chodzi? co ma na niej być napisane? i jakiej ma być wielkości? no i skąd wziąć taką tablicę?

Bardzo proszę o pomoc, bo tato też nie za bardzo wie o co chodzi, a nr telefonu do gościa od kontroli nie mam...

 

Jeśli nie masz numeru telefonu do osoby kontrolującej to przedzwoń do mleczarni i poproś o kontakt z nim.


antyfan AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek6211    12

Ja myślę że chodzi tu o tablicę na której jest wypisane numer gospodarstwa numer dostawcy i jaka mleczarnia odbiera mleko. Mi to sami przywozili i kazali tyko na ścianie obory zaczepić.


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

ale za darmo tego nie dawali tylko odliczyli z dostarczanego mleka i to chyba tak tanio te tablice nie wyszły.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

MI przywieźli z mleczarni naklejke kto zabiera mleko i numery tel. do mleczarni. Dodatkowo samemu wycielismy na laserze numer dostawcy, a tabliczki wstep nieupowarzniony nie mam i lekarz nic o tym nie wspominał przy podbijaniu atestu


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genesis01    0

I w końcu zadzwoniłem do Mleczarni i babka powiedziała, że wystarczy kupić w papierniczym tabliczkę zakaz wstępu. A tego typu tablic o informacji nt. hodowcy i mleczarni to absolutnie nie. Dzięki za podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Benzynek
      Witam. Mam problem ze zbiornikiem na mleko. Wczoraj mleko w zbiorniku zamarzło .a na sterowniku pokazywało 4 stopnie. Na serwisie powiedzieli mi że to wina czujnika temperatury i powiedzieli że to nie jest duża awaria i sobie to mogę wymienić. Wymieniłem czujnik wlałem wodę żeby sprawdzić czy dobrze działa i okazało się że jest ten sam problem. Na sterowniku pokazuje 10 stopni a woda w środku na 2 stopnie. Zbiornik to WSK Krosno 400l. Miał ktoś podobny przypadek?
    • Przez MATUS2
      Mam okazje przejść do Firmy InterMilk z siedzibą w Góra Motyczna 162C.
      Czy ktoś mi może powiedziec coś więcej o tej firmie? Czy jest wiarygodna i jak z wypłacalnością?
       
    • Przez Anilah
      Potrzebuję  tabelę kalibracyjną ilości mleka do schładzarki Alfa Laval Agri RFT 330L, czy może ktoś posiada, byłabym bardzo wdzięczna.  
    • Przez hieronima
      Hej, szukam byłych i obecnych dostawców CSM Ciechanów, którym nie podoba się sposób informowania o cenach mleka, które miały nieprzyjemności z Prezesem, np. W związku z wypłatą udziałów itp. 
    • Przez LUKAS616
      Witam
      Na schładzalniku do mleka Alfa Laval TE 92 pokazuje mi się błąd e2 i wyłącza się zbiornik. Czy ktoś wie co on oznacza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj