Skocz do zawartości
genesis01

Tablica informacyjna w gospodarstwie o produkcji mleka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Tablica
genesis01    0

Witam,

mam do was pytanie przed Nowym Rokiem miałem w gospodarstwie kontrolę z mleczarni,

(byłem nie obecny, ale był mój ojciec) i w protokole z kontroli mam wyszczególnione, że brak u mnie w gospodarstwie

tablicy informacyjnej i napisane jest, że mam ją zamontować do końca tygodnia. I moje pytanie jest następujące o jaki rodzaj tablicy chodzi? co ma na niej być napisane? i jakiej ma być wielkości? no i skąd wziąć taką tablicę?

Bardzo proszę o pomoc, bo tato też nie za bardzo wie o co chodzi, a nr telefonu do gościa od kontroli nie mam...

Thomas2135    1194

To raczej nie tablica a tabliczka. Montować należy je na każdych wejściowych drzwiach do obory. U mnie mimo corocznej kontroli z weterynarii nie kazano montować żadnych tablic. Mam tylko jedną na głównych drzwiach wejściowych i tyle.  

Wiadomość z agroFakt.pl

SZYMANOX    376

W mnie jest tablica na oborze z numerem dostawcy[czyli moim] i mleczarnia do jakiej oddaje mleko,może o takie cos chodzi? A z reszta zadzwoń i się spytaj ;)

Nikita_Bennet    100

obstawiam że chodzi o tablicę z numerem dostawcy aby kierowca wiedział gdzie jechać ;)

bo ta powyższa musi być u wielu rolników.

slaw17    22

Witam,

mam do was pytanie przed Nowym Rokiem miałem w gospodarstwie kontrolę z mleczarni,

(byłem nie obecny, ale był mój ojciec) i w protokole z kontroli mam wyszczególnione, że brak u mnie w gospodarstwie

tablicy informacyjnej i napisane jest, że mam ją zamontować do końca tygodnia. I moje pytanie jest następujące o jaki rodzaj tablicy chodzi? co ma na niej być napisane? i jakiej ma być wielkości? no i skąd wziąć taką tablicę?

Bardzo proszę o pomoc, bo tato też nie za bardzo wie o co chodzi, a nr telefonu do gościa od kontroli nie mam...

Jeśli nie masz numeru telefonu do osoby kontrolującej to przedzwoń do mleczarni i poproś o kontakt z nim.

piotrek6211    12

Ja myślę że chodzi tu o tablicę na której jest wypisane numer gospodarstwa numer dostawcy i jaka mleczarnia odbiera mleko. Mi to sami przywozili i kazali tyko na ścianie obory zaczepić.

akaku    69

MI przywieźli z mleczarni naklejke kto zabiera mleko i numery tel. do mleczarni. Dodatkowo samemu wycielismy na laserze numer dostawcy, a tabliczki wstep nieupowarzniony nie mam i lekarz nic o tym nie wspominał przy podbijaniu atestu

genesis01    0

I w końcu zadzwoniłem do Mleczarni i babka powiedziała, że wystarczy kupić w papierniczym tabliczkę zakaz wstępu. A tego typu tablic o informacji nt. hodowcy i mleczarni to absolutnie nie. Dzięki za podpowiedzi :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się