przemo1013

Tablica Informacyjna o dofinansowaniu UE

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Tablica
przemo1013    0

Witam

 

czy ktos wie skad lub gdzie moge dostac tablice informacyjna o dofinansowaniu z UE ??

taka co sie wiesza w miejscu widocznym przy gospodarstwie

 

dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomash    7

orientuje sie ktoś czy dla działania "Młody Rolnik" tez jest wymagana??


...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

a ja mam także pytanie o tablice jednak chciałbym wiedziec gdzie taką tablicę należy zamontować np. czy na budynku frontem do bramy czy musi byc widoczna z drogi czy może byc za stodołą :). Czyli gdzie powinna być ? Czy tylko w widocznym miejscu niekoniecznie widoczna z drogi ale np. widoczna jak sie wejdzie na podwórko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fordtw15    0

przy młodym rolniku nie jest wymagana ponieważ dofinansowanie nie przekracza kwoty 50 000 euro brutto

dokładnie informacje można znaleźć na stronie agencji:

 

http://www.arimr.gov.pl/?id=169

 

co do miejsca w którym ma być zawieszona to dokładnie nie wiem ale myślę że po prostu ma być widoczna w miejscu realizacji czyli na stodole, garażu itd. aby na podwórku było ją ładnie widać.

tak piszą na stronie: "zamieszczania w miejscu realizacji operacji lub siedzibie Beneficjenta"

 

Jak jeździłem po kilku gospodarstwach(sąsiadach) to różnie mieli zawieszone u nie których widać z drogi a u nie których wewnątrz podwórka

 

pozdrawiam

Edytowano przez fordtw15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

Tablica jest konieczna kiedy wartość projektu jest większa od 50tyś. euro. czyli dofinansowanie większe od 25 tyś. euro

Edytowano przez ursuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur96    11

Mam takie pytanie.jak kupowaliście te tablice ostatnio to z czego były wykonane?

Kupowałem 2lata temu za ok 90zł(netto). Dostałem porządna blaszaną tablice.

Ale realizuje drugi etap i na luty potrzebna mi druga,więc tato pojechał zamówił i 3 dni temu przywiózł.Poszedłem zobaczyć jak to wygląda a to jakaś tekturowa tablica która kosztował też 90zł.

 

takie pytanie czy wy też macie takie tekturowe tablice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek208    0

A co w sytuacji gdy łączna kwota inwestycji wg umowy wynosi powyżej tych 194tys. a z faktur zakupu do wniosku o płatność wynosi 188tys.czyli nie przekracza tej kwoty, przy której rolnik ma obowiązek umieszczenie tablicy? Na którą wartość patrzy Agencja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta tablica jest wykonana z tworzywa sztucznego. ;)


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez kuba9449
      Cześć, mam problem. Posiadam gospodarstwo które zakładał mój dziadek i "baza" jest w tym samym miejscu niezmiennie od lat. Mam dom i budynki gospodarcze, chciałbym postawić dodatkową halę na maszyny i tu zaczyna się problem. Gmina opracowuje mpzp i w miejscu mojego gospodarstwa chce dopuścić jedynie zabudowę mieszkaniową, składałem pisma o zmianę przeznaczenia terenu lecz były odrzucane bez podania powodu. Gmina nie wydaje teraz wz ze względu właśnie na opracowywany mpzp. Czy macie pomysły jak to "ugryźć"?
    • Przez oscak11
      Witam , zastanawiam się nad otwarciem warsztatu . Z jakiej opcji najlepiej skorzystać czy z dotacji czy poprostu z własnych funduszy . Wpadłem na ten pomysł ponieważ zajawkę do napraw mam od swojego ojca . Myślę nad rozbudowalą warsztatu i założeniem działalności.  Pracuje za granicą mam trochę oszczędności i teraz dylemat , rozbudowa z oszczędności czy z dotacji . Jak to ugryźć.  Mój ojciec naprawia traktory ,, po godzinach ,, ma też gospodarstwo . Wiedzę posiadam na temat naprawy traktów  lecz zawsze mogę liczyć na mojego ojca . W okolicy nie ma mechaników więc myślę, że cały ten pomysł mógł by wypalić. Nie było jescze okresu żeby w kolejce nie stał 1 lub 2 traktory . Ludzie w obrębie 60 km przyprowadzają traktory do nas ponieważ w okolicy nie ma dobrych mechaników . Jak najlepiej zacząć  . Był bym wdzięczny za wszelkie porady .
    • Przez armia100
      Witajcie! Potrzebuje porady... Czy istnieją jakieś przepisy dotyczące odległości stawu od drogi? Odnośnie zwykłej działki, wiem, że niestety nie jest to precyzyjnie uregulowane. A co z działką, która jest drogą (działka jest prywatna, jednak w księdze wieczystej jest zapis, że jest to droga). Sąsiad zrobił staw niespełna pół metra od granicy i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie zadomowiły się tam bobry, które zaczęły podkopywać swoje jamy pod droga, która się osuwa. Droga jest moim dojazdem do domu. Sąsiad twierdzi, że to nie jego problem. Co zrobić w takim przypadku?
      Pozdrawiam
    • Przez Okisz
      Czesc,
      Czy bedąc czynnym płatnikiem VAT mogę wystawić fakturę rolnikowi ryczałtowemu? 
      Znajomy chciałby kupic odemnie soję, natomiast ja potrzebuje mieć na tą sprzedaż fakturę. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj