Zaloguj się, aby obserwować  
maczopr

CKP Grubno

Polecane posty

maczopr    0

Witam mam pytanie czy ktos uczy się uczył lub zamierza uczyc w Grubnie a absolwentów proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati10    9

Fajne pokazy tam są to na pewno i uczniowie tam biorą udział (sprawy organizacyjno-reklamowo-porządkowe). A co do samej szkoły to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja w grubnie robiłem kurs kombajnisty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi1910    6

Ja chodzę do 1 klasy technikum rolniczego w Grubnie ;) . Nauczyciele jak to nauczyciele zależy na kogo trafisz ale od razu mówię, że z Produkcji Zwierzęcej (tzw. Hodowla) będziesz musiał się dużo uczyć i nawet przy kuciu się na pamięć nie licz na lepszą ocenę niż 3 u mnie w klasie na 25 osób jest jedna 4 :blink: ( ten co ją ma to jakiś bot chyba :lol: ) i reszta same dwójki :lol: Co do poziomu to trudno mi ocenić ale ja idąc do technikum miałem powyżej 3,6 a teraz spadłem na +,- 3,5 więc nie jest tak źle ale trochę muszę sie uczyć :blink: Ja osobiście mam pozytywną opinię o tej szkole, nie wiem jak inni ale mnie się tam podoba B)

Jak masz jeszcze jakieś konkretniejsze pytania to postaram się pomóc <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawix321    16

Mam tam kilku znajomych i chwalą tę szkołę, tak jak Tomi napisał zależy na jakich nauczycieli trafisz i z tego co słyszałem to pewien nauczyciel dużo wymaga na hodowli wink.gif

Sam miałem iść do technikum rolniczego ale rodzice powiedzieli, że za mało u nas ziemi itd. aby gospodarzyć i wyszło że chodzę do ekonomika do Chełmna. Ciągle myślę czy nie przenieść sie do rolnika do Grubna, no ale zobaczymy.

Ale polecam Ci tę szkołę, z opini moich znajomych można wywnioskować że to będzie dobry wybór :rolleyes:

Edytowano przez Dawix321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja chodzę tam już trzeci rok do technikum rolniczego. Trochę już tam jestem i mogę powiedzieć, że nauczą tyle co w każdej innej szkole. Lecą starym programem, większość rzeczy na pewno się nie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

@Toendt a nie chodzisz może z Przemkiem Cz. do klasy? ;)

Ja miałem wybór iść do Grubna i do Gronowa ale wybrałem Gronowo ze względu na lepszy dojazd. Kiedy to zleciały te 4 lata...


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak z Przemasem do klasy uczęszczam :D Trzeba było do Grubna iść. Najlepsze były lekcje z mechanizacji, praktycznie cały czas zwała i podkręcanie się nawzajem. Nie wiem jak ten nauczyciel to wytrzymywał :)

 

U mnie za rok już matura i jakoś nie mogę uwierzyć jak to szybko zleciało. Nie tak dawno pamiętam jak zaczynałem 1 klasę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

A ja ci powiem że wolałem Gronowo ;p;p Jak skończysz technikum to dopiero zobaczysz jak to szybko zleciało

To go tam pozdrów jutro :D

To rozumię że we wrześniu 2013 zawitasz na UTP w Bydgoszczy na kierunku Rolnictwo?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ze studiami co i jaki się jeszcze zobaczy :) Jak już to na pewno Bydgoszcz, a czy Rolnictwo czy TRiL to jeszcze nie wiem. Jedno wiem, to że na pewno zaocznie :), dziennie nie wytrzymałbym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Eee wydaje ci się ja jestem na dziennych i nie jest źle ;) cztery dni w tygodniu i codziennie samochodem jeźdzę robiąc albo 100 albo 120 kilometrów zależy gdzie jadę.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja mam bliżej :) jakieś 40-45 km w jedną stronę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez samia
      Cześć! Ktoś zapisany na egzamin w czerwcu w Radomsku? Słyszeliście jak taki praktyczny wgląda? Ile pytań, poziom trudności? Da się zdać? Pozdrawiam! 
    • Przez PeppeRoni
      Witam, widzę często posty z pytaniami o praktyki i staże. Jeśli ktoś ma taki problem, to pamiętajcie, że takie oferty są dostępne też na stronie serwisu pracy gowork.pl. Warto zaglądać, bo naprawdę sporo ciekawych propozycji można znaleźć.
    • Przez sandrii
      jakie są roserzenia w technikum rolniczym w naklu śląskim?
    • Przez Kondrado18
      Kat-T mam pytanie jezeli chodzi o egzamin czy znacie przypadki wsrod osob przystepujacych do egzaminu bo mam stres przed egzaminem zalozmy ze jakis starszy pan ma jazdy na ciagniku ktory zapala sie inaczej a zdaje na takim ktory zapala sie inaczej i do tego dochodzi stres wiec stad moje pytanie myslicie ze na egzaminach zdarzaly sie przypadki ze ktos nie byl w stanie uruchomic ciagnika z gory przepraszam za bledy w pisowni ale na klawiaturze nie moge zrobic polskich znakow
    • Przez Koralina
      Czym trzeba rozpocząć uprawki przedsiewne?
      Orką siewną czy talerzowaniem?
      A może bronowaniem czy włókowaniem?
      Choć te 2 z dołu odrzucam. Potrzebuję wiedzieć tego na jutro do szkoły. Jestem nowa w rolnictwie a sprawy orek mi nie specjalnie wchodzą do głowy. Tata mi tłumaczył ale on by postawił na talerzowanie, a ja wyczytałam na już kilku forach, że to orka. Sama już nie wiem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj