Mateusz14014

Renault 75.14

Polecane posty

Czy toi dobry traktor, jaka skrzynia (czy wytrzymała), ile pali. Mam około 12 ha traktor potrzebny był by w lesie na 6 ha i przy pracy z krówkami siano idp. Więc czyt sie go opyla kupować, prosze o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo666    8

Moim zdaniem jest to bardzo dobry ciągnik mało pali miałem okazje testować taki ciągniczek w rozrzutniku 8 tonowym przy transporcie QQ i nie narzekałem praktycznie wchodził na każda pryzmę chyba ze była nie ugnieciona :) Polecam go :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to bardzo dobry ciągnik mało pali miałem okazje testować taki ciągniczek w rozrzutniku 8 tonowym przy transporcie QQ i nie narzekałem praktycznie wchodził na każda pryzmę chyba ze była nie ugnieciona :) Polecam go :D

A nie wiesz jakie maszyny uciągnie (wielkość) jaki tur jakiej marki do tego ciągnika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo666    8

a to zależny jakie maszyny mas zna myśli :D ale np jeśli chodzi o pługi to 4 powinna ciągać a co do tura to różne zakładali mam do sprzedania tura Mailleux 3 sekcyjnego zdjętego z Renault 80.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek0277    2

Potwierdzam maszyna ok posiadam 95.14 10ha troche za duzy jak dla mnie hydraulika troche mi szwankuje ale jak wymienie olej mysle ze bedzie ok, czesci tez nie problem. mi spalil 60l w 4 grudziadz 3,5ha orka zimowa 25-30cm ziemia sucha mysle ze to dobry wynik.

Edytowano przez maniek0277

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Mój znajomy ma model 75.14, kupił go w tym roku jako główny i jedyny ciągnik zamiast Ursusa C-360. Dał za niego 28tys chyba. Zmierzył spalanie paliwa w czasie lekkich prac podwórzowych i wyszło 3l/mtg, cięższe prace od 5 do 8l/mtg. Ciągnik był ogółem w miarę zadbany, pracował z opryskiwaczem głownie stąd wąskie koła. Kabina komfortowa, wygodna, wszystko pod ręką, dobra widoczność, dużo przestrzeni w kabinie, cicho. Części do renault, oczywiście niektóre można nabyć w farmach obsługujących tabor ciężarówek renault. Sam pojeździłem tym ciągnikiem i mi się spodobał ten ciągnik więc serdecznie polecam.

 

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/285359-renault-7514-ts/

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/285358-renault-7514-ts/

Edytowano przez kamil16251290

Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Kolego jeśli nie wiesz czy spalanie na poziomie 3l na mtg w ciagniku 70konnym w lekkich pracach i 5-8litra w ciężkich jest w normie to skąd ty się urwałeś? Spalanie jak najbardziej na plus :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BenQ    0

Jak myślicie ? Ciągnik podoła prasie Metal-Fach z562 sokółka ? Mógłby mi ktoś podać wymiary tego ciągnika (Szerokośc,wysokość) nigdzie nie mogę tego znaleźć :D

Edytowano przez BenQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BenQ    0

No dzięki :D ale tu są tylko te większe modele :D a nie wydaje mi się zęby Renault 75.14 miał takie same wymiary jak 103.52 :D Ale dzięki :P

Edytowano przez KRISTOFORn
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Coś nie tak jest w tej tabeli z szerokością bo mój model pisze że też ma 245cm szerokości a jak go mierzyłem to max ma 210cm.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BenQ    0

Uff... :D Ok dzięki za informacje :P Czyli zmieści mi się w drodze :D Mam pytanie :P Na co zwrócić uwagę przy zakupie takiej Renówki ? :D

Edytowano przez BenQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

na wszysttko oprocz wygladu, to maona malum kosztem zrobic, a i bez nowego lakieru bedzie jezdzic :lol:

masz upatrzona daj jakies zdjecia


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz51195
      Witam,Panowie mam dziwny problem z ładowaniem w ciągniku renault 461, po odpaleniu ciągnika ładowanie jest wzorowe ale po czasie gdy włączę wszystkie światła ładownie spada, i alternator się grzeje ( szczególnie koło pasowe)po wyłączeniu obciążenia wszystko wraca do normy, i teraz moje pytanie co może być przyczyną takiego dziwnego problemu, alternator pochodzi z Mazdy 626 2.0D 12V, 80A, dane akumulatora dodaje w zdjęciu, a i mechanik założył mi taki kabel od ładowania (jak na zdjęciu) a ja teraz założyłem od spawarki bo myślałem że coś pomoże. A 2 sprawa u mnie jest pasek 10mm czy jest jakaś opcja przerobienia alternatora z jakiegoś VW na taki pasek, bo wiem że golfy 2 miały na 10mm ale wolał bym coś nowszego. Pozdrawiam 🙂🤚🤚🤚🤚i czekam na Pomoc.



    • Przez Kamilmok
      Witam . Problem zaczął się od dmuchniętej uszczelki pod głowicą , w trakcie naprawy mechanik wysłał pompę paliwa do regeneracji alby ją od razu sprawdzić . kupiliśmy nowe ori wtryski .  
      Po złożeniu wszystkiego brak mocy , orka na 4 skiby ziemia cieżka i jak było ciężko to zamiast grzebać kołami to dusiło ciągnik na biegu 1-1. 
      Postawiliśmy do drugiego mechanika pompiarza , niby wszystko posprawdzał pobawił sie zapłonem  i mówił ze wszystko jest dobrze . Pali na dotyk . teraz w polu nie był testowany jeszcze ale jak ciągną 6 ton pszenicy pod górkę to prędkość spada ze trzeba zbijać pół biegi . takze chyba nie jest dobrze . 
       
      gdzie szukać przyczyny ?
       
    • Przez Griszka92
      Witam
      Po wymianie sprzęgła na nowe całego kompletu marki Kawe oraz obróbce koła zamachowego sprzęgło nie wysprzęgla, jedynie idzie wrzucić wsteczny poza tym WOM nie działa. Sprzęgło niby ustawione fabrycznie bo śruby znaczone !? Wie ktoś może jak to ustawić ? Jakieś dane czy cokolwiek 
    • Przez lukasz3564
      Witam poszukuję drzwi lewych do renault 9034 TX jeśli ktoś posiada proszę o wiadomość.
    • Przez MarcinKa
      Witam
      Może ktoś podpowie czy jest jakis zawór czy jakaś inna przesłona czy jakby tam zwał na przejściu pomiedzy zbiornikami górnym a tym pod kabina??
      Pytam bo lalem paliwo i zapełniłem górny na maksa i nie poszlo w dolny dopiero jak przejechałem na pole to paliwo spadło do dolnego zbiornika...
      Dziwne trochę,przewód łaczacy oba gruby jest powinno samo lecieć nie ma zadnych kraników nie wiem co za przypadłość...
      Ktoś coś??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj