Gość Profil usunięty

technikum rolnicze

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam.Uczę się przyzwoicie,zamierzam iść do technikum rolinczego w Bojanowie.W zeszłym roku było na 15 miejsc 20 chętnych.Na koniec roku będę miał najprawdopodobniej średnią 3,5-3,8 jaką miałbym szansę się dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znikoma tam uczniowie są z wyszą średnia niż twoja. Popatrz np na mnie ja mam średnia 4.0 i nie przyjeli bez wiekszych trudności.

Twoja sytułacja kojarzy mi się z moim kolegą który też chciał isc do technikum z taką średnią ale nie dał rady i poszedł do zawodówki na twoim miejscu też bym się zastanowił nad wybraniem zawodówki.

Edytowano przez adrianJD8330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

Adrian, cieżko uwierzyć w twoją średnią 5.0, przez te słowa w twoim poście: " sytuŁacja, takOM,

Znajomy do tech. rol. dostał się mając średnią 3,6 bez problemów, tylko że to nie było tech. w Bojanowie. wink.gif

Ogólnie post chciałem napisać, zwrócić uwagę temu z tą średnią 5.0 za te błędy. biggrin.gif

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Kiedys w 3 klasie podstawówki miałem srednia 5.0 i tez zdarzały mi sie takie błędy :)

Troche zrozumienia :D


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer94    0

do mojej klasy w tamtym roku przyjmowali wszystkich nawet ze średnią 2,0, ale przyszedł wrzesień, październik i zostali się ci którzy mieli średnią 2,7 ale ostro tyrali

ja osobiście w gimnazjum miałem śr. 4,3 a teraz w technikum 3,2( ale mówię od razu ja się nie uczę!)

a co do tej śr. 5,0 to chyba koledze klasy się pomyliły nie technikum tylko podstawówka :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsame1    8

Ja miałem srednią na koniec gimnazjum 3,8 i złożyłem podanie do technikum rolniczego w Płocku,i chcieli mnie przyjąć bez żadnych problemów,Ja osobiscie uwazam ze z taka średnia jak ty masz powinienieś sie dostac bez broblemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darious    1

Nie wiem co to za szkoła ale myśle, że powinni Cię przyjąć bez problemu. Kwestia jeszcze jak Ci pójdzie egzamin, a chyba wiesz już jak on w tym roku będzie wyglądał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju    24

nie Wiem jak u was ale u mnie w szkole do technikum przyjmą każdego ;p a po pierwszym półroczu ci co nie dadzą radzy przenoszą sie do zawodówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Ja w gimnazjum miałem 3,8 i zostałem przyjęty do liceum. Miałem też 69pkt z testu egzaminalnego(Bez j obcego, nie liczył się wtedy). W liceum czuje się elegancko, jestem w 3 klasie i teraz matura. TY kolego postaraj się mieć średnia jak największą i tego testu nie zwal(dobrze napisz). Jak masz łeb na karku to sobie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik95    0

JA co prawda do technikum elektrycznego chodzę, ale ze średnio 3,0 maja mnie za kujona ;p Powinni Cię bez problemu przyjąć. :)


Pozdrowienia dla użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darious    1

Krótko mówiąc nasz rocznik, który wybiera się teraz do szkół średnich ma bardzo utrudnione. Strasznie pomieszali z tymi egzaminami, chociaż próbne poszły mi nieźle to ciekawe co to będzie na prawidłowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Średnia średnią, ale jest jeszcze coś takiego jak punktacja z egzaminu na koniec gimnazjum.

Dowiedz się od kolegów z tamtej szkoły jaki był próg punktowy od którego przyjmowali i będziesz miał rozeznanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekUR    9

Moim zdaniem jest łatwo, jak byłem złożyć dokumenty w czerwcu to już mówili że wszyscy przyjęci.

Teraz jest nas 21 rolników w klasie a podczas rekrutacji elektronicznej było 15 miejsc :huh:

Jak cię do Bojanowa nie przyjmą zapraszamy do Leszna :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dzięki za odpowiedzi.Test się postaram napisać jak najlepiej,a jeśli uda mi się zmotywować to średnia ewentualnie może podchodzić pod 4.Testy ogólne na ogół piszę dobrze.Wiem,że podstawówka to jak przedszkole,ale tam będąc uczniem czwórkowym z kompetencji byłem na poziomie uczniów piątkowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

U nas jacy by nie byli to ich przyjma. I teraz sie dziwia ze 15 osob w klasie a 2 osoby nie maja zadnego zagrozenia :D


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

u mnie w technikumie to przyjmą każdego ze średnią 2 i 6 nie ma różnicy nawet jak źle napisałeś te śmieszne testy to też bez problemu się dostajesz ;) Opatówek


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No to napawacie mnie optymizmem myślałem,że będzie problem skoro więcej miejsc niż chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadek5228    132

U mnie w szkole to też było tak,że przyjmowali każdego nawet ze średnią 2.0 tylko teraz na półrocze to tylko jeden się trafił na prawie 30 osób co nie ma wcale zagrożenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmkeen    7

Wydaj mi się, że przyjmą Cię bez problemu, chociaż radze przyłożyć się do testu gimnazjalnego, tym bardziej że teraz sporo w nim namieszali... takze powodzenia :) U mnie do klasy TR przyjęli wszystkich

Edytowano przez Farmkeen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Technika rolnicze mają pustki w klasach także biorą jak leci ale potem efekty są tego na egzaminie zawodowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A jeszcze jedno pytanie ile u was jest miejsc w klasie i ewentualnie ile klas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

U nas w klasie jest 15 rolników, a połaczeni jestesmy z architektami krajobrazu. Gdy mamy lekcje łaczone to robi sie niezly marass ;)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez samia
      Cześć! Ktoś zapisany na egzamin w czerwcu w Radomsku? Słyszeliście jak taki praktyczny wgląda? Ile pytań, poziom trudności? Da się zdać? Pozdrawiam! 
    • Przez PeppeRoni
      Witam, widzę często posty z pytaniami o praktyki i staże. Jeśli ktoś ma taki problem, to pamiętajcie, że takie oferty są dostępne też na stronie serwisu pracy gowork.pl. Warto zaglądać, bo naprawdę sporo ciekawych propozycji można znaleźć.
    • Przez sandrii
      jakie są roserzenia w technikum rolniczym w naklu śląskim?
    • Przez Kondrado18
      Kat-T mam pytanie jezeli chodzi o egzamin czy znacie przypadki wsrod osob przystepujacych do egzaminu bo mam stres przed egzaminem zalozmy ze jakis starszy pan ma jazdy na ciagniku ktory zapala sie inaczej a zdaje na takim ktory zapala sie inaczej i do tego dochodzi stres wiec stad moje pytanie myslicie ze na egzaminach zdarzaly sie przypadki ze ktos nie byl w stanie uruchomic ciagnika z gory przepraszam za bledy w pisowni ale na klawiaturze nie moge zrobic polskich znakow
    • Przez Koralina
      Czym trzeba rozpocząć uprawki przedsiewne?
      Orką siewną czy talerzowaniem?
      A może bronowaniem czy włókowaniem?
      Choć te 2 z dołu odrzucam. Potrzebuję wiedzieć tego na jutro do szkoły. Jestem nowa w rolnictwie a sprawy orek mi nie specjalnie wchodzą do głowy. Tata mi tłumaczył ale on by postawił na talerzowanie, a ja wyczytałam na już kilku forach, że to orka. Sama już nie wiem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj