Cichy94

Ursus C-360 / C-360 3P [wycena]

Polecane posty

fliegl    22

Bez kabiny i z pianką na siedzeniu to musisz szukać naprawdę dobrego klijenta żeby dał 12tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat93    36

siedzenie jest już z pokrowcem oraz ma naklejki rozumiem ,że nie wygląda ale dużo pracy i pieniędzy w nią włożyłem ,myślałem o zamianie na c330 ale tu wiem co mam, a dawać w prezencie 3 tyś nie będę bo podliczyłem wszystko i 15 jest warta a moja praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Brak kabiny skutecznie zbije Ci cenę, bo ciągnik może i dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

traktor ładnie wymalowałeś ale jak ktoś będzie chciał kupić to będzie zapewne cię zbijał z ceny o to że brakuje kabiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat93    36

a powiedzcie za ile kupię w miarę dobrą c330 z 1980-1985 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam do sprzedania c 360 z kabina dwustronną opony przód i tył 90% silnik jeszcze nie dotarty nowy wał na wszystko mam faktury ,na ciągniku zamontowany jest tur 2 z 2004 roku prawie nie używany-cena jaka mnie interesuje to 16 tys do uzgodnienia-dodam tylko jeszcze ze ciągnik wpełni sprawny i naprawde wart tej ceny.zainteresowani pisać na pw -moge przesłać foty na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

ale tak prawdę mówiąc to teraz trudno maszyny sprzedać bo każdy chce jak najmniej za maszynę zapłacić i zainteresowanie też jest małe

Edytowano przez Klepk995

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat93    36

tak ale chciałem zobaczyć tylko ile bym dostał raczej na pewno jej nie sprzedam no chyba , że trafi się jakaś naprawdę fajna c330

Edytowano przez mat93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowaczek96    3

Wyceńcie mi ten ciągnik URSUS C360

rocznik 1975

silnik pracuje b. ładnie

podnośnik ostatnio podnosiłem paletę z wapnem 900kg więc chyba jest ok ;)

Używana tylko do lekkich prac, w gospodarstwie jako pomocniczy przy 120KM i 160KM

 

Można ją zobaczyć na tych 2 filmach:

 

http://www.youtube.com/watch?v=cHmWW-xm534

 

http://www.youtube.com/watch?v=mExXhsA-JJQ

 

A TU JEJ POGLĄDOWE ZDJĘCIE

 

post-58014-0-75491800-1382202411_thumb.jpg

Edytowano przez nowaczek96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowaczek96    3

Obciążniki są zdjęte ale je posiadam ;)

A 7 tys to nie wiem czy taka realna cena bo niżej niż 10 to prawie tylko bez papierów są na allegro...

Edytowano przez nowaczek96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

14-15 tys spokojnie weźmiesz, silnik ok, gumy dobre, pomaluj ładnie to i 17 weźmiesz. Znajomy sprzedał malowany niezbyt pięknie, na prawie łysych fabrycznych gumach i praktycznie padniętym silnikiem za 13.5 tys i to handlarzowi który musi zarobić swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtas501    0

Ile może być warta ta c360? Używana w gospodarstwie 5ha, stosowana do uprawy, transportu i pługa (rocznie orał ok 1,7ha). Ostatnio wymieniony rozrząd, pompa wody , pompa paliwowa. Oleje zawsze z najwyższej półki, paliwo ORLEN/SHELL często jeździł na VERVIE/V-POWER

20130711_152033ziawj.jpg20130727_182947cta4k.jpgsnc00486q3yzl.jpg
snc00496rpxuz.jpgsnc004973ja0u.jpgsnc00498m5y9f.jpg

Zastanawiam się czy jest sens żeby ją malować :/

Edytowano przez Wojtas501

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

traktor  jak traktor , nikt  nie  dopłaci za  coś czego nie  widać ,  czyli np że  olej i paliwo  super .

Cena  zależy od  kupca , około 12  tys moim  zdaniem 

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Na pomalowaną  musi  być  specyficzny klient  ,taki co sie  nie  zna  ale  kupuje  oczami - jak  się  taki trafi  i  ładnie  go odnowisz  to i  ze 20  jest realne  .

Ale  to  jeden  klient  na  1000 - co na  to  poleci , większość kupujących  woli  traktory  nie  świeżo malowane 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mario8610
      Witam, muszę wymienić dźwignie opcji siłowek i pozycyjnej, jak ją zdemontować i czy muszę rozbierać dzwiginki mechanizmy przy rozdzielaczu
    • Przez panczo1922
      Pacjent nieśmiertelna siuntka!
      Przed zimą zalalem ciągnik płynem/koncentratem do chłodnicy.
      Teraz na wiosnę czas oprysków a płyn poszedł do oleju i zrobiło się mleko.
      Myślałem że rozpuściło uszczelkę jak cały czas na wodzie jeździł ale niestety problem jest poważniejszy.
      Wżery na tulei i w bloku tam od dołu przy uszczelnieniu tulei.
      Tuleje wiadomo będą nowe ale co zrobić z tym blokiem? Czym to najlepiej skleić? Praktykował ktoś z was takie naprawy?
      Ciągnik pracuje tylko w opryakiwaczu więc nie będzie przegrzewany.
      Co radzicie z tym zrobić?
       
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, wie ktoś może gdzie online sprawdzę historie c360 po samym numerze vin? maszyna została wyrejestrowana dawno temu, nie posiadam żadnych dokumentów, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale na każdej stronie typu carvertical, itp wymagany jest 17-cyfrowy vin, a c360 ma 6-cyfrowy
    • Przez Grzesiu360
      Cena 18000 zł do negocjacji zarejestrowany i ubezpieczony. Gostyń wielkopolska.



    • Przez arek116
      co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj