Rolnik122894

-U-R-S-U-S- 202

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
DanRol95    2

Moim zdaniem miał on chyba zastąpić C330. Ursus myślał nawet o tych małych gospodarstwach których liczba największa w Polsce, a teraz nie ma takiego czegoś a jeżeli jest to chińczyk hehe :lol: . MF wykończył tą markę sprzedając nie swoje produkty lecz zagranicznych producentów. A URSUS miał jak widać wielkie plany. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Sprzęt ciekawie się prezentuje... ale co? nie zastąpił C-330, jednak wybrali modernizacje i mamy wersje "m"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Z tego co widać w 3.40 minucie filmu to on ma tył od MF235 a przód od C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ciekawe czy da sie polaczyc tyl mf i silnik c330 jak tak to mozna by bylo sprobowac

Pytanie po co?? Przecież MF i tak mało pali.

 

Widziałem niedawno fotkę ciapka z silnikiem 3p


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus328    2

c-330 z silnikiem 3p to by była maszyna mówią że skrzynia by nie wytrzymała rozmawiałem z dziadkiem mechanik z pgr to mówił ze w trzydziestkach robił silniki po 4 razy a skrzyni nie bo sa aż tak mocne , według jego jest to możliwe tylko by trzabyło dorabiać tarcze na połączeniu silnika ze skrzynią ale to nie aż tak duzy problem

 

Pytanie po co?? Przecież MF i tak mało pali.

 

Widziałem niedawno fotkę ciapka z silnikiem 3p

 

ale mf jest drogi a 330 nie


--- URSUS C-328 ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slaw17    22

Jako ciekawostkę podam że u starego mechanika spotkałem krzyżówkę 330 z 360. Silnik od 360 a reszta od 330 + przejściówka między silnikiem a sprzęgłem własnej roboty, ciekawie to wyglądał. U niego również były też inne przekąbinowane maszyny a poza tym fachowiec pierwsza klasa.


antyfan AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietek2424    0

A ja widziałem jakiś czas temu na allegro tarczę łączączą skrzynie c-330 z silnikiem mf 3p kosztowała chyba 600zł i było zdjęcie złożonej c-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

;p

Edytowano przez Eduardo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus328    2

u mnie w wiosce jest rolnik co ma c-4011 z silnikiem perkinsa 4 cylindrowego on tym w 4 skiby idzie ,


--- URSUS C-328 ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, mam problem w swojej c330m, od jakiegoś czasu ciągnik zaczął wariować w kwestii instalacji,  iskrzył na akumulatorze, palił przerywacz kierunkowskazów itd, wie ktoś jak prawidłowo powinny być podpięte kablę w stacyjce ? mam wrażenie że wszystko jest wymieszane ze sobą i tu jest problem.






    • Przez Fabian3
      Zamierzam malować c330 i mam pytanie ile farby pójdzie na maske,błotniki a ile na całe podwozie? Na masce i błotnikach zamierzam położyć podkład i gdzieś około 2/3 warst farby żółtej. Z góry dzięki.
    • Przez abuk14
      Mam kilka pytań dotyczących ładowacza czołowego do Ursusa C-330 M.
      1. Na co zwracac uwagę przy zakupie ( byc może będzie używany)
      2. Jeśli nowy to jakiej marki wybrac??
      3.Czy naprawdę tak ciężko się kreci kierownicą prz zwożeniu bel słomy ( o obornik nawet nie pytam)??
    • Przez DanielKocima
      Witam dostałem od dziadka Ursusa c 330 3p problem polega na tym że nie posiadamy do niego żadnych papierów ani dokumentów a chciałbym go zarejestrować żeby móc legalnie jeździć po drogach, jak się do tego zabrać na zabytek nie wchodzi w grę ponieważ jest inny silnik z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Karol12
      To co w temacie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj