Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maxer19

Olej do skrzyni Renualt 90.34 TX

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Olej
maxer19    0

Witam, wczoraj zakupiłem ciągnik Renualt 90.34 TX i mam pewien problem. Po sprawdzeniu poziomu oleju w skrzyni okazało się że bagnet ledwo dotyka. Gdzie i jaki olej dolac?

Wiadomość z agroFakt.pl

izydor6280    637

czytalem pare tematow i nie wszyscy sa zadowoleni z tego oleju,

wlew masz z tylu w pokrywie podnosnika, mozesz tam miec zalozone gniazdo do szybkieg opowrotu

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

maxer19    0

nad gniazdami z tyłu ma dwa przewody wyprowadzone ale obok jednego jest śruba byc może tam jest wlew w poniedziałek sprawdze. a ile wchodzi tam oleju do skrzyni?

maxer19    0

Mam jeszcze pytanie odnośnie spuszczenia oleju ze skrzyni,a mianowicie olej do wspomagania tez jest pobierany ze skrzyni w jaki sposób można go spuścic z układu wspomagania?

maxer19    0

Wiem, że jest pobierany, ale czy spuszczając olej musze odkrecac przewody od orbitrolu i siłownika od skrętu? a może jest jakiś olej który można mieszac? Wolałbym dolac narazie a z czasem sie wymieni.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Friedrich
      Witam,
      Chcę wymienić filtry hydrauliki w swoim aresie i mam problem z ich znalezieniem. Otóż z tego co widzę jest ich 3 - patrząc od tyłu najpierw największy (najszerszy, krótki) i następne dwa wąskie ale długie. Udało mi się znaleźć numery dwóch - 6005022974 (najszerszy) oraz 6005022975 (wąski). Pytanie brzmi, czy są to właściwe filtry do tego ciągnika (w sklepach internetowych widnieje ten model jak pasujący) oraz (co najważniejsze) czy te dwa filtry wąskie są takie same, czy do każdego idzie inny wkład?
      Z góry Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
    • Przez ReKoRd022
      Witam ma problem z wom w aresie gdy chcę go włączyć miga kontrolka i podczas sprawdzania co może być przyczyną
      zauważyłem że jedna z  cewek przy filtrach hydrualicznych przy tylnym kole (pierwsza od dołu) jest gorąca to zacząłem podmieniać ale każda inna cewka w tym miejscu jest gorąca prosiłbym o pomoc bo sam nie wiem co to może być co mogę jeszcze sprawdzić.
      Pozdrawiam Rafał
    • Przez Lucek7878
      Cześć, nie działa mi w Renault Ares 620 nawiew z prawej strony kabiny. Gdzie szukać przyczyny ? Gdzie znajduje się wentylator ?
    • Przez tommy66692
      witam po wymianie pompy wspomagania w renault ares 640 zauwazylem ze nie rozłącza przedniego napędu? jaka moze byc tego przyczyna
    • Przez jarekvip99
      Posiadam Zetora 12145 ale mam zamiar zmienić ciągnik i kupić właśnie Renault Ares taki powyżej 120 koni do Max 150 z roczników tych około 2000 r. podobają mi się te ciągniki i wyglądają na dość komfortowe jak na te roczniki i chyba w miarę proste. byłby to ciągnik głównie do prac ciężkich polowych. Jak z ich awaryjnościa i wytrzymałościa? części domyślam się że w porównaniu do zetora będą sporo droższe tylko czy są w miarę dostępne i czy ciągniki są mało awaryjne?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.